Page 2 of 2

Re: pruzny utok a OC

Posted: 15:03 25. Feb 2009
by Salyr
Jonny:to sem se kdysi jen tak koukal kolik hazej jezevci a mal me trefil lsak jak je to v nwn udelany mel sem oc 15 a ty utoky co si hazely byli zajimavy-20 netrefil 22 netrefil 10 trefil 18 trefil
no pak se divme ze oc 25 nejak moc nechrani :D :D

Re: pruzny utok a OC

Posted: 16:54 25. Feb 2009
by photter
AC je ošidná věcička a pokud koukáš jen na číslo v charactersheetu, můžeš se dočkat nepříjemnejch překvapení
není AC jako AC a ne každý AC platí v každý situaci
doporučuju prostudovat wiki, podrobný vysvětlování je nad rámec tohodle fóra