Page 2 of 2

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 17:25 11. Feb 2009
by DieHardMan
Phantorris wrote:Všichni opravdu ne, někteří nemají ani 5000 :)
Svätá pravda...

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 18:03 12. Feb 2009
by Neithan1
vacsina, nie vsetci...
samozrejme predpokladam ze tu su este hraci ktori hraju normalne..ale v poslednej dobe na nich nemozem narazit.

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 15:50 13. Feb 2009
by DenGrasse
je to tim, že moc nehrajou... :(