Page 2 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 18:31 10. Mar 2009
by Marvin
V otazke plochy volim klasiku v podobne loga oblubenej metalovej skupiny (pre odvaznych neznalcov Machine Fuckin Head)

Re: Vaše plocha

Posted: 02:20 11. Mar 2009
by Skipp
toto je moj aktivny brajgel na ploche nb
Pfuuu,ale jak tak na to kukam tak ma normalne napada, ze to neni az take zle,cize upratovanie nehrozi

http://img149.imageshack.us/img149/4496 ... 911745.png

Re: Vaše plocha

Posted: 16:18 11. Mar 2009
by igor
2Kucík: já taky nedávam skoro nic na plochu, přijde mi to nepraktický ze stejnýho důvodu jako tobě - plocha je zakrytá :) ve woknech mam ikony na ploše vypnutý

Re: Vaše plocha

Posted: 21:05 11. Mar 2009
by monstera
Do plochy nikomu nic není, a u některých žen dokonce patří i k intimním částem těla.

Re: Vaše plocha

Posted: 22:22 11. Mar 2009
by Kiri
Tak to je moje kooca...Taky jimoc casto nevidim :(

Re: Vaše plocha

Posted: 16:31 14. Mar 2009
by MaSo
Na ploše upřednostňuju chaos.... nesystematicky rozházené ikony všeho možného... Inak jako obrázek většinou poslouží nějaká fotka z (hodně se rozmáhající akce) rožnovských pivních slavností :D

Re: Vaše plocha

Posted: 19:16 17. Mar 2009
by Arsen
Tak to já mám plochu z vás asi nejčistčí :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 22:19 17. Mar 2009
by fuxxo
Arsen wrote:Tak to já mám plochu z vás asi nejčistčí :mrgreen:
tak to teda urcite :D

Re: Vaše plocha

Posted: 22:55 17. Mar 2009
by CizaD
Tohle je moj Plocha

Re: Vaše plocha

Posted: 22:34 01. Apr 2009
by photter
screen.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 20:17 02. Apr 2009
by photter
a starší mašina

Re: Vaše plocha

Posted: 22:24 02. Apr 2009
by Pajule
photter wrote:a starší mašina
nezapřeš se :twisted: :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 21:48 19. Apr 2009
by innfra
No tak já mám plochy dvě a většinou jsou uklizený, teda pokud zrovna nesleduju nějakej seriál :twisted: :twisted: :twisted:
Stará:
Od tý doby co jsem na thálii jsem na ten lepší kompl nešáhl je to znát.jpg
NB:
NB plocha.jpg
A něco pro pobavení, už jí skoro nebylo vidět:
Malý bordel.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 23:01 19. Apr 2009
by Krata
ta první se mi zdála nejhezčí, ta třetí vypadá jako obsah koše :D

Re: Vaše plocha

Posted: 21:50 20. Apr 2009
by Bahnak
souhlas, taky umim vysypat bordel z koše a tvařit se že umim najit něco v takovym brajglu, a pokud se mylim, chci vedet poč maš normalně na ploše X desitek zararovanejch serialu s jejich odrarovanyma sestrama???