Page 2 of 2

Re: NWN 2x

Posted: 22:35 06. Mar 2009
by monstera
zachy wrote:Noo.. nikde jsem nenasel ze je to zakazany, tak jsem se chtel zeptat... Prave na zabiti dlouhyho casu pri craftu. Ale jestli to je takhle.. tak v pohode. Driv sem hral Lineage 2 a tam sem s jednou postavou sedel na namku a prodaval sem veci zatimco druha expila
NO ale mít NWN v okně, bylo by možno v druhém okně souběžně při čekání třeba číst a psát na foru, nebo číst noviny, surfovat a podobně, nemusí se zrovna 2x hrát

Re: NWN 2x

Posted: 23:06 06. Mar 2009
by Miky
monstera wrote: NO ale mít NWN v okně, bylo by možno v druhém okně souběžně při čekání třeba číst a psát na foru, nebo číst noviny, surfovat a podobně, nemusí se zrovna 2x hrát
To samozřejmě jde, stačí mít v konfiguračním nastavení hodnoty: FullScreen=0 a AllowWindowedMode=1 ...pochopitelně je potřeba nastavit vhodné rozlišení.
Já tak hraju, takže mi nwn nepřijde jako přílišná ztráta času :roll:

Re: NWN 2x

Posted: 20:48 07. Mar 2009
by kucik
Pred rokem jsem zkousel mit na jednom monitoru nwn a na druhem toolset a musim rict, ze pokud ma hra k necemu vypadat, tak to proste nejde.

Re: NWN 2x

Posted: 00:31 08. Mar 2009
by --Bragner--
kucik wrote:Pred rokem jsem zkousel mit na jednom monitoru nwn a na druhem toolset a musim rict, ze pokud ma hra k necemu vypadat, tak to proste nejde.
Tohle potvrzuji, mít zároven okno nwn a okno toolsetu, tak se to oboje místy někdy trhne a to si nemyslím že bych měl nějakou vykopávku.

Re: NWN 2x

Posted: 00:48 08. Mar 2009
by kucik
Ja jsem nemel problemy s pocitacem, ale s tim, ze jsem se ani jednomu nedokazal venovat poradne.

Re: NWN 2x

Posted: 04:10 08. Mar 2009
by Krata
mám celkem silnej komp, ale jak zapnu do NWN tool, hra se mi začne sekat.. nechtěl bych vidět dvě hry v provozu

Re: NWN 2x

Posted: 10:34 08. Mar 2009
by nomis_b
ja treb ahru mam OK, ale tool, obzvlaste diky scriptum se mi dost seka.. jako ze nacita pomalu jak svina.

Re: NWN 2x

Posted: 10:36 08. Mar 2009
by Rejty
A tos nenačítal master modul. :mrgreen:

Re: NWN 2x

Posted: 10:45 08. Mar 2009
by nomis_b
no jak sem mel svuj hezekj modylek, v nem jen crft, bylo to OK, ale jak mi kucik poslal i ruzny jiny scripty, toz sa mi to tak naplnilo, ze na craftu se pracuje hooodne blbe, prootze na vsechno cekam isto10sekud asi 3minuty :(

bohuzel pulku scriptu k tomu potrebuju.

Re: NWN 2x

Posted: 15:59 10. Mar 2009
by Jeanes
No když jsme hrali Diablo2 na GWODu, tak tam byl jeden zasr... němec se super kompem a ten si dokázal pouštět diablo v osmi oknech!!! A ten hajzl dokázal sehnat za jeden měsíc takový lvl jako já za celý rok! Ještě že ho pak ubanovali k smrti! *zadostiučiněně si oddychne* :)