Page 2 of 4
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 13:44 29. Mar 2009
by Marvin
Jachym wrote:
Větší problem je zjevovaní NPC , zde bych byl rád aby to potvrdil Hacanus, který šel na JEDNOHO krokodýla a najednou měl okamžitě za sebou DVA, a bylo to zajimavé.
To nie je zjavovanie, to je HIDE
Jachym wrote:
Prostě chci jen říci , že je třeba věřit , že kolektiv DM - vedení modulu situaci řeší a spolu s hráči vyřeší a Thálie zase pojede v pohodě. Ty lagy jsou jistě jen dočasné a je třeba se zklidnit a vydržet , nic nám neuteče a venku je také hezky.
Pevné nervy a klid v duši všem přeji hráčům
Tak jest.
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 13:46 29. Mar 2009
by Pajule
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 13:48 29. Mar 2009
by pepa48
možná za 5 minut

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 15:25 29. Mar 2009
by Kiri
no vecina toho co pise jachym by mela bejt snad asmozrejmost a ne jenom v pripade nestability serveru?! RP vychazky a poznavani modulu vcetne RP vyvoje vsech postav... Nebo sem to jenom spatne pochopil?

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 15:33 29. Mar 2009
by Lynx23
Jo v tý šlechtický čtvrti u věže bacha. Je tam u ní místo, do kterýho, když vkročíte, tak už nevykročíte. Já tam zkejsnul na 2h, možná víc.
Jinak vlkovi se moc nedivim - na jeho místě bych taky moc štastnej nebyl. Každopádně ale vim, že to neni snadný a všem, co na Thalii pracujou držim palce - nepřekvapilo by mě, kdyby až se vyřeší všechny ty mouchy, byla Thalie nejúspěšnější českej server i v počtu hráčů

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 22:19 29. Mar 2009
by černý vlk
Jachym wrote:Ten den, který popisuje Vlk stál opravdu za prd . To že opice není vidět - pouze nápis se někdy stane a nejen na tomto serveru. Pro tuto situaci jsme neměli plán a já myslel že on ji sundá sám což se tak rychle nepovedlo jak jsem doufal.
No to nevadí - je pravda , že člověku to kazí hru a momentálně ho to naštve.
Malý postřeh: toto se stane jen když jsem s někým v partě , samotnemu se mi to nikdy nestalo! Dříve se mi to třeba stalo S Lazarem a AMy tuším , ale Lazar nezaváhal a bezproblemu bleskově opici nakopal zadek.
Větší problem je zjevovaní NPC , zde bych byl rád aby to potvrdil Hacanus, který šel na JEDNOHO krokodýla a najednou měl okamžitě za sebou DVA, a bylo to zajimavé.
no, já se snažil tu opici trefit, ale byla na mou postavičku příliš dobrá ...a co se týká HIPSovacího krokodýla co má hrb 2 metry, asi jsem neuspěl v naslouchání, asi se pohybuje jak myška

...
co se týká lagů a vstupu do lesa (ne do dungu) tak postava přeci neví že jsou lagy ...možná si myslí, že má epiletpický záchvat no...a to by pivo v Ivory moc nepomohlo
to Grunt: přímá úměra mezi expením a úmrtím? pokud ti přijde "expení", když má chudák postavička 1-8 exp za NPC ...na silnější potvory mě nikdo nedostane

...role play prozkoumávání oblastí mám hodně rád...naposledy jsem s Daladanem vešel do věže v Krynských horách...

nebo jsme prozkoumávali věž ve šlechtické čtvrti...pak jsem vešel do bažiny a tam bazilišek..mě zas přijde v role play divné, že hraničář střelec kope v dole kameny, hraničář švadlenka mi až tak nevadí (taky jsem si musel vrtnout)

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 23:06 29. Mar 2009
by Pajule
Kiri wrote:no vecina toho co pise jachym by mela bejt snad asmozrejmost a ne jenom v pripade nestability serveru?! RP vychazky a poznavani modulu vcetne RP vyvoje vsech postav... Nebo sem to jenom spatne pochopil?

samozřejmost to bejvala kdysi dávno

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 12:33 31. Mar 2009
by Hacanus
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 16:24 31. Mar 2009
by Gorrgorroth
Hacanus wrote:Vazne je celkom zaujimave ze sa krokodyl velky jak lokomotiva dokaze skryt a nahle sa objavit:
prostě je berte takové jací sou, protože když je někdo SD a za bílého dne se v karatě na bílém chodníku skryje v černém oblečení, i přes to, že se na něj zrovna díváte vám příde v pohodě? a stejně, když už se k tomu krokodýlovi probijete, tak jeho osud je celkem jasný

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 18:39 31. Mar 2009
by ATom
Hacanus wrote:Vazne je celkom zaujimave ze sa krokodyl velky jak lokomotiva dokaze skryt a nahle sa objavit
Thalie svět, není náš svět. Tak nevím proč to pořád srovnáváte.

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 18:58 31. Mar 2009
by Krata
tak to přizpůsobíme našemu světu.. zrušíme magii, všechny boosty, všechny divný věci jako běh v plátovce, v inventáři možnost tahat 5 plátovek a 4 velké meče, nějaké featy, pak zrušíme i schovávání krokodýlu aby jste byli spokojeni

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 19:27 31. Mar 2009
by Gorrgorroth
Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 19:31 31. Mar 2009
by Tretas
Krata wrote:tak to přizpůsobíme našemu světu.. zrušíme magii, všechny boosty, všechny divný věci jako běh v plátovce, v inventáři možnost tahat 5 plátovek a 4 velké meče, nějaké featy, pak zrušíme i schovávání krokodýlu aby jste byli spokojeni

už to vidím
Forum-diskuze-stížnosti:
Mám slabou postavu
Proč se jako SD nemohu schovávat?
Jakto že teďka mě medvěd sejme na jednu ránu?
atd...
ale bylo by to zajímavé...

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 19:33 31. Mar 2009
by Tretas
Krata wrote:běh v plátovce
aspon by stoupl zájem o povolání mnicha

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 21:24 31. Mar 2009
by ATom
A to teprv já budu medvěd a všechny vás sežeru
