Page 2 of 3

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 21:31 01. Apr 2009
by Arsen
Vůbec modrá je lepší ,) btw proč smajlík co se menuje "Mr. Green" je vzhledově modrej ? :mrgreen:

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 21:39 01. Apr 2009
by Gorrgorroth
to není modrá ty skunku! :lol: ....od té doby co sem zjistil že mám green, tak hájím zelenou. ZELENÁ, ZELENÁ, ZELENÁ!!! a nakonec ti sem dám jednoho pěkně zeleného smajlíka- :mrgreen: !!

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 21:46 01. Apr 2009
by Pajule
jojojo muj souhlas tancavë tancavë...všichni jsou slepí , páč zelená je i kráva milka xD i když ba né ta je fijalovo - zelenáá a na víc je to tele co se mění v borderku hh 8) at žije reklamofil

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 23:00 01. Apr 2009
by Neithan1
p*covina.. modra je proste naj... smajl je mutant medzi modrou a zelenou .. tzv. tyrkys ?
uz sa stym zmierte..zelena je uboha farba futbalistov.

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 01:28 02. Apr 2009
by DenGrasse
wow blue, ta tyrkysová je mnohem líp vidět než zelená (na černym pozadí dost zaniká a je namáhavá pro oči).

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 02:01 02. Apr 2009
by Skipp
to ich tu mame viac? :? No ja mam asi ten zakladny cierno-zeleny....a je fajn, nevymenim...tra-la-la :) ani za svet

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 06:47 02. Apr 2009
by Pajule
Neithan1 wrote:p*covina.. modra je proste naj... smajl je mutant medzi modrou a zelenou .. tzv. tyrkys ?
uz sa stym zmierte..zelena je uboha farba futbalistov.
auta miqua orco , blbooos žád á barva těch čutalů :mrgreen:

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 13:36 02. Apr 2009
by Xaarth
BLUE

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 13:50 02. Apr 2009
by Jeanes
elveron, koukám že sem jedinej

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 14:14 02. Apr 2009
by Phantorris
green, sice sem zjiisti az dneska ze muze bejt i jinej, ale kdyz sem ty ostatni vyzkousel tak se mi libi stejne nejvic...mozna jenom zvyk, ale budu mu vernej

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 15:17 02. Apr 2009
by G14
kurna ja nevim,ale budouci svagricek pise elveron a vim,ze mame myslim stejny,takze elveron :mrgreen:

jeste ze te mam Jeanesi :wink:

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 15:20 02. Apr 2009
by Krata
taky mám green power

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 16:34 02. Apr 2009
by MaSo
Krata wrote:taky mám green power
Všichni jste slyšeli slovo boží?!! :D Tím sem chtěl říct...že je rozhodnuto a zelená je prostě bez debat nejlepši ;)

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 16:47 02. Apr 2009
by Krata
ano, pochopil :D

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 17:18 02. Apr 2009
by Pajule
tráallíí trálaláá zelený klobuk :mrgreen: prostě zelená vládne :wink: a tak to má být :twisted: