Page 2 of 3

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 19:57 15. Apr 2009
by Daanri
taky nic bohuzial ako fuxxo...rovnaky termin diplomky a prace momentalne az nad hlavu...mozno fakt v tom lete :wink:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 20:19 15. Apr 2009
by photter
2. května je špatně, guzzisti maj zahájení sezóny a tradiční sraz v anníně, zkuste jindy
(pokud nevíte, guzzisti sme kucik a já) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 20:27 15. Apr 2009
by Rejty
Nějaký guzny nás nezajímají. :mrgreen:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 20:30 15. Apr 2009
by kucik
Rejty wrote:Nějaký guzny nás nezajímají. :mrgreen:
Ja ti je necpu, ale tohle se proste presunout neda :mrgreen:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 15:00 16. Apr 2009
by nomis_b
6 tydnu do diplomky,
termin je prave pred zapoctakem...
nerad bych si kvuli jednomu vikendu zopakovaval celej tenhle nudnej rok.

ale jinak bych prijel.

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 19:33 16. Apr 2009
by Hassan
Pro me je to taky v prcicich termin ja nevim ani co bude zitra jesi budu nebo nebudu v praci takze ja nejedu snad priste

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 19:46 16. Apr 2009
by Neithan1
ja by som prisiel, ale kedze mna nikto nepremluval aby som isiel tak pojdem az na letny zraz. Pod podmienkou ze tam pojde igor.. inak to nema vyznam vobec robit.

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 23:28 16. Apr 2009
by Jonny
Já sem poslední dobou na tom celkově špatně s časem, takže se neukážu za prvý proto, že sem neudělal skoro nic z úkolů od minulýho srazu :D , a za druhý jako fuxxo a Daanri, diplomka klepe na dveře a práce je mraky, takže bude jenom hůř... Vo to lepší to snad bude na letnim sraze :twisted:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 23:29 16. Apr 2009
by Rejty
Hlavně jeďte na letní, tenhle může bejt takovej soukromej. :twisted:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 23:57 16. Apr 2009
by jachyra
No škoda, že sa zrazy nerobia tak do 2hod cesty autom od Žiliny ;) ak je to ďalej, je to pre mňa konkrétne úplne nereálne .... prečo? .... veď väčšina vie ;D ale diplomovka to nie je, také dačo podobné už mám za sebou *škerí sa na tých, ktorých to čaká*

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 09:53 17. Apr 2009
by kucik
jachyra wrote:No škoda, že sa zrazy nerobia tak do 2hod cesty autom od Žiliny ;) ak je to ďalej, je to pre mňa konkrétne úplne nereálne .... prečo? .... veď väčšina vie ;D ale diplomovka to nie je, také dačo podobné už mám za sebou *škerí sa na tých, ktorých to čaká*
To je jednohduchý, prečo. Protože slováci jsou líný nějakej sraz pořádat :P

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 10:16 17. Apr 2009
by Daanri
Tak ako panove ja s kludom nakej sraz zorganizuji prave v tej Žiline na Slovensku, len pokial viem Rejty a par ostatnych je linej vytiahnut paty z Plzne. :mrgreen:

Dokonca by som bol mozno schopny zabezpecit aj naku chatu resp. mensi penzion ak by sa nazbieral dostatok ludi. :wink:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 10:41 17. Apr 2009
by Krata
u nás je taky možnost zamluvit hájenku.. ale plzenáci jsou liný přijet i do prahy, natož někam do kolína nebo nedej bože na slovensko :mrgreen:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 18:46 28. Apr 2009
by Rejty
Z velkýho jarního srazu se stává malý komorní. No, nevadí, alespoň snad pojede víc lidí na letní. S kým můžu počítat? Podrobnější info sem hodím během zejtřka. Přes sobotu bude vejlet a večer se půjde do hospody.

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 19:04 28. Apr 2009
by Kiri
sem kripl, nemuzu moc chodit, takze pochybuju ze to do soboty davam :(