Page 2 of 2
Posted: 18:43 03. Jun 2007
by Sylmael
Ale bude ta z toho riadne boliet hlavicka.

Tych suborov je veeelaaa ale fakt. Potom sa ozvi.
Posted: 22:07 03. Jun 2007
by Kiri
*skit* kde to je hmm? *skit, skit* at je co delatt po vecirech *naklopi lahev rumu*

Dam se dotoho a budeto za par minut

Posted: 22:49 03. Jun 2007
by Pajule
Posted: 00:11 04. Jun 2007
by Jonny
Par radku v souboru taky prepsat zvladnu, tak bych se do toho klidne pustil, ale az tak koncem cervna, driv bohuzel bude klicovy zkouskovy pred Bc....Tak se mi kdyztak ozvete na icq(v detailech) az to bude aktualni