Page 2 of 2
Re: omluva
Posted: 15:35 10. Apr 2009
by Salyr
no jestli tam hodi toho druida co sem malem sundal tak sem v klidu.

Re: omluva
Posted: 15:39 10. Apr 2009
by Daanri
No to teda ses kdyz te ten druid uvidi

Re: omluva
Posted: 16:55 10. Apr 2009
by DenGrasse
sice skripty psát neumi, takže jsem ho jen tak žertovně nastřelil, ale mělo to znamenat:
pokud NPC druid uvidí postavu Salyr, Salyr dostane instantní DM kill
