Page 2 of 6

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:32 03. Apr 2009
by Xaarth
V slovním dračím doupěti jsem hrál klasického bojovníka. Obvykle zmatený zlo.
Ve světě NWN určitě pán zbraně-mlátič.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:35 03. Apr 2009
by kucik
monstera wrote: Nezlob se, ale dobrák, i když zmatený, nemůže v reálu být zločinec, jako zloděj by škodil ostatním. Mohl by být nejvýše záměčníkem...
Povině pustit film s Robine Údem.

************************

Bůh 8)

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:45 03. Apr 2009
by G14
mno tak ja bych brala treba carodejku se schopnosti teleportace......takovy teleportovani nekam k mori by ted vubec nebylo spatny :mrgreen: :mrgreen:

nee, ted doopravdy.......
urcite bych byla postava bojovnice,co se snazi pomahat bezbranym i za cenu neci hlavy :twisted:
zadna Xena,ale sla bych na okraj svych moznosti.....
probojovavala bych se pochmurnym svetem a tvrdohlave bych odmitala vse stare a stereotypni...
misto toho bych neustale poznavala nove a neprozkoumane,okusovala vsechny poznani zivota,co by mi jen sily stacily......
otazka je jestli bych dala sanci nekomu se obhajit nez ho budu chtit zabit :twisted:
nekdy jo,jindy spis ne....
takze bych v podstate az takovy dobro nebyla,proste by me nikdo nesmel nasrat,pak se neznam :twisted: :wink:

noo a zensky by se mely drzet ode me dal uz teprve,pouze panska spolecnost :wink: :mrgreen: :mrgreen:
takze zmatena,ale jen "malicko" :mrgreen: :shock: :twisted: :wink:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:47 03. Apr 2009
by Neithan1
ja chcem byt odstrelovac !

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:48 03. Apr 2009
by Rejty
Ještě by se mi líbil vrchní sládek v trpasličím pivovaru. :mrgreen:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 13:11 03. Apr 2009
by Krata
hej, bůh je moje povolání!

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 13:18 03. Apr 2009
by MaSo
já bych byl určitě hraničář který by se toulal po světě....živil bych se lovem, a poznával krajiny, zviřata apod. .... a nebo bard a chodil bych zas od města k městu a vydělaval si hranim, skladal přiběhy a kvasil po hospodach :) tak jako tak...takový tulák cestovatel

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 13:37 03. Apr 2009
by DenGrasse
vždycky jsem chtěl bejt štíhlý šlachovitý a krásný elf :mrgreen:

ale asi bych byl jako v reálu tlustej a línej, z čehož vyplývá dále, že bych musel bejt mág, pač tlustej línej cokoli jinýho by chcípnul hladem.

.. hm zmateně neutrální?

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 14:31 03. Apr 2009
by ravangorn
V klasickým dračím doupěti jsem dycky hrál za kouzelníka. Jejich moc a možnosti nemají mezí :), kdybych v tom světě žil určitě bych se chtěl stát mocným (neutrálně-zmateným) mágem.
Čas od času si z někoho vystřelit nějakou tou proměnou nebo nějakým tím zmatením :twisted: , občas jen tak pobavit lidi nějakou tou ohnivou šou :) . A neviditelnej poslouchal cizí rozhovory :D :D

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 14:49 03. Apr 2009
by marii
Mno..a to mi teda reknete,kdyz tu je najednou tolik dobrych ...maximalne neutralnich dusi,proc na te THalii hraje tolik hajzlu? .)))

Jinak ja elfska carodejka..jedine...a hodna samozrejme,jine postavy neumim ..asi to bude tim ,ze sama jsem dobra duse:)))

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 15:03 03. Apr 2009
by Pajule
jooo to já ybch chtěla bejt zaklínačice s dračí krví :twisted: , ale chtěla ybch umět lítat hahaha
rasa hm špičoucho s pár vlastnostmi hobitů , který stejně mam (neustálej hlad) :twisted: hmm hmm a jako třetí class (kdyby to enbyla thalije :twisted: )
bych si k tomu hodila hmmm měnavku? :D to by byla sranda..
a samozřejmě neutrální neutrál což stejně sem :twisted: hahaha a plivat ohen johoho

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 15:38 03. Apr 2009
by photter
poklud to někoho překvapí, já bych byl zvrhlá elfka, systematicky zlá, zlodějka/AAčko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 15:43 03. Apr 2009
by Rejty
photter wrote:...
Já myslel, že paladinka. :lol:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 15:54 03. Apr 2009
by monstera
kucik wrote:
monstera wrote: Nezlob se, ale dobrák, i když zmatený, nemůže v reálu být zločinec, jako zloděj by škodil ostatním. Mohl by být nejvýše záměčníkem...
Povině pustit film s Robine Údem.

************************

Bůh 8)
Robin, stejně jako Nikola Šuhaj a Jánošík byli jen sprostí vrazi a lupiči !

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 15:56 03. Apr 2009
by kucik
monstera wrote: Robin, stejně jako Nikola Šuhaj a Jánošík byli jen sprostí vrazi a lupiči !
Ve fantasii lidí a ve filmech né ;)