Page 2 of 2
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 18:13 13. Feb 2009
by Neithan1
za mne taky ne

Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 13:50 15. Feb 2009
by kaz
Neslo by nejak udelat, aby hlaska napr. *podrimuje u piva* nebo *moci u stromu* byla trvala, dokud se hrac nevrati k PC (kdyz si treba odskoci na WC apod)?
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 13:57 15. Feb 2009
by Phantorris
Jo tohle už mě aky napadlo, protoze aby mel kolem sebe AFK se mi nelibi, ale aby naka hlaska byla nad postavou trvale, jako byly napč výše uvedené a hráč si je moh sam vytvořit, dokud clovek je afk by to podle me docela hezky resilo...
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 14:39 15. Feb 2009
by kucik
To by asi slo, jenom jde o to vymyslet, cim by se to nad postavou objevovalo, protoze kdyby to rikala, tak by to asi obtezovalo mezi ostatnima zpravama.
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 12:43 16. Feb 2009
by DenGrasse
No nejlepší by bylo, kdyby se třeba kliknutím na duši dalo uvész postavu do stavu AFK a ta by čas id času vygenerovala nějako uhlášku "kouká do blba" (trpaslík

), "dumá nad nekonečností světa" (elf), "s nepřítomným svitem v očích si brousí skalpovací nůž" (drow) atd. ...
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 12:45 16. Feb 2009
by kucik
Jo, to by právě šlo. Asi bych na to použil floating text on creature, ale teď si nejsem jistej, kdo všechno to vidí.
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 13:07 16. Feb 2009
by DenGrasse
Zkus, uvidíme
EDIT: ale i generovat normální text bys uměl, ne?
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 13:25 16. Feb 2009
by kucik
Ale to by pak ostatní otravovalo ve výpisu. Si představ, že se bavíš s pěti lidma, už tak máš potíže to stíhat a ještě od vedlejšího stolu chodí co chvíli:
*Zřejmě společensky unaven po náročné intelektuální práci hlasitě přemýšlí a z bezprostřední blízkosti přitom studuje strukturu stolu. Z úst mu vytéká jakási hustá tmavá kapalina, jež se jala coby kvalitní klíh trvale spojit opilcovy vousy s jejich momentálním podkladem.*
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 13:59 16. Feb 2009
by DenGrasse
nevim jak bych to stíhal ale rozhodně jsem pro

Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 15:14 16. Feb 2009
by nomis_b
Toz to uz by bylo mozna lepsi, treba nejakej grafickej efekt , treba sedi na zemi a kouri dymku... proste dokud to nezrusis , sedis na zemi a objevuje se pravidelen nad hlavou oblacek dymu..
Nedela to bordel ve vypisu a je to hezke, a kazdy vi, ze mas chvilku pro sebe,.
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 19:55 16. Feb 2009
by igor
*sedí na zemi a sbírá časové zkušenosti*
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 21:03 16. Feb 2009
by Tretas
igor wrote:*sedí na zemi a sbírá časové zkušenosti*

tak je tu snad zavedené že když postava sedí a nic nedělá tak po nějakém časy se ji vypnou časový?
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 21:12 16. Feb 2009
by Phantorris
Jojo
Re: Afk a podobné hlášky
Posted: 10:57 17. Feb 2009
by DenGrasse