Page 2 of 10

Posted: 18:42 03. Jun 2007
by Theo
ROFL

Posted: 19:00 03. Jun 2007
by Sylmael
Toto isto kazdy oceni
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Sc ... il&id=1166
Persitentne questy. Staci vlozit a fachci to. Pozrite si prilozeny manual ako na questy.

Posted: 19:04 03. Jun 2007
by Daanri
To uz je davno nahodene v casti Teamu medzi odkazmi...dokonca niekolko odkazov na perzistentne Q....tak isto aj dalsie kvantum odkazov na vault na systemy ako aj na nove vzhlady veci atd atd

Posted: 19:09 03. Jun 2007
by Sylmael
Jo ale ved ten system nepotrebuje ziadneho chytraka scriptera. Vsetko je uz hotove staci precitat manual, pozriet tutorial a je to.

Posted: 20:29 03. Jun 2007
by jaara
jen by me zajimalo, v cem tohle pomuze, kdyz ty Q stejne nikdo neudela, protoze to vyzaduje znalost skriptovani, hm?

Posted: 20:32 03. Jun 2007
by Sylmael
*pokrci usami* ja nevim, ja muzikant

Posted: 20:33 03. Jun 2007
by steel_martin
jaara wrote:jen by me zajimalo, v cem tohle pomuze, kdyz ty Q stejne nikdo neudela, protoze to vyzaduje znalost skriptovani, hm?
Co takhle Script generator.. zvládně většinu základních skriptů, který by podle mě na questy stačily.

Posted: 20:37 03. Jun 2007
by igor
já bych dal Sylma do VĚZENÍ! :lol:

Posted: 20:54 03. Jun 2007
by Sylmael
igor wrote:já bych dal Sylma do VĚZENÍ! :lol:
A to uz preco?

Posted: 22:00 03. Jun 2007
by Kiri
*probere se z dlouheho opojeni* ehm co vezeni? huraaa *najde lahev koroalky a pije dokat nepadne*

Posted: 22:02 03. Jun 2007
by igor
Sylmael wrote:A to uz preco?
Jen tak... protože to tu už dlouho nebylo :twisted:

Posted: 22:04 03. Jun 2007
by jaara
steel_martin wrote:
jaara wrote:jen by me zajimalo, v cem tohle pomuze, kdyz ty Q stejne nikdo neudela, protoze to vyzaduje znalost skriptovani, hm?
Co takhle Script generator.. zvládně většinu základních skriptů, který by podle mě na questy stačily.
Mam pocit, ze nekterym lidem by delal pocit i ten generator.. *kouka se stranou*

Posted: 12:54 04. Jun 2007
by Sven
jeste k tomu leceni, par mych postrehu, budu se snazit byt strucny:
-tohle co hrajeme je pocitacova hra-fantasy pocitacova hra-tudiz jako se takova se nemuze nicim jako je "realita" stat
-za druhe postavy jedou heal z toho duvodu aby se mohli efektivne lecit, tady muzete reagovat ze to stale budou moci, ale az po boji-ja to pisu spise proto ze to jeste vice prohloubi jiz propastne rozdily mezi povolanimi-mezi temi silnejsimi a slabsimi-odted bude skorem nutnost mit v druzince klerika nebo druida-aby zajistil leceni... - tohle souvisi take s tim kolik hracu vetsinou hraje, kolik jich hraje takove charaktery aby tu druzinu uz mohli postavit a neskodilo to te rp hre (viz dobre a zle)-z toho se da urcite najit vychodisko-jakoze zlodej treba klame ty hodne carodeje a paladiny a jde tedy s nimi bojovat, ale neco podobneho se neda vzdy najit/vymyslet.
-a jeste kdyz uz chci si zahrat a je zrovna nejaka "blba hodina" tak kolik hracu zrovna hraje...a z toho se zadne rp vycucat neda....

Erastus

Posted: 12:55 04. Jun 2007
by Sven
jeste nerikam ze to s tema lekarnama je spatne mysleno, naopak je to logicke-ale to co z toho vypliva sem uz napsal nahore.

Posted: 13:47 04. Jun 2007
by Rejty
Ja bych zavedl to, ze pri pouziti lekarny dostava postava prilezitostny utok. Kdyby se zrusila lekarna v boji, tak by se nemohl vylecit spolubojovnik v bezvedomi a zemrel by...