Page 2 of 3

Posted: 10:45 14. Jun 2007
by igor
Hassan wrote:...
Tady je to otázka 15min a jde se ;-)

Posted: 10:46 14. Jun 2007
by steel_martin
já jako přechodný Plzeňák souhlasím :) ... nejlepší by to ale bylo Po - St, nebo případně sobota/neděle.

Posted: 10:54 14. Jun 2007
by igor
jinak tady by to mělo bejt - ten letní sraz :-) http://tinyurl.com/2v2wfx

Posted: 12:43 14. Jun 2007
by Zyga
tak jestli se má vyjádřit každej... hezká louka. přijedu skoro určitě, jedno jestli to bude víkend nebo všední den.

Posted: 13:02 14. Jun 2007
by Rejty
Je to patek az sobota.

Posted: 15:50 14. Jun 2007
by pepa48
jeeedemeee na vyyylet salalalalaaa :D:D

Posted: 15:52 14. Jun 2007
by Rejty
Ale jestli se nebudes ucit a budes zlobit, tak zustavas doma Pepicku. :twisted:

Posted: 19:10 14. Jun 2007
by Sylmael
Hmm, dnes som pozeral ze mam este usetrenu dovolenku. A vonku hnusne horuco tak sa mi nechce ani robit. Cize ak vsetko vyjde... mozno ma uvidite hehe.

Posted: 20:12 14. Jun 2007
by pepa48
muha no vyborne...cim vic lidi tim lepe :twisted:

ad Rejty: s tim ucenim to rika ten pravej :D:D

Posted: 20:25 14. Jun 2007
by igor
2Pepa & Rejty: vy si máte co vyčítat :-P achjo.. ještě přes 3 měsíce volna :lol:

Posted: 20:59 14. Jun 2007
by Zyga
igor wrote:......achjo.. ještě přes 3 měsíce volna :lol:
Achjo? Na todle sem se těšil 4 roky :)

Posted: 21:16 14. Jun 2007
by jaara
aaa nee, prazdniny!!!

:lol: :lol:

jeste nemam vsechny zkousky...jestli do toho vlezou prazdniny, tak je zrusim! 8)

Posted: 21:18 14. Jun 2007
by Rejty
Oh, ze bysme videli i Sylma? :shock: :lol:

Prazdnin klepou na dvere. Huraaaaaaaaa :idea:

Posted: 21:19 14. Jun 2007
by jaara
igor wrote:jinak tady by to mělo bejt - ten letní sraz :-) http://tinyurl.com/2v2wfx
joo to je to misto, kam jsme ted o vikendu z hospudky dolezli a pekne se tam natahli :P ... fakt nevim, jak na tu konstrukci tehda natah tu plachtu...

Posted: 21:40 14. Jun 2007
by Morn
Pěkný místo a hlavně veliký :D

Nevím 100% jestli přijedu (Mám nějaký potíže ) Ale budu se snažit přijéct s klukama od nás /to je ta velkáááá tečka na mapě PRAHA/ :twisted:

snad se tam sejde celá Legie :twisted: