Page 2 of 3
Re: Váš summon
Posted: 17:16 11. Mar 2009
by nomis_b
takova mala Rokova ZOO

Re: Váš summon
Posted: 20:51 11. Mar 2009
by loadr
nomis_b wrote:takova mala Rokova ZOO

a tu nejvetsi bestiji jsem tu nedal

Re: Váš summon
Posted: 08:07 12. Mar 2009
by Theogil I
Já taky nemůžu najít nějakou bráchovu fotku.

Re: Váš summon
Posted: 16:22 14. Mar 2009
by MaSo
Morče líné ,,Bohoušek"
Zloděj/Stínový tanečník
sila: 2
obratnost: 22
odolnost: 15
inteligence: 1
moudrost: 1
charisma: 13
zvlastni schopnosti: rychlost konzumace - sežere svou obět dřiv než si vubec dokaže všimnout že se něco děje (na fotkách je vidět v akci

)
únik - když vycítí nebezpečí zdrhne pod gauč nebo podobný převis tak rychle že to sotva někdo postřehne
inak je to takové naše vyžrané prasátko...(váha 1 kilo), pracovní náplň podobná jako páníček - flákání
Re: Váš summon
Posted: 15:47 01. Nov 2009
by Sobik
Vím, že oživuju mrtvý topic, ale musím se pochlubit mým zvířátkem.

Líté morče
Barbar/bard
Staty:
sila: 15 (trénink z nošení jídla)
obratnost: 15 (trénink z natahování se pro jídlo)
odolnost: 18 (už bylo několikrát i (omylem!) nakopnuto a stále žije

)
inteligence: 1
moudrost: 3
charisma: 6 (pro mě osobně 18, ale lidem příjde spíš strašidelné)
Featy:
Oblíbený nepřítel: Okurka
Maskování: Postava je schopná se během nebezpečí zamaskovat za rohožku, stačí aby si lehla.
Zaměření na dovednost: Kvíkání
Epické zaměření na dovednost: Žraní
Žravost: Postava je schopna sežrat ohromné množství jídla, bonus +2 při ověřování velikosti žaludku
Re: Váš summon
Posted: 16:30 01. Nov 2009
by Pajule
Tak když to tu oživilo lité morče , tak se nejde nepčidat
velmi nebezpečný tvor je tento (na agility tréningu říkajíc )
Pošuk! //Alexis Dark Jewel
povolání: hraničář/vrah??
Level - 4 roky (5zkoušek z výkonu

)

- Noo je úspěšná :D ze závodů :D
Síla: 17(ačkoliv nevypadá,má na svém kontě hodně kožených obojků , její řádění překazil až řetízek)
Obratnost: 100000 (

) schopnost velmi rozvinutá díky jejich schopnosti pást!
Odolnost: 18 ? (přežije šecko)
Inteligence: 35 (

) prý nejinteligentnější říkají oni
Moudrost: 10 (ze svých chyb se ponaučí a vymysllí jak to obejít jinak)
Charisma : 15 ( obrousila si zoubky! )
Vyvolená zbraň - ZUBY! Několk jizev dokazuje
Devast - Slepice! (pásla je ze zahrady pryč ,ale jenda se vrátila a to neměla dělat)
Zaměření na dovednost - tichý pohyb
zajímavosti:v tomto obobí hrdá matka 6 dětí
tvor číslo dvě :
Vlčisko mutantí //Enny z Kolešovky

- Ééé nemůžu najít jinou fotku momentálně ://
Class:Bojovník
Level - 3 roky (1 zkouška

od soboty)
Síla : 35
Obratnost : 17
Odolnost: 25
Inteligence : 10 (dokáže mluvit v jednoduchých větách , občas i chápe co se po ní chce)
Moudrost : 8 (neumí se ponaučiti)
Charisma : 13 (samozřejmě , že pro mě nee

)
Epické zaměřeno na dovenost - KLAM ( vypadá jako neviňátko a pak Vás klidně zabije nebo aspon rafne)
Re: Váš summon
Posted: 21:25 05. Nov 2009
by Modrovousice
Na památku Čikovi, který neštastně skončil na mušce maniaka do palných zbraní.
zloděj/stínový tanečník/bojovník
Neutrální zlo
Síla: 15 (Nebyl to tlustoch, spíše hubenour ale silnej byl)
Obratnost: 26 (Kočičí reflexy, byl to rozený lovec)
Odolnost: 16 (byl to velmi odolný kocour, rval se a dokazují to jizvy na jeho uších)
Inteligence: 18 (POtvůrka vychytralá to byla, jen tak se nenechal)
Charisma: 24 (Jako alfasamec vesnice měl také nejvíce milenek a kotat)
Featy: Používájí zbraní: Vrozené
Zaměření na zbran Vrozené
Specializace na zbran Vrozené (Drápy měl opravdu děsivé, zatínal i když jsme ho hladili)
Silnější kryticky zasah Vrozené
Uhybání
Pohyblivost
únik
Skrýt se pozorován
Vlastnosti: (ty které jsou něčím zajímavé)
Přesvědčování: 42 (ty jeho oči a mnoukot, těžko se dá odolat)
Skrývání: 64 (když chtěl, opravdu dokázal zmizet)
Jiné zajímavosti:
Lenoch, přes den spal, žral, vylučoval. V noci bojoval, lovil a souložil.
Miloval Kittekat pytlíky a mlíko k tomu. Uměl dusit lidi ve spánku, schoulením se člověku na obličeji.
Re: Váš summon
Posted: 14:17 14. Nov 2009
by Esuliams
Zuřivá křečice
Zloděj/vrah
Staty
obratnost 21 (protáhne se všude, všude se dostane a schová se kdekoliv)
síla 12 (nošení jídla, pilin, trvdého chleba, obvykle většího než je ona sama)
odolnost 14 (největší zábava je skoulet se v papírové ruličce z třetího patra klece až dolů)
charisma 16 (všechny si získá, opačné sympatie však nejsou)
inteligence 9 (stále ještě čekáme, kdy přestane kousat mříže)
moudrost 13 (ví, kdo jí krmí dobrůtkami)
Nepřítel číslo 1: Mříže! Každý den se jim musí ukázat kdo je tu pán.
Oblíbené jídlo: zápasy o ukousnutí z vitamínových tyčinkek visící v kleci, pokus o přesun trvdého chleba do domečku, oříšky či mandle
Epická obratnost: Viset na zadních a koukat na nepřítele vzhůru nohama není problém.
Zaměření na zbraň: zuby
Práce: Pomáhá při craftu přebíháním přes klávesnici
Spaní 20hodin denně, špičkové schovávání a nejlepší úkryt v rukávech svetru, všechno jídlo v dosahu musí být přemístěno do domečku(pomocí obrovských kapes). Má ráda teplo a chvilkové pomazlení s vybranými a oddanými posluhovači. Nesnáší hluk a úzké rukávy.
Poznávací znamení : černé korálkové oči a heboučký šedivo bílý kožíšek.
Re: Váš summon
Posted: 18:04 16. Nov 2009
by marii
Tak..
jako prvniho tu mame Cipíska....zvany tez Cipodlak..je to nejdrsnejsi summon,jakeho znam..je schopen ulizat kazdeho,at je pritel ci nepritel k smrti:))..Moc to nerozlisuje...mrkne na vas svym jednim okem ..a ma vas v hrsti:)
je velice silny,obratny,odolny,inteligentni.a ma neuveritelne charisma..cisla nemuzu uvadet,protozez tak vysoka snad ani nejsou:))
Re: Váš summon
Posted: 18:11 16. Nov 2009
by marii
a jako druha ..
Mia...doprovazi Cipíska jako stín...a objevuje se zcela necekane a pomaha Cipískovi v likvidaci pratel ci nepratel..otiranim o nohy a hlasitym predenim...její vlastnosti jsou podobne,jako u Cipky..jen na vas upira misto jednoho oka dve:)
na teto fotce je její nejoblibenejsi misto...pred mym monitorem,abych nahodou nevenovala pozornost necemu nebo nekomu jinemu nez ji..
Re: Váš summon
Posted: 18:12 16. Nov 2009
by marii
a jeste spolecne foto:)
Re: Váš summon
Posted: 16:17 18. Nov 2009
by -RoF-
Nikola (také ale nazývaná Nikina, Nikita, Nika, Slečna šílená)
Povolání: hraničář/vrah
Síla: 17 (její stisk zubů, kdy sevře hadru a jen tak nepustí, je úctyhodný. Taky musím zmínit její rychlost, kdy vyvine i 35km/hodinu…fíha

)
Obratnost: 18 (rychlé reakce – chytání jídla a nebo chytání letících sněhových koulí)
Odolnost: 15 (uběhne a nebo ujde 10km a po chvilce spánku je zase čilá)
Moudrost: 14 (velice dobře se učí a pamatuje si co má a co ne…..když chce teda

)
Inteligence: 17 (umí pěkně překvapit)
Charisma: 18 (sice je trochu při těle, ale je to pořád pěkná psí slečna)
Přirozený nepřítel: velcí černí psi (asi nemá ráda černou), dál i kočky na jejím území (ale umí se s nimy i spřátelit)
Kdo se jí musí bát: Slepice (už položily 3 život za svou neopatrnost) a dále myši a hraboši (neuvěřitelné množství obětí, které už zabila a ne jen to…dokonce i snědla. A nedá si říct a nedá)
Co miluje: Ostatní psy a děti (dokáže si s nimy hrát a snese vše, pokud se ji něco nelíbí radši klidně odejde)
Oblíbené jídlo: škvarky, sýry, jogurty, maso a hlavně kosti….ale nebojte dostává i psí jídlo. (ale je na ni vidět že ji chutná je taková…kulatoučká)
Oblíbená činnost: spánek, procházky v lese, běh u kola, lovení házených sněhových koulí (s tím souvisí taky to, že miluje zimu a hlavně sníh)
Zlozvyky: žebrání jídla, někdy v noci zaštěká na cizí psy, které slyší jít venku (s oblibou to má třeba ve 2 v noci

) a další zlozvyk je že nechává po bytě poházené své hračky (už se nás někdo ptal jestli nemáme malé děti

)
Čím překvapí: Prudkým útokem na každou návštěvu, skákáním s cílem olíznout dotyčnému tvář (pánové si musí dát pozor na své nádobíčko, protože při skoku se předníma tlapkama opírá o stehna a někdy ji to nevyjde a tlapky zamíří…“mezi“

)
Pozor někdy až moc mazlivá a přítulná...no prostě ženská

Re: Váš summon
Posted: 21:00 18. Nov 2009
by Modrovousice
Tato potvora je známá i pod názvem Herečka. Také je o ní známo nechávat na každé oběti značku ve formě bílých chlupů.

Vid Rofe? A já ji mám hrozně ráda, připomíná mi mého Andíka (pejsek, budiž mu země lehká). Už se těším na další Masters of Rock

a já ji znovu uvidím.
Re: Váš summon
Posted: 07:10 19. Nov 2009
by -RoF-
Modrovousice wrote:Tato potvora je známá i pod názvem Herečka. Také je o ní známo nechávat na každé oběti značku ve formě bílých chlupů.

Vid Rofe? A já ji mám hrozně ráda, připomíná mi mého Andíka (pejsek, budiž mu země lehká). Už se těším na další Masters of Rock

a já ji znovu uvidím.
Joo héérečka

jedna vychcaná....a stejně nemáš si k ní sedat s černýma kalhotama a tričkem, pak je jasné že ty její bílé chlupy na tobě budou vidět
Jooo až přijedeš na máster, tak ti olíže celou pusu

Re: Váš summon
Posted: 12:44 06. Dec 2009
by Pajule
nový zpočátku nechtěný člen mé už tří člené smečky
Plesnivec půntíkatý! aneb Colleta Dark Jewel potomek tý mojí Alexis
Povolání:odkaždého něco

Staty:nevyčíslitelné
Tento plesnivec puntíkatý je potomek krvežíznivého Pošuka a její krev je modrá!Každého sežere, i přes svojí maličkou velikost dokáže vyskočit a pevně se zakousnout.Otravka otravná , co furt někde něco rejdí.Je k neutahání klidně dvě hodinky vydrží toto malé štěně běhat a neunaví se , prostě celá maminečka , ale krásu po tatínkovi

.
ROSTE!
- pasoucí pes!
- postoj

pokus