Page 2 of 2
Posted: 19:18 28. May 2007
by Kiri
jooo to byli casi sluzba v kuchyni...hehe primo u zdroje jidla

:D:D
Re: Moc pěkný
Posted: 19:18 28. May 2007
by Michal
Žorž wrote:.... a vlastně poprvé potkám lidi, které znám už asi půl roku.

Půl roku? To už bude víc
V 6 v 7 vstává služba, ale musí ji probudit čtvrtá hlídka

Posted: 19:33 29. May 2007
by steel_martin
No záleží na termínu, ale proč ne.. pokud to vyjde tak se přijedu podívat
No chtěl sem jet ještě na Equilibrijský sraz, ale asi si holt budu muset vybrat

Posted: 19:47 29. May 2007
by igor
steel_martin wrote:...
No tak to je asi jasný co si vybereš ne?

Posted: 22:26 29. May 2007
by steel_martin
Jojo... tak nakonec sem se rozhodl, že pojedu na oba dva

Posted: 08:07 31. May 2007
by Zyga
Tak někdo nahoďte termín a já se podle toho pokusim zařídit.
V půl vosmý mě ale dostanete z postele lede násilím a upozorňuju že mam tendence házet po někom takovym boty (protože sou nejblíž po ruce), sice mam jenom dvě, ale zase stojej za to

.
Posted: 10:45 31. May 2007
by Sorrow
Myslis boty ktery svet nevidel?

Posted: 14:42 31. May 2007
by Michal
Zyga wrote:Tak někdo nahoďte termín a já se podle toho pokusim zařídit.
V půl vosmý mě ale dostanete z postele lede násilím a upozorňuju že mam tendence házet po někom takovym boty (protože sou nejblíž po ruce), sice mam jenom dvě, ale zase stojej za to

.
Neřeklo se přece, že by se spalo na postelích

Posted: 16:50 31. May 2007
by Rejty
O vikendu sem hodim par terminu a bude se hlasovat.