Page 2 of 3

Re: Lovecká sezona

Posted: 09:37 24. Apr 2009
by kucik
Trofeje tam nemaj co dělat. Postě se ti zkazily :P Přece nemůžeš sušit uříznutou hlavu půl roku. Navíc i ten lovec odměn by ti těžko uvěřil, že's to ulovil před chvílí, když to smrdí jak týdenní mrtvola trpaslíka.

Re: Lovecká sezona

Posted: 10:17 24. Apr 2009
by Theogil I
kucik wrote:Trofeje tam nemaj co dělat. Postě se ti zkazily :P Přece nemůžeš sušit uříznutou hlavu půl roku. Navíc i ten lovec odměn by ti těžko uvěřil, že's to ulovil před chvílí, když to smrdí jak týdenní mrtvola trpaslíka.
Csss

Re: Lovecká sezona

Posted: 11:06 24. Apr 2009
by ripatko
Theogil I wrote:
kucik wrote:Trofeje tam nemaj co dělat. Postě se ti zkazily :P Přece nemůžeš sušit uříznutou hlavu půl roku. Navíc i ten lovec odměn by ti těžko uvěřil, že's to ulovil před chvílí, když to smrdí jak týdenní mrtvola trpaslíka.
Zajimavy vysvetleni, este stesti, ze se nezkazi kytky na alchimii co tahame roky v batohu :mrgreen:

Re: Lovecká sezona

Posted: 11:15 24. Apr 2009
by kucik
Se předpokládá, že je máš ve vlhké vatě a pečlivě se o ně staráš ;) Prostě ty trofeje by měly mít omezenou trvanlivost, ale nikdo to nedodělal.

Re: Lovecká sezona

Posted: 11:52 24. Apr 2009
by nomis_b
hm, no to by ale nebyl zas tkaovej problem to dodelat ne? otazka zni, zda by to prilepsilo hratelnosti?
ale minimlane ten lovec odmen by to mohl sledovat, zda to je opravdu cerstva mrtvola.
Ale nekdy chce treba jen nejakou kravinu, treba supiny draka, nebo nejkaej kamen. u teho je pak podle me jedno, jak je to stare...

takze bych to radsi v ramci hratelnosti nechal jak to je

Re: Lovecká sezona

Posted: 11:53 24. Apr 2009
by Krata
máš to v bance taky vid? :)

Re: Lovecká sezona

Posted: 12:04 24. Apr 2009
by nomis_b
Krata wrote:máš to v bance taky vid? :)
mozna je to divne, ale nemam bankovni trezor :mrgreen:
nikdy sem to nepovazoval za vyznamne si je schovavat. Kdzy bude potreba, tak se to ulovi znova. Vetsinou sem mel problem, ze sem nevedel, kde to mam vubec najit..

Re: Lovecká sezona

Posted: 14:01 24. Apr 2009
by Tretas
mít trofeje v bance je blbost a naprosto to kazí nápad těch "mini questů"

Re: Lovecká sezona

Posted: 14:18 24. Apr 2009
by melvik
No kuciku kazdopadne tu trvanlivost trofeji udelas az po skriptu na strihani nechtu ne ? Ty nechty by bylo potreba postavam uz ostrihat, fakt se na to jeste nesahlo.

Re: Lovecká sezona

Posted: 14:29 24. Apr 2009
by kucik
No jo, to už trochu hoří.

Re: Lovecká sezona

Posted: 14:31 24. Apr 2009
by nomis_b
melvik wrote:No kuciku kazdopadne tu trvanlivost trofeji udelas az po skriptu na strihani nechtu ne ? Ty nechty by bylo potreba postavam uz ostrihat, fakt se na to jeste nesahlo.
hm, vono to nejni tak slozity aby se nicili. horsi je rozhodnout, zda se budou nici t vsechny jako jsou i nejake talismany, ci rohy nebo takove kraviny
a hlavne jak dlouho maji prezit. do restartu? do urciteho casu cca 3 dny REAL ?
nekdy server nejede treba 2dny. S temi pady mas treba 1hodinu na hrani a zrovna to spadne. Nez to nahodis atd, tak treba nebudes stihat to tam zanest a proste se ti trofej sama smaze, takze si se na hodku logoval zbytecne.

nevim jak tohle prispeje k hratelnosti. Podle me jde u NWN hlavne, aby si se bavil a ne o to, aby to byl preskriptovanej svet, kterej bude hlidat, jestli si to srdce nacelnika nalozil do lihu, nebo izopropanolu :?

Re: Lovecká sezona

Posted: 14:33 24. Apr 2009
by Rejty
Jakej má pak ten Q smysl? Když bude mít někdo v bance všechny trofeje a nosit je na radnici, když je někdo bude chtít. Jeho smysl má bejt v tom, že se uspořádá lov na potvoru, která se právě loví a trofej se hned odnese.

Re: Lovecká sezona

Posted: 14:35 24. Apr 2009
by nomis_b
Rejty wrote:Jakej má pak ten Q smysl? Když bude mít někdo v bance všechny trofeje a nosit je na radnici, když je někdo bude chtít. Jeho smysl má bejt v tom, že se uspořádá lov na potvoru, která se právě loví a trofej se hned odnese.
jo ten Q pak smysl opravdu nema. bohuzel ale jakej ma smysl, aby ta trofej vydrzela jen chvilku?
btw na co mit v bance trofeje za 100.000, kdyz je muzes investovat lepe...
+ jsou tam jen ty lepsi trofeje.

Spis bych to ja videl na osetreni, aby lovec odmen koupil jen cerstve trofeje misto niceni vsech po case.

Re: Lovecká sezona

Posted: 15:18 24. Apr 2009
by Marvin
nomis_b wrote:Spis bych to ja videl na osetreni, aby lovec odmen koupil jen cerstve trofeje misto niceni vsech po case.
No jo, tiez suhlas len u lovca-to osetri zmysel tych Q .... ale vetesnik nech to kupi kedykolvek, z vlastnej skusenosti viem, ze i ked sa napriklad nejaka trofej ulovi tak nie vzdy je hned cas na jej zanesenie k vetesnikovi... U lovca sa ten cas uz najst musi, o tom je ten mini Q.

Re: Lovecká sezona

Posted: 16:21 24. Apr 2009
by innfra
Nebylo by pak jednoduchý napsat skriptík co když nahodí potvoru u sezóny tak hrábne na tu jednu potvoru a hodí jí do invu časovej item, aby se pak nemuseli tikat všechny trofeje co ulovíme ?