Page 2 of 3
Posted: 10:45 14. Jun 2007
by igor
Hassan wrote:...
Tady je to otázka 15min a jde se

Posted: 10:46 14. Jun 2007
by steel_martin
já jako přechodný Plzeňák souhlasím

... nejlepší by to ale bylo Po - St, nebo případně sobota/neděle.
Posted: 10:54 14. Jun 2007
by igor
jinak tady by to mělo bejt - ten letní sraz
http://tinyurl.com/2v2wfx
Posted: 12:43 14. Jun 2007
by Zyga
tak jestli se má vyjádřit každej... hezká louka. přijedu skoro určitě, jedno jestli to bude víkend nebo všední den.
Posted: 13:02 14. Jun 2007
by Rejty
Je to patek az sobota.
Posted: 15:50 14. Jun 2007
by pepa48
jeeedemeee na vyyylet salalalalaaa

:D
Posted: 15:52 14. Jun 2007
by Rejty
Ale jestli se nebudes ucit a budes zlobit, tak zustavas doma Pepicku.

Posted: 19:10 14. Jun 2007
by Sylmael
Hmm, dnes som pozeral ze mam este usetrenu dovolenku. A vonku hnusne horuco tak sa mi nechce ani robit. Cize ak vsetko vyjde... mozno ma uvidite hehe.
Posted: 20:12 14. Jun 2007
by pepa48
muha no vyborne...cim vic lidi tim lepe
ad Rejty: s tim ucenim to rika ten pravej

:D
Posted: 20:25 14. Jun 2007
by igor
2Pepa & Rejty: vy si máte co vyčítat

achjo.. ještě přes 3 měsíce volna

Posted: 20:59 14. Jun 2007
by Zyga
igor wrote:......achjo.. ještě přes 3 měsíce volna

Achjo? Na todle sem se těšil 4 roky

Posted: 21:16 14. Jun 2007
by jaara
aaa nee, prazdniny!!!
jeste nemam vsechny zkousky...jestli do toho vlezou prazdniny, tak je zrusim!

Posted: 21:18 14. Jun 2007
by Rejty
Oh, ze bysme videli i Sylma?
Prazdnin klepou na dvere. Huraaaaaaaaa

Posted: 21:19 14. Jun 2007
by jaara
joo to je to misto, kam jsme ted o vikendu z hospudky dolezli a pekne se tam natahli

... fakt nevim, jak na tu konstrukci tehda natah tu plachtu...
Posted: 21:40 14. Jun 2007
by Morn
Pěkný místo a hlavně veliký
Nevím 100% jestli přijedu (Mám nějaký potíže ) Ale budu se snažit přijéct s klukama od nás /to je ta velkáááá tečka na mapě PRAHA/
snad se tam sejde celá Legie
