Page 2 of 3

Posted: 13:09 04. Jun 2007
by kucik
Zajimavou veci je taky modlitebni knizka. Postava ji pouzije, nejakou dobu se modli a na konci modlitby ma nejakou pravdepodobnost, ze dostane nejaky pozehnani/posileni atd. V praxi to pak vypada, ze druzina pred narocnou vypravou zaklekne do kruhu a par minut se modli.

Posted: 13:13 04. Jun 2007
by Sven
modlitebni knizka, napad hezky ale zni to jak z katolicky skoly :D

Posted: 15:23 04. Jun 2007
by Michal
Já sem udělal Modlitební knížky jako RP předměty, i když teda fungovaly jinak, v celku byly na nic, ale mě se líbily :D

Posted: 16:52 04. Jun 2007
by monstera
kucik wrote:Zajimavou veci je taky modlitebni knizka. Postava ji pouzije, nejakou dobu se modli a na konci modlitby ma nejakou pravdepodobnost, ze dostane nejaky pozehnani/posileni atd. V praxi to pak vypada, ze druzina pred narocnou vypravou zaklekne do kruhu a par minut se modli.
Je známo z EQ, podle doby modlení to přidávalo +1 nebo +2 k vlastnostem -
většinou se modlili klerici a přidávali si moudrost nebo sílu.

Posted: 16:53 04. Jun 2007
by Krata
jo, jednou sem jednu dostal, sice mi byla tak nejak k nicemu ale mel sem z ni radost :)

Posted: 17:03 04. Jun 2007
by kucik
monstera wrote:
kucik wrote:Zajimavou veci je taky modlitebni knizka. Postava ji pouzije, nejakou dobu se modli a na konci modlitby ma nejakou pravdepodobnost, ze dostane nejaky pozehnani/posileni atd. V praxi to pak vypada, ze druzina pred narocnou vypravou zaklekne do kruhu a par minut se modli.
Je známo z EQ, podle doby modlení to přidávalo +1 nebo +2 k vlastnostem -
většinou se modlili klerici a přidávali si moudrost nebo sílu.
Proto to sem pisu :wink: Je jedno, co to ma pridavat, ale to posileni modlitbou je myslim dobra vec. Zaroven to nebylo vyuzivany nejak masivne pokud vim, takze zadnej velkej zasah do chodu sveta.

Posted: 14:14 06. Jun 2007
by steel_martin
A co takhle kdyby bůh po modlitbě přidal do vlastností náhodně? Tzn. že by se nemodlilo přímo za nějakou vlastnost, ale bůh by sám rozhodl, kterou vlastnost postavě dočasně navýší / nenavýší.

Posted: 14:37 06. Jun 2007
by Daanri
No s kludom taky moznost...skor by sa mi pacili ale tie veci ako Pozehnanie, pripadne nieco ako Uzdrav, Bozska sila atd...proste rozne klericke posilujuce kuzla...povedzme s nakou predlzenou dobou trvania :wink: samozrejme tak by uspech bol nahodny a nie vzdy zaruceny...proste niekedy vyslisi boh modlenie a niekedy nevyslisi.

edit: este ma napadlo ze s nakou minimalnou sancou (0,1%) by mohol boh poslat na pomoc nakeho pomocnika....u zlych povedzme demona a u dobrych naku andelsku bytost :lol: ... ale to vazne len vynimocne, ale aby ta moznost proste bola co poviete?

Posted: 15:20 06. Jun 2007
by OneIceOne
monstera wrote: Je známo z EQ, podle doby modlení to přidávalo +1 nebo +2 k vlastnostem -
většinou se modlili klerici a přidávali si moudrost nebo sílu.
Bonusy +1 až +3 do atributů a nebo do záchraných hodů.

Posted: 08:13 10. Jul 2007
by Fidorka
Po dohodě s hlavním DM je na Thalii jedna testovací funkční miska na milodary...

Je na veřejném málo navštěvovaném místě a přesto se v ní začali už oběvovat první dary... Děkuji všem , kterým se ten nápad zalíbil a do misky něco vložili. Třeba jednou v ruletě boží přízně vyhrajete a drobný dárek způsobí , že přežijete s tou poslední kapkou života... :roll:

Posted: 18:19 10. Jul 2007
by 566344
Daanri wrote:No s kludom taky moznost...skor by sa mi pacili ale tie veci ako Pozehnanie, pripadne nieco ako Uzdrav, Bozska sila atd...proste rozne klericke posilujuce kuzla...povedzme s nakou predlzenou dobou trvania :wink: samozrejme tak by uspech bol nahodny a nie vzdy zaruceny...proste niekedy vyslisi boh modlenie a niekedy nevyslisi.
Nevim - ale prijde mi, ze delat nejaky de facto item, aby slouzil misto boostera do party. To se mi nelibi. Uz takhle je dost silene sledovat, co vse zvlada mezi dvema spanky nakouskovat, rozsekat a rozctvrtit jeden klerik. Delat jeste nejaky dodatecny support bojovymi kouzly...
Daanri wrote:este ma napadlo ze s nakou minimalnou sancou (0,1%) by mohol boh poslat na pomoc nakeho pomocnika....u zlych povedzme demona a u dobrych naku andelsku bytost :lol: ... ale to vazne len vynimocne, ale aby ta moznost proste bola co poviete?
Cimz bude okamzite videt presvedceni... Nemluve o tom, ze tezko bude miska na milodary nekde v divocine. COz dle soucasnych nazoru WB/DM + jimi vygenerovanych, ale z fora utokem smazanych vyhlasek o zakazu vodeni summonu do civilizovanych oblasti znamena, ze je "drobny" problem.
Mimochodem, nebylo kdesi cosi psano o povolavani nemrtvych sluzebniku? Ze jsem v posledni dobe se svou postavou videl takovychto procesi uz nekolik. :)

Posted: 18:25 10. Jul 2007
by melvik
Pambíčkáři :)

Posted: 18:25 10. Jul 2007
by Daanri
Neberies to z celkoveho pohladu. Takze nesuhlasim s tym co pises. To sa tyka nakeho suportu a zosielania boostov...jedna sa o velku vynimocnost. Co znamena sanca mozno 1% na takuto vec.
COz dle soucasnych nazoru WB/DM + jimi vygenerovanych, ale z fora utokem smazanych vyhlasek o zakazu vodeni summonu do civilizovanych oblasti znamena, ze je "drobny" problem.
No ak si precitas Karathsky zakonnik, ktory tu na fore urcite niekde je, tak zistis ze tam je zakaz vodit vseliaku havet jasne napisany a je tam jedna dolezita vec, ktoru kazdy prehliada "Bez povoleni". [/quote]

Co se tyka nemrtvych...no inkvizice ma momentalne ine starosti, ale ked ich uvidi tak hranica na upalovanie je nachystana. :twisted:

Posted: 18:47 10. Jul 2007
by 566344
Daanri wrote:No ak si precitas Karathsky zakonnik, ktory tu na fore urcite niekde je...
Zkousel jsem hledat slova "zakonik", "zakonnik" pres buttonek hledat. Nasel jsem jen v kosi par pretrasanych problematik na tema zakoniku. JInak nic. :/ Dle vseho to vzalo za sve pri utoku na forum.
Daanri wrote:... tak zistis ze tam je zakaz vodit vseliaku havet jasne napisany a je tam jedna dolezita vec, ktoru kazdy prehliada "Bez povoleni".
Prave se mi nezda, aby vysel z chramu nejaky stastlivec, nasledovany (trebas) demonem nebo sukkubou nebo hell houndem nebo ohnivym elementalem. Tezko by na to mel povoleni. A zcela jiste to neni nic, co se bude bezne producirovat po meste. (aspon doufam) :D

OT: No a co se tyce vodeni vselijake haveti - zkousel jsem presvedcit nejmenovane pomocne ponocne, ze mnozi elfove jsou taky havet a kde kdo je do mesta vodi... :P
Daanri wrote:...Co se tyka nemrtvych...no inkvizice ma momentalne ine starosti, ale ked ich uvidi tak hranica na upalovanie je nachystana. :twisted:
*mne si ruce*

Posted: 19:10 10. Jul 2007
by Kiri
JEstli semohu vlozit...
o zakonik jsem jiz zadal, ale taky ho nemohu najit...Rejtyho ho sem urcite dodaval jiz po utoku. Neni mi jasne cim to, ze najednou nikde neni.