Page 2 of 2
Re: nestabilita servru
Posted: 19:10 09. Mar 2009
by Jachym
Takže mne to spadlo také , dnes po 17 hodině to spadl celý server, a to dnes hraju od 13:30 a o to co jsem nahrál od 14:30 o to vše jsem přišel.
Re: nestabilita servru
Posted: 19:13 09. Mar 2009
by Krata
DM to nahradí co půjde
Re: nestabilita servru
Posted: 15:08 14. Mar 2009
by černý vlk
nomis_b wrote:černý vlk wrote:až na pár hoodně ujetých nápadů typu "krejčovina závislá na moudrosti" (
no to je tim, ze kazde remeslo byt na necem zavilse byt musi, a bohuzel to vyslo takhle.
moudorst proste byla plonkovni...
hmm? a co alchymie? ...jak by probíhalo role play šití?
*postava se zamyslela nad látkou, vzpomíínala jak tenkrát rozmlouvala a běhu světa s hlavním druidem...po chvilce přehla látku, mistrně vyšila magické stehy, vsadila kameny a práce byla hotova...po práci zakopla o práh, omylem zlomila klíč od dílny...nu což, obratnost 6 je oratnost 6...*
1) nebyl jsem tu v době hlasování
2) to, že tady poukazuju na hroznou blbost neznamená, že bych si stěžoval na tvou práci jako WB
3) na role play servru upřednostnujete "aby každá vlastnost dělala něco" před základní logikou? (mluvím k těm, co hlasovali takto)
4) abych jen nekritizoval:
inteligence: podíl na každém řemeslu
obratnost: krejčovina, klenotnoctví
síla: truhlářství (obratný hobit se silou 6 asi těžko s hoblíkem něco předvede)
moudrost: alchymie
odolnost: koželuh (máčet kůže v roztocích, výpary ohrožující zdraví atd)
charisma (očarovávání)
vlastnosti nemůžete vztáhnout na řemeslo, ale řemeslo na vlastnosti!!
(to tu bylo za komunizmu "jsi sice inteligentní, ale stejně musíš na zemědělku")
Re: nestabilita servru
Posted: 15:50 14. Mar 2009
by paja13
nez to dneska padlo tak byly desne dlouhy prodlevy u bankere asi na 10x sem se snazil ukladat penize banker nekdy odesel ale tam zustal nebo ani nedal pokracovani rozhovoru
muze to nejak souviset ?
Re: nestabilita servru
Posted: 15:54 14. Mar 2009
by paja13
černý vlk wrote:odolnost: koželuh (máčet kůže v roztocích, výpary ohrožující zdraví atd)
charisma (očarovávání)
zajdi do dilny v karate a uvidis jakmoc musis byt odolny abys mohl varit lekvose kdyz to nevetraji a jeste ti za prdeli porad triska ocarovavac zemetresenim
proc ocarovavani na charismu? to se lip porouci diamantum? :o)
Re: nestabilita servru
Posted: 16:44 14. Mar 2009
by černý vlk
paja13 wrote:černý vlk wrote:odolnost: koželuh (máčet kůže v roztocích, výpary ohrožující zdraví atd)
charisma (očarovávání)
zajdi do dilny v karate a uvidis jakmoc musis byt odolny abys mohl varit lekvose kdyz to nevetraji a jeste ti za prdeli porad triska ocarovavac zemetresenim
proc ocarovavani na charismu? to se lip porouci diamantum?

)
ano, odolnost bych dal i na alchymii, ale tam je prostě primární moudrost..co se týče očarovávání, tak alespoň já to mám spojeno s otiskem schopnosti do kamene a právě na tento otisk musí být silný charizmatický skill

Re: nestabilita servru
Posted: 20:53 15. Mar 2009
by nomis_b
hm, dobre to si rozmystil par remesel, ale zkus rozmistit vsechny?? nevyjde ti z toho, ze nahodou nejaka vlastnost tam bude vzdycky?
btw jak by k otmu prisel kovar, platner a btw hlavne slevac a osekavac dreva, ze by potrebovali byt chytri ?
Re: nestabilita servru
Posted: 17:06 26. Mar 2009
by Bahnak
Souhlas s Nomisem
5 základních a 6 pokročilých řemesel, vyváženě jsou tak, aby bojovnici mohli delat kovy, drevo a trochu keramiku a nebojovnici kaminky a kuže....
Navíc to že je to pro dotyčné výhodnější neznamená, že bojovník nutně musí být kovář, nebo lukář....
Si vemte třeba nejlepšího ševce Thalie....A to má Roko moudrost i charismu v mínusu.....
Systém mi přijde vyrovnaný, chybí mi jen možnost itemem zlepšit craftovou dovednost (kovářské trpasličí kladivo věků +5 k síle jen při craftu apod....)
Re: nestabilita servru
Posted: 18:01 26. Mar 2009
by nomis_b
Bahnak wrote:
Systém mi přijde vyrovnaný, chybí mi jen možnost itemem zlepšit craftovou dovednost (kovářské trpasličí kladivo věků +5 k síle jen při craftu apod....)
by vedlo k tomu, ze jen pocaks, az budes mit XXXX penez na ucte, nakoupis ty item y ve velkem a craft nebude problem. toho bych se vyvaroval.. a kdyz by to melo byt jenom pd Dm, tak to uz radsi jinou DM vec, treba helmu, boty, rukavice.. treba i xpy do crfatu, ale urcite ne neco takoveho.
BTW: az budou vsechny naplanovane veci dodelane, planuju dodelat do vsech remesel nejaky system artefaktu, kteri si par lidi pamatuje z cnr craftu , arkhalie atd... tedy ze v lootu bude sance najit nejakej papir s popisem co potrebujes a bude sance se pokusit ten item udelat.. ale to je jen az se budu v lete nudit

Re: nestabilita servru
Posted: 13:42 29. Mar 2009
by zachy
dnes bude fajn... 13:00 spadlo to 13:40 zase pak klaicky ve 14:00 a pak kdo vi?
Re: nestabilita servru
Posted: 13:46 29. Mar 2009
by Rejty
TomAtom wrote:TomAtom (13:42):
zdravim
vzdycky kdyz vlezu do jeskyne skřetvědu tak se mi načítání lokace zasekne a spadne server
Re: nestabilita servru
Posted: 14:01 29. Mar 2009
by kucik
Myslim, ze uz vime, kde to muze drhnout, takze uz jsem privezlo z plazne zpatky kompa, takze jakmile ho rozbehnu, budu predelavat haky.
Re: nestabilita servru
Posted: 14:05 29. Mar 2009
by zachy
Rejty wrote:TomAtom wrote:TomAtom (13:42):
zdravim
vzdycky kdyz vlezu do jeskyne skřetvědu tak se mi načítání lokace zasekne a spadne server
Jestli to jsou ty skretvedi u Hag Graru tak tam mi to nikdy neblbnulo
Re: nestabilita servru
Posted: 19:20 29. Mar 2009
by Hassan
zachy wrote:Rejty wrote:TomAtom wrote:TomAtom (13:42):
zdravim
vzdycky kdyz vlezu do jeskyne skřetvědu tak se mi načítání lokace zasekne a spadne server
Jestli to jsou ty skretvedi u Hag Graru tak tam mi to nikdy neblbnulo
To se mi stalo presne taky ale uz mi to nedela nevim proc....
Re: nestabilita servru
Posted: 22:56 29. Mar 2009
by kucik
A to te fakt nenapadlo nikdy nahlasit na forum?
