Page 2 of 3

Re: Subrasy

Posted: 06:23 03. Apr 2009
by Prometheus
Uf... neviem ci by som si na to trufol.Netusim o co by som sa mal opret a ci vobec sa da od niecoho odrazit alebo by sa muselo vsetko vymyslet krasne od podlahy.

Re: Subrasy

Posted: 08:53 03. Apr 2009
by Daanri
No najlepsim pomocnikom je google. Urcite existuju nake veci o okridlenych elfoch, nevravim vsak, ze sa toho treba drzat. Priklady akoby to asi malo vyzerat mas na webe alebo fore pri rasach a konkretne u delenia elfov na lesnych, divokych, slnecnych alebo sedych a co vytvoris sa zhodnoti, doupravuje aby sedeli nake veci z realii a pouzije. Takze ocakavame naky pekny clanok. :wink:

Re: Subrasy

Posted: 16:59 03. Apr 2009
by Miky
Např. mohla být elfská osada někde v Prahvozdu žíjící svým vlastním způsobem života, preferujícím spíš menší sociální skupinu, kde nepanoval přísný řád, ale důraz na individualitu a svobodu jednotlivce. Spojoval je především vzah k přírodě a odpor ke konvencím ostatních elfů. Jednoho dne se nějak dostali do pasti, třeba okolo vypukl požár nebo je obklíčily nějaké potvory, ale protože je měl Lothian rád (jeho vůli konali cistě z vnitřní touhy, bez pravidel a zákonů která by je k tomu motivavala) obdaroval je křídly, aby odletěli a zachránili se. Proto je jich málo, nemají domov a tak se spíš toulají, zachovali si odpor k zákonům a protože byli zachráněni zázrakem, řada z nich se stala kněžími...

Nebo: Někteřé elfové v elfinci skákali po stromech tak dlouho, až jim narostla křídla :mrgreen:

Re: Subrasy

Posted: 17:51 03. Apr 2009
by Krata
já bych udělal v horách nějakej výstup na horu a tam by byla nějaká osada jako Dornovo útočiště.. v NWN jsou okřídlení elfové obyvatelé hor a uměji lítat, když jsou ve stísněných prostorách tak jsou nesví a časem z toho můžou zcvoknout, maji rádi otevřené prostranství

Re: Subrasy

Posted: 18:01 03. Apr 2009
by Daanri
A kolko adeptov sa zrazu naslo. :)

No tak urcite ich nedavajte do nakych novych osad alebo miest. Vyuzite tie co su, najlepsie Prahvozd. To ma byt sidlo elfov a drzte ich tam.

Re: Subrasy

Posted: 19:44 03. Apr 2009
by Krata
to je.. vždycky když něco někam nevychází tak se to prostě někam vecpe, proč se k tomu nemůže vymyslet něco nového a využít nějaké lokace? :) .. stejně někde hluboko v horách neni pořádná zastávka a tady by hráču mohli zakydnout, prodat věci a vyspat.. popřípadě odlog

Re: Subrasy

Posted: 19:52 03. Apr 2009
by Daanri
Pretoze miest je dost a netreba vymyslat dalsie, ktore by sa mali delat. Staci ked sa dodelaju tie co su rozpracovane. :wink:

Re: Subrasy

Posted: 19:55 03. Apr 2009
by Prometheus
Osada okridlenych elfov v horach by bola poriadna haluz :mrgreen: :mrgreen:
Bolo by to celkom prijemne prekvapko pre pocestnych co by tam nejakou nahodou zabludili.No jo nebolo by to spatne :P

Re: Subrasy

Posted: 09:20 04. Apr 2009
by Rejty
Další osady jsou zbytečný. Elfové žijou v Alwarielu. Nemůže mít každá subrasa svoje město. To bychom jich tu mělo moc...

Re: Subrasy

Posted: 12:31 04. Apr 2009
by Prometheus
OK OK len som sa tak zasnil :lol:

Re: Subrasy

Posted: 16:39 04. Apr 2009
by Prometheus
Tak som sa trosku poobzeral na nete po okridlenych elfech.Bol som nemilo prekvapeny.Existuje jeden jediny clanok ktory je nechutne a sprosto skopceny vsade.
Podla neho okridleny elfovia ani neziju medzi ludmi alebo s ostatnymi elfami.Ich mesta sa nachadzaju vysoko v horach alebo na nepristupnych skalach kam sa obycajny smrtelnik ani nedostane.
Len v pripade ak niektory z nich pride o kridla, opusta svoj domov a zije medzi ludmi.
Dozivaju sa menej ako ostatny elfovie cca. 300 rokov.
Ale z prekvapenim som zistil ze existuju aj dalsie elfske rasy ako napr. mesacny alebo vodny elfovia.
To som netusil.
To je asi tak vsetko ale pozeral som len slovenske a ceske stranky.Na jazyky moc niesom :oops:
Este doplnim ze sa im hovori aj Avarielove.

Re: Subrasy

Posted: 13:06 05. Apr 2009
by DenGrasse
Měsíční elfové jsou snad normální elfové - základní rasa... nebo ne?

Re: Subrasy

Posted: 13:18 05. Apr 2009
by Czech_Luthor
Jak říká Prometheus... Avarielové jen velice zřídkakdy opouští svoje "kolonie" a odchází mezi lidi. Jen pokud přijdou o křídla, odchází s hambou pryč. Avariel který příjde o křídla je jako člověk bez nohou... Milují volnost, svobodu a nesnáší uzké prostory... u většiny doslova vyvolávají klaustrofobii. Žijí ve skalách jak řekl, kde mívají vystavené velké sloupy na kterých většinu času vysedávají. A hlavně!!! Je jich naprosté minimum a zahlédnutelní jsou jen velice zřídkakdy (zvlášt v jejich domovinách)

Re: Subrasy

Posted: 13:27 05. Apr 2009
by Daanri
Jop to je vseobecne ponatie avarielov, na Thalii moze byt pripadne ine. Staci to len nak rozumne napisat do podoby ako su spisane ostatne rasy v realiach na fore alebo na webe. :wink:

Re: Subrasy

Posted: 15:46 05. Apr 2009
by Prometheus
DenGrasse wrote:Měsíční elfové jsou snad normální elfové - základní rasa... nebo ne?

Myslim ze to su lesny elfovia - zakladna rasa.Ale tiez nie som odbornik cez elfov :mrgreen: