Page 2 of 3
Re: Hudba v mestach
Posted: 18:23 19. Apr 2009
by monstera
Hudba mne ruší, vypínám ji.
Re: Hudba v mestach
Posted: 19:03 19. Apr 2009
by Skipp
monstera wrote:Hudba mne ruší, vypínám ji.
Tak nic,no...sem nepis teda

Re: Hudba v mestach
Posted: 11:16 20. Apr 2009
by kucik
Určitě nějakou hudbu připravit můžeš. A kdyby ses chtěl dělat třeba se sólovejma skladbama pro nějaký nástroje, tak jen do toho.
Re: Hudba v mestach
Posted: 12:10 20. Apr 2009
by Skipp
kucik wrote:Určitě nějakou hudbu připravit můžeš. A kdyby ses chtěl dělat třeba se sólovejma skladbama pro nějaký nástroje, tak jen do toho.
Heh,to asi ne, na to nemam dostatočne schopnú aparaturu aby z toho vznikol kvalitný ,čistý zvuk,ale diky

Re: Hudba v mestach
Posted: 21:29 20. Apr 2009
by Bahnak
hudbu mam na thalii moc rad... oblibil jsem si ješte vic soundtrack z Conana a oprašil BG...
v Hagolu jsem ještě nebyl... kdo mě tam vezme na poslech??? Bersi???
By byla prča kdyby u racka třeba kapela fungovala jako jukebox, rozhovor, zmena hudby na song 1 - 10, zaplat 100 zlatek a dal chlastej....
Re: Hudba v mestach
Posted: 22:09 20. Apr 2009
by Krata
Re: Hudba v mestach
Posted: 22:25 20. Apr 2009
by Žorž
To jsem se snažil vytvořit alespoň u toho modrorackového klavíristy...ale snaha zkrachovala už na faktu, že jsem nedokázal rozmluvit placeable, kterým pianista je.

Už jsem si pro něj připravil takový ragtime...mňo...ale dialog, při kterém by se hudba spustila, jsem prostě nerozchodil. Technika mrzká.
Ale opravdová volba hudby by byla opravdu skvělá možnost. Pokud se Skipp skutečně ujme nových skladeb, dokonce by mohlo být z čeho vybírat.
Re: Hudba v mestach
Posted: 22:30 20. Apr 2009
by Skipp
Hmm..to nebude problem...povedzte kolko zaplatíte
Hehe
Kolko skladieb treba?

Onee..tpresne viem čo sa tam hodí nechajte namňa ,mám skúšku z dejin stredovekej hudby
EDIT:Len mi treba dať vedieť aká dlhá môže byť jedna stopa. Má to byť teda určitý počet skladieb ,ktoré bude akože hrať tá kapela u racka ,alebo to bude proste iba hudba v lokácii ,ktorá sa bude meniť???
Re: Hudba v mestach
Posted: 11:09 21. Apr 2009
by nomis_b
Phantorris wrote:Mě by zase zajimalo jak zní ta legendární hudba v Hagolu
jednou uslysis a uz nikdy se z Hagolu nedostanes.. ta hudba te tak podmani, ze vsechny ostatni hudby Thalie ti od te doby budou pripadat fadni...
PS. doufam ze tou revizi podteman ji nezrusili

Re: Hudba v mestach
Posted: 11:09 21. Apr 2009
by Skipp
Nikto neodpoveda...hej a ja uz idem pisat novinku ze uz mam 7 mp3 skladieb ktore velmi krasne zapasuju do hostinca u racka a mam uz aj hudbu dodoubkova haloooo,tady se makaaa...co mam robit dalej...kolko minut to mam mat maximalne nech to zostriham...sup-sup
Re: Hudba v mestach
Posted: 13:14 21. Apr 2009
by Krata
ta v Hagolu neni nejlepší, lepší hraje na jedné cestě horama, tam kolikrát jdu jenom abych si ji poslechl

Re: Hudba v mestach
Posted: 15:15 21. Apr 2009
by pepa48
já mam rád tu hudbu, co je např. v opuštěnejch dolech nad královstvím ohně, kde jsou skalní medvědi... ty bubny jsou prostě drsný
Re: Hudba v mestach
Posted: 15:28 21. Apr 2009
by Tretas
mě bohužel hudba z neznámých důvodů hraje jen někdy a někde

takže jednou slyším jednou ne, tak už ani nevnímám jestli hraje

Re: Hudba v mestach
Posted: 15:34 21. Apr 2009
by Phantorris
mě hudba sice hraje všude, ale cca poslední půl rok ji mam vyplou. Sice je moc pěkná a líbí se mi (dokonce sem přemejšlel, jestli by nešlo něco jako vydat soundtrack z thalie) ale od hry mě prostě ruší.

Re: Hudba v mestach
Posted: 20:19 21. Apr 2009
by Jachym
Chtěl bych poděkovat za velmi hezkou originalní středověkou hudbu v dílnách v Kel A Hazru (že je to z EU)
A také je velmi zajímavá hudba v karathe v obchodě u prodejce luků.