Page 2 of 2

Posted: 19:18 28. May 2007
by Kiri
jooo to byli casi sluzba v kuchyni...hehe primo u zdroje jidla :D:D:D

Re: Moc pěkný

Posted: 19:18 28. May 2007
by Michal
Žorž wrote:.... a vlastně poprvé potkám lidi, které znám už asi půl roku. :)
Půl roku? To už bude víc :D

V 6 v 7 vstává služba, ale musí ji probudit čtvrtá hlídka :D

Posted: 19:33 29. May 2007
by steel_martin
No záleží na termínu, ale proč ne.. pokud to vyjde tak se přijedu podívat :)

No chtěl sem jet ještě na Equilibrijský sraz, ale asi si holt budu muset vybrat :roll:

Posted: 19:47 29. May 2007
by igor
steel_martin wrote:...
No tak to je asi jasný co si vybereš ne? :twisted:

Posted: 22:26 29. May 2007
by steel_martin
Jojo... tak nakonec sem se rozhodl, že pojedu na oba dva :lol:

Posted: 08:07 31. May 2007
by Zyga
Tak někdo nahoďte termín a já se podle toho pokusim zařídit.
V půl vosmý mě ale dostanete z postele lede násilím a upozorňuju že mam tendence házet po někom takovym boty (protože sou nejblíž po ruce), sice mam jenom dvě, ale zase stojej za to :twisted: .

Posted: 10:45 31. May 2007
by Sorrow
Myslis boty ktery svet nevidel? :D

Posted: 14:42 31. May 2007
by Michal
Zyga wrote:Tak někdo nahoďte termín a já se podle toho pokusim zařídit.
V půl vosmý mě ale dostanete z postele lede násilím a upozorňuju že mam tendence házet po někom takovym boty (protože sou nejblíž po ruce), sice mam jenom dvě, ale zase stojej za to :twisted: .
Neřeklo se přece, že by se spalo na postelích :twisted:

Posted: 16:50 31. May 2007
by Rejty
O vikendu sem hodim par terminu a bude se hlasovat.