Page 2 of 9

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 20:09 15. Apr 2009
by Gorrgorroth
Prometheus wrote:Ja teda neviem ale hraniciar sa mi nezda az tak slabe povolanie.Ak clovek spravne rozdeli bodiky a featiky a bude to aj spravne pouzivat tak je vyrovnanym superom pre ktorekolvek povolanie.
A co sa tyka ovladnutia zvierata a poslat ho bojovat proti vlasnemu druhu... Co je na tom divne???
Zviera je ovladnute a teda plne oddane hraniciarovi a teda je to len a len na nom.
A tiez nechapem preco vadi ze si hraniciar ovladne rovno bossa.Je to jedna z vyhod povolania a nemyslim ze by bolo mudre mu to brat.
Ja neviem ale mam sa citit previnilo ked zneuzijem bardsku piesen na to aby som zdvihol body v odhade ceny napriklad?????????? :shock:
Len si myslim ze sa tu teraz riesi dalsia blbost.To uz neni co riesit?
no s tímhle souhlasím já, tohle je jedna z výhod hraničáře prostě

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 20:25 15. Apr 2009
by photter
nj...já za to lobbuju už dávno a furt sou všichni proti - žádný summoni, žádný vyvolaný potvory, familiáři jen jako nebojový mazlíčci, to by naučilo prskavky hrát v partě a ne pustit do dungu naboostěnou potvoru a koukat na to z invisu
hraničářům a druidům bych nechal možnost ovládnout zvíře do neutrálna ale ne aby bojovalo za ně

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 20:29 15. Apr 2009
by Rejty
Prometheus wrote:A tiez nechapem preco vadi ze si hraniciar ovladne rovno bossa.Je to jedna z vyhod povolania a nemyslim ze by bolo mudre mu to brat.
Tobě se zdá normální, že hraničář ovládne bosse na dvojnásobným levelu, než je on? Takovýho, o jehož poražení si může nechat zdát kterákoliv postava na jeho levelu a ještě vylootuje epickej dung?

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 20:34 15. Apr 2009
by Daanri
Rejty wrote:
Prometheus wrote:A tiez nechapem preco vadi ze si hraniciar ovladne rovno bossa.Je to jedna z vyhod povolania a nemyslim ze by bolo mudre mu to brat.
Tobě se zdá normální, že hraničář ovládne bosse na dvojnásobným levelu, než je on? Takovýho, o jehož poražení si může nechat zdát kterákoliv postava na jeho levelu a ještě vylootuje epickej dung?
No jasne, ze je to normalne Rejty. Ty sa este cudujes? Ty mas teda otazky. :mrgreen:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 21:54 15. Apr 2009
by Jachym
Celé jsem to nečetl, můj názor je , že někdo dobrej vymyslel NWN dal mu základní atributy a lidi hrajte. Zažil jsem ale bohužel že české hlavičky na některých serverech ty atributy stale rozebirají tak,až některá povolání nejdou vůbec hrát a také je nikdo nehraje.
Pro Vás co se zaklínáte RP - nehrajte tu Thalii jako závod , nenahoňte 5 vyšších
levlu za týden , nenahrabte 300 000 za 6 dní , když vidíte nepravost napište to přímo DM , většinou je někdo z nich ve hře a Dm umí zvážit situaci a poradit si s ní.
A hlavně NEVYMEJŠLEJTE ptákoviny a přemýšlejte mozkem ! ! ! Jaké by to vše mělo důsledky . Toto není Demona kde si uděláš prostě novou postavu , už teď je hraničář obtížněji hratelné povolání a jak mu zajistíš jeho výhody pobytu v divočině - nevíš? Neznáš ? Tak co tady začínáš takovou diskusi - tady máš na foru o hraničáři vzlášť Topic tak jsi se mohl vyjádřit tam a nezačínat nový .
Raději se zamysli pokud nejsi ty hraničář co vůbec tva postava dělá v prahvozdu ? Tam je ted provoz že Ivory je proti tomu klidné místo, myslím že brnění by ti tam mělo okamžitě zrezavět a velké party by neměli ulovit nic že plaší zver. Jasně vstup do prahvozdu povolit jen Hraničářům a basta fidli.
(sory sem se ale naštval)

- Jo a že někdo ovladne bosse - no to se divím proč nemá ten boss imku na mysl , tak jak zver v Dornově utočišti a hotovo a je po problemu.

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 21:58 15. Apr 2009
by Daanri
Joooo *drzi velky transparent s napisom* PRAHVOZD LEN HRANICARUM.

Spiseme peticiu lidi, kto je za??? :D

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 21:59 15. Apr 2009
by Tretas
*jen se na vás podezíravě podívá* hehe tak s takovým nápadem zajedete ráááz dvááá do koše :-D

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 22:00 15. Apr 2009
by Daanri
Neboj *v druhej ruke drzi dalsi transparent* HORY LEN TRPOSUM. :wink:

Aspon budete mit klid v dungoch a nebudu stale vybite. :lol:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 22:01 15. Apr 2009
by Addieau
Vzhledem k tomu, kam tahle diskuse míří a jaké kraviny se na tomhle fóru řeší, tak jsem jednoznačně PRO!

Prahvozd JEDINĚ hraničářům! Jeskyně JEDINĚ trpaslíkům! Hrobky JEDINĚ paladinům! No a když už jsme u toho... druid i hraničář by měli rozhodně mít schopnost odvracet zvěř! V porovnání s knězem je to nespravedlivé :lol:

:roll:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 22:02 15. Apr 2009
by Rejty
Alespoň odpadne problém s tím, že jsou po resu vymlácení tygři a yetti.

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 22:02 15. Apr 2009
by Tretas
ááále no tak to je jiná!!! DAANRI, DAANRI, DAANRI!!!!
:lol:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 22:03 15. Apr 2009
by Daanri
No vidis to je napad, odvracet zver. A co takhle jeste special epicka schopnost len pre vyvolenych "povracet zver". :mrgreen:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 22:05 15. Apr 2009
by Tretas
Daanri wrote:"poZvracet zver". :mrgreen:
!!! no a ještě aby dračí učednící mohli jezdit na dracích... no to je zas téma :-D du spát

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 22:07 15. Apr 2009
by Daanri
No to su tu dnes za skvele napady. Zapisuje to niekto do tymoveho ukolnicku??? Aby sme pak vedeli co skor delat. :wink:

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu

Posted: 22:09 15. Apr 2009
by Rejty
To chce si nechat patentovat!