Page 2 of 2
Re: Opilost
Posted: 19:15 06. Apr 2009
by Krata
kéž by to bylo i ve skutečnosti... strom s chlastem, bych založil sad
Re: Opilost
Posted: 19:23 06. Apr 2009
by Miky
Krata wrote:kéž by to bylo i ve skutečnosti... strom s chlastem, bych založil sad
Je a zvířátka se k němu schází z daleka napapat. Viz:
http://www.youtube.com/watch?v=ypXJaLQXKQk
Re: Opilost
Posted: 19:25 06. Apr 2009
by Krata
Jo jasný, to sem viděl

.. je vidět že drogy nejedou jen v naší společnosti ale i ve společnosti matky přírody

Re: Opilost
Posted: 15:46 09. Apr 2009
by Loki_cz
Souhlasím s Mikym. Už po cca 3-4 pivu Morn s výdrží kolem 20 stahuje šaty a ukazuje bimbase. Jako já nevím kolik lidí jste viděli vy takto se chovat v reálu (a to už po 3 pivech). Jsem za zrušení (viz co psal Miky) a ponechání na hráči, aby určil zda jeho postava je extrovert co nastavuje 5* za večer bobřici (i to už jsem ve hře viděl), nebo reaguje jinak...
Re: Opilost
Posted: 18:58 09. Apr 2009
by Phantorris
Hehe, já znam jednoho chlapíka a ten to dělá pravidelně, sice ne po 3 pivech, ale tak 15 a nevim kolika kořalkách, ale skoro pokaždý to skončí tak, že běhá nahej po hospodě....no a většinou taky po chvly upadne na zem prakticky do bezvědomí...samozřejmně potom druhej den nikomu nevěří, že se to stalo a fotky a videa považuje za padělek

Re: Opilost
Posted: 10:40 10. Apr 2009
by Enceladus
Hehehe tak to nemá chybu

, pobavila jsem celou redakci...
Re: Opilost
Posted: 12:21 10. Apr 2009
by nomis_b
me ta opilost vyhovuje. s trposem si muzu dat par piv a vsechno v poradku. jak zacnu michat do piv tvrde, tak zacina zabava a ty nahodne veci, co postava dela me bavi
