Page 2 of 2

Re: Zatrhávání hry

Posted: 13:22 06. Feb 2009
by jaara
Jakmile mate nastaveno to AllowWindowedMode, tak lze prepinat mezi fullscreenem a oknem pomoci CTRL+ENTER.

Re: Zatrhávání hry

Posted: 14:37 06. Feb 2009
by Godried
Dikes vsem, zkusim vecer az prijdu dom.