Page 2 of 12
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:29 06. Apr 2009
by Xaarth
Podruhé už jsme se oba logli na onom místě v pohodě.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:49 06. Apr 2009
by Pajule
ZABILA sem bandytiii s Lianouu a Val´Dorenem

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:50 06. Apr 2009
by monstera
20.48 to asi padlo, zrovna Sandra tavila adamantin v Karatské dílně
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:50 06. Apr 2009
by Xaarth
Nakupování u platnéře v Hagolu.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:52 06. Apr 2009
by Lord_Berserk
nevim esi sem to ja, ale uz po treti co to padlo sedim v Charaxssu v dilne na cernym trhu pisu si jen tak po tellu a cca do 5 min padne tak fakt netusim
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:53 06. Apr 2009
by innfra
Kecal na cestě s pár lidma
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 21:35 06. Apr 2009
by Krata
já si dělal večeři a koukal na TV
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 21:54 06. Apr 2009
by innfra
Tak teď pro změnu vytáhl 12K na lvlup z banky, doufám že mi budou seďet účty

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 21:54 06. Apr 2009
by monstera
21.53 další pád, okouzlovala zbraň
v anketě nejde zaškrtnout !
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 21:56 06. Apr 2009
by jachyra
21:54 padlo - Kora kula meč z titánu
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 21:57 06. Apr 2009
by nomis_b
cekani na odjezd lodi
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 22:04 06. Apr 2009
by Krata
limboval sem NPC Isilský Strážce
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 22:05 06. Apr 2009
by Pajule
vyplenila trolase!

slává jí
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 22:06 06. Apr 2009
by Jeanes
dneska potřetí spadlo, když jsem byl u kotle
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 22:37 06. Apr 2009
by Pajule
Thalie trhá rekory