Page 2 of 2
Re: Povrchní fórum
Posted: 21:05 16. Feb 2009
by Tretas
Tretas wrote:von to myslel jako že by si někdo vyrobil trpoše čaroděje. teda aspoň doufám že k Norďákum nepujde nějakej cfelf magič

to by Jorg asi nepřežil

no spíš ten cfelf by to nepřežil

Re: Povrchní fórum
Posted: 00:27 17. Feb 2009
by Miky
Tretas wrote:
no spíš ten cfelf by to nepřežil

Pochybuju že by se takhle nemoudrý elf našel, je to jako kdyby vlezla supermodelka do brlohu plného zdrogovaných bezdomovců. Efl by to snad přežil, jen by si pomocí pročištění mysli musel doživotně léčit postraumatickou stresovou poruchu. Trpaslíci by skončili jako sošky na skalce v nějaké Alwarielské zahrádce

Re: Povrchní fórum
Posted: 08:44 17. Feb 2009
by Theogil I
Páni tudaj sa mi to lůbí, také pěkné poudání. Ha ten dluhý pán so sa po našem účí toť hotový jazykoznalec. Teho pána bych móc rád potkál ha vo tech legtvarach si s nim promlůvil. Bo včera sa stálo neščestí ha já neměl jak s tým co narobít. Tož bych rád vočíhnul so sa v jeho kebuli a ampulách hóní a co by jako koštoválo neco porádnýho do flakónky namíchat. Tak si ma dóbro prohlídni čahůne, skorem bílé vlasy a vós do třech pramenů spleténé, zlaté krožky bernění pod tabardem skovaný, rudé plášč proti vohnivcům ha v ruce nekdy kuša velká jak balista Karathské armády. Jo ha Boindil mě zvů. Jak sa nekdy potkáme tak sa dohůkáme, bo ašivá teho bude cet trošku vícero druhů.
Re: Povrchní fórum
Posted: 11:24 17. Feb 2009
by DenGrasse
Miky wrote:
Pochybuju že by se takhle nemoudrý elf našel...
elfové bývají inteligentní, ale s moudrostí to zase nepřehánějí...

a můj elf má o těchto věcech své vlastní teorie, někdy ve stylu "to je ale milá kočička!" (tygr...), "jistě je moc hodná, podívejte jak je pruhovaná!" a "ten drow za to nemůže, podepsala se na něm degenerace a temná magie! to že vás stáhl z kůže je politováníhodné, ale on není zlý, je nemocný! .. ale jsou to perfektně vedené řezy, podívejte! taková preciznost... haló! haló!!!"
takže nemoudrý by byl, nicméně zapojit se mezi trpaslíky by zřejmě mohl až po selhání čichových buňěk
Theogil I wrote:...
elf má na nástěnkách už několik inzerátů. obvykle se dá najít poblíž hřbitova (s rukama až po lokty od ghůlích vnitřností, jak zevnitř rve něco žlutého a tvrdého a hází to do moždíře)

Koupě nefungující budovy
Posted: 17:46 17. Apr 2009
by Radim
Chci se zeptat zda je možné zakoupit nějakou nevyužitelnou budovu pro vlastní účely.
Re: Koupě nefungující budovy
Posted: 17:51 17. Apr 2009
by nomis_b
Radim wrote:Chci se zeptat zda je možné zakoupit nějakou nevyužitelnou budovu pro vlastní účely.
zakoupit ne. ale da se pronajmout. je to hlavne z duvodu, ze kdyz neco koupis, tak kdyby si pak rok nehral, tak by budova byla ladem...
a jinak, nejlepsi by bylo se domluvit s rejtym na cenach za velikost a nejlepe si ji sam udelat v toolu, podle tvych predstav.
Re: Koupě nefungující budovy
Posted: 17:56 17. Apr 2009
by Neithan1
nomis_b wrote:zakoupit ne. ale da se pronajmout.
preco by nesla ? Ide zakupit.
Re: Koupě nefungující budovy
Posted: 18:35 17. Apr 2009
by Radim
Ok díky za info,ale s tool nezvládám.Asi se budu muset začít učit

Re: Koupě nefungující budovy
Posted: 18:53 17. Apr 2009
by nomis_b
Radim wrote:Ok díky za info,ale s tool nezvládám.Asi se budu muset začít učit

s nim to bude pro tebe nejlehci. tedy dockas se veci nejdrive a bude podle tvych predstav.