Page 2 of 13

Re: pad serveru

Posted: 14:36 10. May 2009
by Hassan
Nechci bejt nakej posel spatnejch zprav ale uz se mi to stalo po treti a to by byla hodne velka nahoda...Pokazdy kdyz prodavam na cernym trhu v podtemnu zbrane (mece) a nejaku chvili si je nechavam ocenovat(v rozhovoru kolik mi das atp.) tak to padne stalo se mi to pokazdy!

Jo tak ted tomu neverim ze to nedela ten obchodnik znova jsem dal rozhovor a znova to padlo...

Re: pad serveru

Posted: 14:42 10. May 2009
by aster3
Hassan wrote:Nechci bejt nakej posel spatnejch zprav ale uz se mi to stalo po treti a to by byla hodne velka nahoda...Pokazdy kdyz prodavam na cernym trhu v podtemnu zbrane (mece) a nejaku chvili si je nechavam ocenovat(v rozhovoru kolik mi das atp.) tak to padne stalo se mi to pokazdy!

nemyslis ze je trochu moc kdyz shodis 2x servr v rozmezi 40 minut ? a navic vedome ?

Re: pad serveru

Posted: 14:45 10. May 2009
by innfra
Aster nemyslíš že je trochu ukvapený na někoho ječet, že za to může, když se ty chyby hledaj už pěkně dlouhou dobu... To bys mohl řvát na mě že jsem skoro po každý, když padl ser ver šel z jednoho místa na druhý... neni to taky podezřelý ? O náhradu si řekni DM, zaplatí ti cenu legur, pravděpodobně...

Dobrodruhův krámek, prohlížení zboží...

Re: pad serveru

Posted: 14:47 10. May 2009
by ravangorn
Někde v tý změti topiců o pádu se tam Jeanes tušim o tom stolku zmiňoval. Při prodeji očarovávaných věcí ze stolku. Mělo by se to prodávat rovnou z inventáře a ten stolek vynechat. Už to radši nezkoušej :)

Re: pad serveru

Posted: 14:52 10. May 2009
by Hassan
Nedelam to schvalne ja taky craftim a taky me ty pady stvou uz tyden delam 10 veci porad dokola ale ja se to snazim najit a pokud je tohle ono budte radi treba to uz bude oka..Bohuzel kdyz se neco hleda musi se to testovat priste dam vedet ze hrozi moznost padu...A pokud to nedela ten stolek pak se musi hledat dal ale NEDELAM TO ZAMERNE !!To bych to sem asi nepsal ne?

Re: pad serveru

Posted: 14:52 10. May 2009
by aster3
innfra wrote:Aster nemyslíš že je trochu ukvapený na někoho ječet, že za to může, když se ty chyby hledaj už pěkně dlouhou dobu... To bys mohl řvát na mě že jsem skoro po každý, když padl ser ver šel z jednoho místa na druhý... neni to taky podezřelý ? O náhradu si řekni DM, zaplatí ti cenu legur, pravděpodobně...

Dobrodruhův krámek, prohlížení zboží...
nervu na nikoho, sem klidnej. ale prijde mi ponekud usmevne ze :
restart a nasledne nalogovani probehne v poradku a po par minutach padne servr. Hassan napise ze zrejme on shazuje servr pac se mu to stalo nekolikrat za sebou. ok beru, stane se. ale ne ono to padne zas. a kuli komu asi ? dobre, mozna ne kuli nemu, nemuzu to rict s jistotou ale sem presvedceny ze na 90% zkusil znova prodavat ty mece a tym se chtel ujistit jestli to pada pri tom prodeji nebo ne. stavim se o pullitr ze to tak bylo :wink:

Re: pad serveru

Posted: 14:56 10. May 2009
by Hassan
aster3 wrote:
innfra wrote:Aster nemyslíš že je trochu ukvapený na někoho ječet, že za to může, když se ty chyby hledaj už pěkně dlouhou dobu... To bys mohl řvát na mě že jsem skoro po každý, když padl ser ver šel z jednoho místa na druhý... neni to taky podezřelý ? O náhradu si řekni DM, zaplatí ti cenu legur, pravděpodobně...

Dobrodruhův krámek, prohlížení zboží...
nervu na nikoho, sem klidnej. ale prijde mi ponekud usmevne ze :
restart a nasledne nalogovani probehne v poradku a po par minutach padne servr. Hassan napise ze zrejme on shazuje servr pac se mu to stalo nekolikrat za sebou. ok beru, stane se. ale ne ono to padne zas. a kuli komu asi ? dobre, mozna ne kuli nemu, nemuzu to rict s jistotou ale sem presvedceny ze na 90% zkusil znova prodavat ty mece a tym se chtel ujistit jestli to pada pri tom prodeji nebo ne. stavim se o pullitr ze to tak bylo :wink:

No jiste presne tak bohuzel jsem to dal vedet spatnym zpusobem priste dam KRIK kdyz budu zas neco testovat..

Re: pad serveru

Posted: 15:05 10. May 2009
by Hassan
Prisaham ted jsem se toho stolku ani nedotk ale byl jsem v ty lokaci :?

Re: pad serveru

Posted: 15:06 10. May 2009
by melvik
no mozna to zkousel nekdo jinej esi to je fakt tim :) pocitam ze to zkusi este hodne lidi

Re: pad serveru

Posted: 15:07 10. May 2009
by zachy
mě nikdy žádnej stolek pád serveru neudělal... at sem s tim stolkem delal cokoli bral/dával věci pořád v pohodě... tka jestli to neni jen na určitej typ veci
nebo je to treba fakt jen v podtemnu :)

Re: pad serveru

Posted: 15:07 10. May 2009
by Hassan
melvik wrote:no mozna to zkousel nekdo jinej esi to je fakt tim :) pocitam ze to zkusi este hodne lidi
No to je pravda :o Tak at to nikdo nezkousi 8)

Re: pad serveru

Posted: 15:08 10. May 2009
by ATom
Spadlo to opět kdyz se připojil: Artaxas01

Re: pad serveru

Posted: 15:08 10. May 2009
by innfra
/DM kill stolek
Mě taky nedělá problémy stolek v karatě u zlatníka, nebyl zatím žádný problém

Re: pad serveru

Posted: 15:11 10. May 2009
by melvik
Hassan wrote:Nechci bejt nakej posel spatnejch zprav ale uz se mi to stalo po treti a to by byla hodne velka nahoda...Pokazdy kdyz prodavam na cernym trhu v podtemnu zbrane (mece) a nejaku chvili si je nechavam ocenovat(v rozhovoru kolik mi das atp.) tak to padne stalo se mi to pokazdy!

Jo tak ted tomu neverim ze to nedela ten obchodnik znova jsem dal rozhovor a znova to padlo...
napis mi do pm presny postup jak se ti to stalo a cos tam dal :D

Re: pad serveru

Posted: 15:13 10. May 2009
by zachy
a prosim počkejte dokud server kompletne nenabehne