Page 2 of 2
Re: mnišské rukavice
Posted: 11:25 11. Mar 2009
by DenGrasse
Ceny u věcí v obchodech občas nefungujou, podstatný je co ti řekne obchodník...
Re: mnišské rukavice
Posted: 15:09 11. Mar 2009
by černý vlk
DenGrasse wrote:Ceny u věcí v obchodech občas nefungujou, podstatný je co ti řekne obchodník...
to je přímo u..hmm..."obchodníka", proto to je cena reálná. Sice netuším jak si vydělám 97k na +2 rukavice

, ale to už je věc jiná, přijdu z práce a do "virtuální práce"

a pak, jednou...si je koupím

Re: mnišské rukavice
Posted: 15:10 11. Mar 2009
by nomis_b
kdyb stali 10.000 tak by si u sebe mel tech rukavic 1 a stridal je?
Me prijde ze s tim, ze tady se pohybui veci do max. +5 je to primerene ziskum z lootu.
Re: mnišské rukavice
Posted: 15:13 11. Mar 2009
by černý vlk
nomis_b wrote:kdyb stali 10.000 tak by si u sebe mel tech rukavic 1 a stridal je?
Me prijde ze s tim, ze tady se pohybui veci do max. +5 je to primerene ziskum z lootu.
ted nechápu moc, čeho se dotýkáš?

Re: mnišské rukavice
Posted: 16:43 11. Mar 2009
by Krata
máš 40 lvlů a maximální item +5

.. cena je rozložena tak, aby si je vydělal na tom a tom lvlu

Re: mnišské rukavice
Posted: 19:20 11. Mar 2009
by černý vlk
ahaa, už jsem doma

to je pravda no
