Page 2 of 2
Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet
Posted: 13:33 07. Mar 2009
by Rejty
Vlajka je drahá, aby si ji koupila jen nějaká guilda a neběhal s ní každej druhej.
Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet
Posted: 13:35 07. Mar 2009
by Skipp
Rejty wrote:Svíčky, co se dají položit na zem, ve hře jsou a stejne tyhle věci skoro nikdo nepoužívá.
Ok, ale toto má byť rp sviečka s vlastným názvom,popisom a vobec s vlastnou históriou
Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet
Posted: 15:02 07. Mar 2009
by Skipp
Chcem ešte niečo objasniť...
To čo vás najviac poburovalo...druid ktorý sa stal Aldarionom NEMÁ schopnosť vyvolávať entov, ani ich nijak neprivolávať, nič tak NEDOKÁŽE. Napísal som iba že sa k nemu druidi prihovárajú (z času na čas - záleži na DM) aj to som napísal nejak na sposob "v dávnych bájkach sa povráva že prvému Aldarionovi sa prihovárali enti..."
Druid Aldarion bude mať proste takú výhodu a to zrejme asi iba pri Q. že bude proste počuť v hlave hlasy, DM bude mať možnosť trebárz odovzdať nejaký odkaz hráčovi cím môže aj sebe ulahčovať dopredu naplánovyný Q. tým že cez druida bude navádzať celú družinu. Samozrejme že by sa to využívalo len zriedka...len zriedkavo bude počuť hlasy entov, pretože tých užmoc nezostalo...alebo to ani nemusia byť ento, proste stromy...tá skúška je obtiažná a určite by si po jej úspešnom dokončení zaslúžil hráč aspoň niečo takéto - a to je proste nejáká tá výhoda druida v lese, ktorá by sa dala vyuźívať asi iba za pritomnosti DM, ak myslíte že by sa dalo vymyslieť niečo čo by fungovalo aj bez DM tak by ste mohli navrhnúť.
Edit: Mohol by to byť aj nekaý amulet, ktorý Elf druid uź ako Aldarion obdrží, n azáklade ktorého bude mať nejaké rp schopnosti
Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet
Posted: 15:10 07. Mar 2009
by Krata
Druid už může za expi léčit zvířata, při Q můžeš využít taky jeho schopnosti.. ale je to pořád druid, rozumí přírodě, slyší hlasy přírody, naslouchá zvířatum, chrání les.. ale Ent je jiná bytost, může někdy během Q zkusit si ho přivolat ale nedával bych mu to jako normální schopnost, jenom na DM nechat zda ano, nebo ne
Ent je vzácnost, jsou v Alwu s elfama a jiné enty potkat je štěstí, enti maji rádi klid a nepřijdou na každý písknutí kdejakého pobudy

Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet
Posted: 15:23 07. Mar 2009
by Skipp
Krata wrote:Druid už může za expi léčit zvířata, při Q můžeš využít taky jeho schopnosti.. ale je to pořád druid, rozumí přírodě, slyší hlasy přírody, naslouchá zvířatum, chrání les.. ale Ent je jiná bytost, může někdy během Q zkusit si ho přivolat ale nedával bych mu to jako normální schopnost, jenom na DM nechat zda ano, nebo ne
Ent je vzácnost, jsou v Alwu s elfama a jiné enty potkat je štěstí, enti maji rádi klid a nepřijdou na každý písknutí kdejakého pobudy

Bože ludia
Na aké písknutie?

ten druid by nikoho neprivolával!!! proste by mal to šťastie na toho enta.Po splnení tretej úlohy ktorú mu dá ent, by bol jednznačne o čosi viac spojený s prírodou - a nepozerajte sa na to teraz tak že by tam teraz všetci pobehovali ako najsámvačší druiďáci - to je nezmysel
Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet
Posted: 15:34 07. Mar 2009
by Daanri
Neviem co tu riesite, nejedna sa v podstate o ziadny RP predmety ale o jednoduchy navrh na Q. Cele by som to presunul alebo sa priamo dohodol s nakym DM co ma na starosti gildu druidov a riesil to proste ako Q resp naku cast do realii gildy druidov a nie ako scriptovaciu vec pre scripterov.
Re: Linn'Aldar, nie len RP predmet
Posted: 15:55 07. Mar 2009
by Skipp
Daanri wrote:Neviem co tu riesite, nejedna sa v podstate o ziadny RP predmety ale o jednoduchy navrh na Q. Cele by som to presunul alebo sa priamo dohodol s nakym DM co ma na starosti gildu druidov a riesil to proste ako Q resp naku cast do realii gildy druidov a nie ako scriptovaciu vec pre scripterov.
Naschval som to napisal medzi nápady,aby si to mohol pozrieť každý, aby sa to vydiskutovalo. Ma zaujímalo aký budete mať ktomu postoj, či sa tu nájde nejaká tá väčšina ,ktorá by súhlasila so zavedením tohoto rp doplnku...a proste toho, že by to v hre začalo existovať, ako stará tradícia elfov ,druidov. Až keď sa to odsúhlasí a začne sa to chápať ako oficiálne tak až v tom prípade by sa toho mohli chopiť DM a scriptery...ak tu ale nebude záujem tak nič, v tom prípade je to z mojej strany všetko a tento topic kludne capnite do koša.