Page 2 of 4
Re: Hraničář
Posted: 16:52 30. Mar 2009
by Rejty
Ale zapomněl napsat, že si to budete muset pak i udělat.

Re: Hraničář
Posted: 16:54 30. Mar 2009
by Tretas
Re: Hraničář
Posted: 16:59 30. Mar 2009
by kucik
Já si rád takhle čistě akademicky povídám.

Re: Hraničář
Posted: 17:00 30. Mar 2009
by Skipp
Kriste pane, preco musite zas kazdy napad ukoncit vetou typu "nema to kto spravit, mame na praci nieco ine"???
Vzdy ked niekto pride s nejakym napadom tak to skonci takto. Clovece ,naco je na fore vobec otvorena diskuisa pre napady. Vzdycky sa to rozkeca ale tak ci tak sa to zahodi do kosa pretoze to nema kto spravit.
Tak ,bud uz nikto nevymyslajte napady a zbytocne nemarnite svojou kreativitou pretoze aj tak vam to nikto nespravi, alebo kurna hosi chydte sa uz nejakeho napadu lebo je ich tu dost a su velmi dobre podaktore...toto s tym stopovanim je velmi zaujimava vec.
Re: Hraničář
Posted: 17:05 30. Mar 2009
by kucik
Vždyť jo. Akorát ten nápad často usne dřív, než se to domyslí do konce a nikomu se pak nechce domejšlet detaily, konkrétní herní zavislosti a podobný věci. Já na to pak zapomenu a Rejty to vyhodí do koše.
Re: Hraničář
Posted: 17:05 30. Mar 2009
by Rejty
Kriste pane, preco musite zas kazdy napad ukoncit vetou typu "nema to kto spravit, mame na praci nieco ine"???
Protože to tak je...
Nebo by to mělo končit odpovědí typu: Beru si volno. Nejpozději do zítra to bude hotové.

Re: Hraničář
Posted: 17:14 30. Mar 2009
by Tretas
hmm to už by bylo o něčem jiném!!!

je pravda že pořád je co dělat, takže chtělo by to pořadník na nápady

Re: Hraničář
Posted: 17:16 30. Mar 2009
by igor
Mě se ten nápad líbí, zamotal bych do toho váhu - čim těžší zbroj nebo věci v báglu (jestli to jde nějak jednoduše zjistit kolik liber má člověk u sebe) tim nižší DC vystopování (hlubší stopa).
Jo... a čas na scriptování nemam

Re: Hraničář
Posted: 17:17 30. Mar 2009
by Rejty
igor wrote:Jo... a čas na scriptování nemam

Tak buď ticho!

Re: Hraničář
Posted: 17:17 30. Mar 2009
by kucik
Pořadník na domyšlený nápady je můj úkolníček, ale má mnoho a mnoho stránek.
Re: Hraničář
Posted: 17:23 30. Mar 2009
by Skipp
Rejty wrote:Kriste pane, preco musite zas kazdy napad ukoncit vetou typu "nema to kto spravit, mame na praci nieco ine"???
Protože to tak je...
Nebo by to mělo končit odpovědí typu: Beru si volno. Nejpozději do zítra to bude hotové.

Ano a o tom to asi aj je...jasne ze by si to nemal do zajtra..jasne ze by si to nemal ani o tyzden,sam urcite nie. Keby sa da dokopy par ludi a spravi sa nieco ako projekt na ktorom budu vsetci makat.Nech uz to zaberie kolko chce. Vzdy je ale lepsie ked vsetci spolocne pracuju na niecom velkom nez ked ste roztruseny a kazdy si individualne doraba to svoje. Viem ze tymito vetami ma uz asi zaradujete medzi tych...ako to Rejty nazval? Rozumo...

...no proste mudrlant. Verte mi ze bysom rad pridal ruku k dielu keby viem ako
Re: Hraničář
Posted: 17:30 30. Mar 2009
by Marvin
Skipp wrote: ...
Suhlasim, bolo by to fajn. Ale zober si su naozaj potrebnejsie veci momentalne, ako zlepsovanie chodu serveru a globalnejsie scripty. A tolko ludi tu zasa nerobi. Mozem povedat, ze sa pracuje na velmi vela veciach a ludia za tymu tvorcov robia co mozu. My mozeme byt za to vdacny. Nezahadzuju sa napady, ono len nie je cas a ludia na ich realizaciu... tot vse
EDIT: ovela jednoduchsie je tieto veci vyuzivat pri Q nez sa spoliehat na system. Casto krat vidim, ze niekto chce nieco systemovo ale pri Q to nezahra pretoze na to "nie je system" ... Takze pokym nebude, vyuzivajte fantaziu

Re: Hraničář
Posted: 17:50 30. Mar 2009
by kucik
Mno tak Rejty to stejně psát nebude, tak nemusí řešit, jestli má nebo nemá cenu o tom debatovat. Když řekne, že je to třeba moc silný, tak OK, ale psát to budem stejně nakonec já, nebo nomis.
Re: Hraničář
Posted: 18:00 30. Mar 2009
by Pajule
já enivm, že furt chcete nějaký systém stačí přece trocha kreativity a ttěch dvou písmenech RP

Re: Hraničář
Posted: 18:28 30. Mar 2009
by Rejty
Stejně to nikdo nevyužije jindy než v Q a tam to nemusí bejt naskriptovaný. Kolikrát někdo využil sám od sebe jiný RP vychytávky...