Page 2 of 2

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 07:48 27. Mar 2009
by Tretas
tak to vidíte kolik je tu závisláků (stačí se mrknout na výsledky ankety :-D) a ti co tady do totoho tipicu psali (jakož to i já) tak je vidět že jsme to skoušeli každej den :lol: a nomis buď kecá, nebo mu někdo donesl informaci, že Thalie už běží

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 09:36 27. Mar 2009
by nomis_b
ja nerikam, ze sem to nezkousel, otazka znela: Vadilo vam, ze to nejede ?

proto ma odoved: nevadilo mi to.

ale zkouset sem to zkousel tak cca co 1.5 dne.

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 12:58 27. Mar 2009
by Tretas
jo ták :-D