Page 2 of 33
Re: Váš portret
Posted: 22:41 11. Mar 2009
by Neithan1
samozrejme ze niee...kazdy sa moze stat obetou pozornosti DM

Re: Váš portret
Posted: 22:52 11. Mar 2009
by Krata
pssssst! ani slovo o nočních šichtách
Re: Váš portret
Posted: 22:59 11. Mar 2009
by Pajule
Muhahahahahah to zase pan Krááta něco založil

Re: Váš portret
Posted: 23:02 11. Mar 2009
by Krata
Re: Váš portret
Posted: 23:04 11. Mar 2009
by Pajule
já vim já vim seš spamer

Re: Váš portret
Posted: 23:26 11. Mar 2009
by Krata
Re: Váš portret
Posted: 22:58 12. Mar 2009
by Skipp
Ahaho, aj ja som tu

Re: Váš portret
Posted: 23:10 12. Mar 2009
by Krata
vidim pivo a lehce skalenej výraz... to bude určitě dobrý hráč
EDIT: k tomu ta nabitá peněženka
Re: Váš portret
Posted: 23:51 12. Mar 2009
by Skipp
Krata wrote:vidim pivo a lehce skalenej výraz... to bude určitě dobrý hráč
EDIT: k tomu ta nabitá peněženka
Musím dodať dodatok, že tá nabitá peňaženka nieje tak celkom peňaženkou.To je iba také vrecko na slúchatká. Peniaze po vačkoch v rifliach roztrúsena hocijako

Re: Váš portret
Posted: 23:59 12. Mar 2009
by Neithan1
no..ale vyzera to ako europenazenka..
Re: Váš portret
Posted: 15:12 13. Mar 2009
by jachyra
Mno keď je tu už toľko portrétov, tak sa pridám i ja

tak tu je moja maličkosť(to s dlhými vlasmi a bez meča) s mojím vyvoleným na svadobnom fotení - len dodávam že svadobné šaty nie sú imitácia ani nič podobné - ušila som ich sama, meč je železný a používaný

len mi tam chýba gitara
Re: Váš portret
Posted: 15:29 13. Mar 2009
by Krata
juuu svatba probíhala na téma středověk?
Re: Váš portret
Posted: 16:08 13. Mar 2009
by jachyra
Inu presne ;D manžel je šermiar a ja stredoveká speváčka - svadba bola polostredoveká, mali sme tam asi 15 šermiarov z našej skupiny a nechýbali samozrejme ani plné kostýmy, hákovnice a riadne chlastu ;D a hodovalo sa poriadne ...
Re: Váš portret
Posted: 19:28 13. Mar 2009
by Jeanes
Sem našel na netu exota co vypadá přesně jako já, tak ať víte s kým to v tý Legii hrajete
Re: Váš portret
Posted: 21:06 13. Mar 2009
by Hassan
Tak to je docela drsnej profil ta slecna s medvede neni spatna
