Page 2 of 9
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:34 13. Feb 2009
by Krata
Dobrá, nech ti Thal svítí na cestu dobrodruhu, potkáme se ve stájích pro naše motorové koně na nádraží

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:43 13. Feb 2009
by Rejty
Přijedou i nějaký nový xichty nebo se stydí?

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:46 13. Feb 2009
by kucik
Já to řikal. Neměli jsme uveřejňovat ty tvoje fotky. Teď se všichni bojej.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:47 13. Feb 2009
by Rejty
To je dobře, ne?

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:56 13. Feb 2009
by kucik
A kdo bude platit rundy?
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:21 13. Feb 2009
by Krata
Rejty prej
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:51 13. Feb 2009
by -speck-
Rejty wrote:Přijedou i nějaký nový xichty nebo se stydí?

Sice to je z Prahy do Plzně za 20minut, ale je to dálka.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:52 13. Feb 2009
by Dron
-speck- wrote:Rejty wrote:Přijedou i nějaký nový xichty nebo se stydí?

Sice to je z Prahy do Plzně za 20minut, ale je to dálka.

Já to mám 500km

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:53 13. Feb 2009
by Theogil I
Dron wrote:-speck- wrote:Rejty wrote:Přijedou i nějaký nový xichty nebo se stydí?

Sice to je z Prahy do Plzně za 20minut, ale je to dálka.

Já to mám 500km

To my skorem taky a jedem.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:54 13. Feb 2009
by Rejty
Zbabělci! Přijede i delegace ze Slovenska!
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:56 13. Feb 2009
by Dron
Rejty wrote:Zbabělci! Přijede i delegace ze Slovenska!
České Slezsko je dál no.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:59 13. Feb 2009
by kucik
To jsou výmluvy. Navíc kdekdo jede autem, tak vás může nabrat.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 15:00 13. Feb 2009
by Krata
-speck- : tak zkus nějakého pražáka jesli by tě nevzal, k tomu když jsme takhle z dálky tak už máme i vytypovanou přítulnou a čistou ubytovnu, takže spánek taky zajištěn
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 15:07 13. Feb 2009
by Pajule
HAHA a já to mam do plzně blízko ba skoro každej den v ní a taky určitě dorazim
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 16:30 13. Feb 2009
by Hassan
Tak ja nedorazim vcera jsem se vecer dozvedel ze na 28 uz neco mam takze svou ucast rusim....Ukazu se jindy