Re: Nemožnost se připojit na forum
Posted: 07:48 27. Mar 2009
tak to vidíte kolik je tu závisláků (stačí se mrknout na výsledky ankety
) a ti co tady do totoho tipicu psali (jakož to i já) tak je vidět že jsme to skoušeli každej den
a nomis buď kecá, nebo mu někdo donesl informaci, že Thalie už běží