Page 2 of 2

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 16:21 04. Feb 2009
by -speck-
Rejty wrote:
Žorž wrote:Škoda, ale právě touto dobou mám míň času, než očekávám, že vůbec budu mít o svaťáku. ;) Uvidíme se snad příště.
Nekecej, že je v únoru svaťák!
Já si tedy myslím že chtěl říci že ted má daleko mín času jak když je svaták.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 16:48 04. Feb 2009
by Krata
Jeden den tě nezabije :)

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 16:58 04. Feb 2009
by nomis_b
ja pisu diplomku a casu mam na rozdavani :mrgreen:

Muj svatak byl stylu:
Odjel sem na chatu s tim, ze se zacnu ucit
-prvni den voraz, dam si pivo.
Prijel kamarad, ze se bude ucit se mnou
-Votevrel sem si s nim par piv na privitanou
Prijel druhej kamarad, ze se bude ucit taky
-Prvni vecer na chate, toz tak nebudem se ucit hned

Dal uz jen: piti piva.........vokno.......piti piva....... vylet do obchodu pro nove pivo........ hrani cerneho petra............pivo..........

Po tydeni kocovine sme sli ke zkousce, toz a jak to dopadlo:
Ja za 5 kamos za 4, druhej za 10 (a to mu prej stacilo za 16 )

asi tak nejak.. rad si ten svatak zase zopakuju :mrgreen:

P.S to Zorz: Chatu mam, kdyz prineses pivo, rad se budu ucit s tebou :wink:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 17:18 04. Feb 2009
by Krata
Sem na tebe pyšný Nomisi :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 20:08 04. Feb 2009
by Žorž
-speck- to ujasnil, tak jsem to psal. :wink:

To Nomis: Hehe, dobrá, uvidíme v květnu. :D

Teď výjimečně však budu pevnej a neoblomnej. Příště. Vážně. Rád bych, ale mám tu ještě jedno "bych" - bych to nevzvádl. Opravdu. Fakt. Ne, nezvládl. Tu sobotu v březnu mám Scia (potvorné to testy) a v únoru to prostě nezvládnu. Díky zapozvání, ne. Ne. Užijte si to! Ne, nepřijdu. Vskutku ne.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 17:34 10. Feb 2009
by kucik
Myslím, že bych se tam měl možnost dostat v libovolnym termínu. Čim dřív se řekne konečnej termín, tim spíš se ho pokusim zarezervovat. Čim častejc mi to připomenete, tim spíš budu v inkriminovanou dobu v čechách nebo dokonce v Plzni.
Mno a čim dřív to bude, tim líp ;)

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 18:08 11. Feb 2009
by Marvin
Ja by som na sraz mohol jedine 28. V piatok by som to kvoli praci a velkej vzdialenosti nestihal, a tyzden po tom (7.) mam skolu.

Takze ak to budem tento termin, s Neithanom dorazime.

PS: Vyberte hospodu, kde maju pohodlne WC a velko-objemove umyvadlo :twisted: