Page 2 of 2

Re: mnišské rukavice

Posted: 11:25 11. Mar 2009
by DenGrasse
Ceny u věcí v obchodech občas nefungujou, podstatný je co ti řekne obchodník...

Re: mnišské rukavice

Posted: 15:09 11. Mar 2009
by černý vlk
DenGrasse wrote:Ceny u věcí v obchodech občas nefungujou, podstatný je co ti řekne obchodník...
to je přímo u..hmm..."obchodníka", proto to je cena reálná. Sice netuším jak si vydělám 97k na +2 rukavice :D, ale to už je věc jiná, přijdu z práce a do "virtuální práce" :) a pak, jednou...si je koupím :)

Re: mnišské rukavice

Posted: 15:10 11. Mar 2009
by nomis_b
kdyb stali 10.000 tak by si u sebe mel tech rukavic 1 a stridal je?

Me prijde ze s tim, ze tady se pohybui veci do max. +5 je to primerene ziskum z lootu.

Re: mnišské rukavice

Posted: 15:13 11. Mar 2009
by černý vlk
nomis_b wrote:kdyb stali 10.000 tak by si u sebe mel tech rukavic 1 a stridal je?

Me prijde ze s tim, ze tady se pohybui veci do max. +5 je to primerene ziskum z lootu.
ted nechápu moc, čeho se dotýkáš? :)

Re: mnišské rukavice

Posted: 16:43 11. Mar 2009
by Krata
máš 40 lvlů a maximální item +5 :) .. cena je rozložena tak, aby si je vydělal na tom a tom lvlu :)

Re: mnišské rukavice

Posted: 19:20 11. Mar 2009
by černý vlk
ahaa, už jsem doma :) to je pravda no :)