Page 2 of 13

Re: Sraz na SR

Posted: 11:55 17. Apr 2009
by nomis_b
ja bych jel na slovensko ale nejradsi nekam do Tater :mrgreen:

vono pri tech pochuzkach by se taky dalo neco mlao pokecat a vecer v hospode urcite. a je tam hafo autokampu, kde se da stan postavit skor zadarmo. ja vim, ze je to tam drazsi, nez jinde na slovensku, ale kdyz uz jet, tak at to neprosedim v hospode.
z prahy a z Brna tam jedou prime nocni linky.

Jinak ale kdyby to bylo v relativni blizkosti hranic z CR tak by to bylo OK. ja liftuju mezi Opavou a brnem, a ta cesta se tahne vicemene podobne, jako slovneska hranice, takze me je celkem jedno jeslti to bude vice na sever, ci na jih. Ale at to nejni nekde v Martinu :wink:

Re: Sraz na SR

Posted: 12:19 17. Apr 2009
by Daanri
Ako aj do Tater by sa dalo mozno nieco vybavit, ale ako vravis urcite by to bolo o neco drahsie a zas tam to az tak dobre nepoznam. :D

To co ja myslim je oblast v okoli Terchovej, co je blizko pri Žiline. Je to viac smerom na zapad ku hraniciam s Ceskou Republikou. Ja som chodiel smerom na Olomouc cez hranicny prechod Makov, alebo Klokocov myslim. Je tam pekna priroda, tiez sa tam da turisticky vyzit. Vybavila by sa tam naka pekna chata, kto chce mohol by pri nej stanovat. Pivecko by sme si bud skocili niekam do krcmicky, pripadne zariadim nake sudy :wink: , ak by bol zaujem zozenieme nake jahna a opecieme. Plus v okoli je vyzitie formou paintballu, terenych stvorkoliek, jazda na konoch atd. Ak by bol zaujem na vylet, vezmem vas do Žiliny na naku party pokukat pekne slovenske dievcence. :wink:

Re: Sraz na SR

Posted: 12:25 17. Apr 2009
by pepa48
slovenky a paintball.. beru! :twisted:

Re: Sraz na SR

Posted: 12:26 17. Apr 2009
by fuxxo
ja sa pridavam k Daanrimu...
mne by to vyhovovalo asi tak koncom jula...
a myslim ze by to bolo super ;-)

Re: Sraz na SR

Posted: 12:37 17. Apr 2009
by Theogil I
fuxxo wrote:ja sa pridavam k Daanrimu...
mne by to vyhovovalo asi tak koncom jula...
a myslim ze by to bolo super ;-)
A jsme u toho, co je to do boha Jul .... červenec? :lol:
Tam někde psal Rejty velký letní sraz pokud se nepletu hehe.

Re: Sraz na SR

Posted: 12:56 17. Apr 2009
by Skipp
Jo žilina je v pohode,tam som bol v nemocnici s nohou :D

Daanri drzim palce na statniciach ,24.6. mam meniny

Re: Sraz na SR

Posted: 13:22 17. Apr 2009
by DieHardMan
Na slovensko by prišiel aj.... ja :)

Re: Sraz na SR

Posted: 14:13 17. Apr 2009
by Kiri
Huraaa na Slovensko..sou tam paradni zeny!!!!!!!!!!!!!

snad t ovejde tak aspon na moji patou sesto uvejplatu, nasetrim si na to!!! :D

EDIT: ale esli se mi tam zalibi moc, tak si mi tam bduete msuet nechat :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 14:32 17. Apr 2009
by jachyra
Že na Slovensku sú parádne ženy je hádam každému jasné ... stačí sa pozrieť na mňa ;DDDDDD (skromnosť nadovšetko)
Ja som jednoznačne za zraz v blízkosti Žiliny v tej Terchovej, príroda je fakt krásna, dá sa kde prejsť a jednoznačne je to niekoľkonásobne lacnejšie ako v Tatrách ...
Určite som proti tomu, aby sa len stanovalo, ja som skôr za tú chatu, kľudne aj väčšiu ... ja s manželom (tiež hrá Thaliu) nebudeme môcť prísť bez nášho najmladšieho bábätka, bo bude mať vtedy len 5 mesiacov a to je príliš málo, aby sme ho mohli dať svokrovcom strážiť ;DDDD takže určite budeme potrebovať nejaké miesto, kde ho uložiť hajať (pokiaľ sa nerozhodnete nám ho non-stop kočíkovať ;))) )
Ale už sa reku teším, aspoň na jeden deň by sme určite prišli ... pričom dá sa piť nie len pivo s borovičkou, ale aj pivo s medovinou, pivo s korbáčom, pivo s kofolou .... a nechcite, aby som začala spomínať domácu slovenskú slivovicu ;DDD

Re: Sraz na SR

Posted: 14:37 17. Apr 2009
by Daanri
Takze kukam ze zaujem sa nam tu rysuje a aby sme vazne nerusili ten letnej sraz, tak to spravime v tom zari (september). Ja teda pozistujem priestor co sa tyka nejakej chaty a pripravovaneho programu. Dame to na niektori vikend od piatku do nedele, pripadne podla zaujmu aj na dlhsie.


To Theogil:
A jsme u toho, co je to do boha Jul .... červenec? :lol:
No kto vam moze zato, ze pomaly ako jediny na svete mate ine nazvy mesiacov. :mrgreen:

To Skipp:
Daanri drzim palce na statniciach ,24.6. mam meniny
Diky. Mame rozsah statnice od 24-25.6., tak dufam, ze pojdem medzi prvymi, nech to mam cim skor za sebou. :wink:

To Kiri:
EDIT: ale esli se mi tam zalibi moc, tak si mi tam bduete msuet nechat :mrgreen:
Ale s kludom, nake miesto ti najdeme. :wink:

To fuxxo:

Tebe nie len ze to bude vyhovovat, ale budes pomahat aj s organizaciou aby ti to bolo jasne. :twisted:

To jachyra:

Vybavime aj taku chatu aby malo aj babatko pohodlie. :wink: Mam tam v terchovej par kontaktov tak najdem nieco pekne co by vyhovovalo vsetkym. A pit bude urcite co. :lol:

Re: Sraz na SR

Posted: 15:00 17. Apr 2009
by Skipp
jachyra wrote:Ja som jednoznačne za zraz v blízkosti Žiliny
Ze ty byvas nedaleko :D Skromnost nadovsetko veru :wink:

Re: Sraz na SR

Posted: 17:30 17. Apr 2009
by Neithan1
Kiri wrote:Huraaa na Slovensko..sou tam paradni zeny!!!!!!!!!!!!!

snad t ovejde tak aspon na moji patou sesto uvejplatu, nasetrim si na to!!! :D

EDIT: ale esli se mi tam zalibi moc, tak si mi tam bduete msuet nechat :mrgreen:
uz mame pre teba pripravenu krabicu vystlanu senom :!:

Re: Sraz na SR

Posted: 20:17 17. Apr 2009
by Prometheus
Ja som urcite za... termin akykolvek hlavne ze to je niekde na dostrel :mrgreen:
A ak by to bola chata tak uz teraz sa tesim... som si poriadnu chatu nedal ani nepamatam.

Re: Sraz na SR

Posted: 21:50 17. Apr 2009
by Gorrgorroth
do žiliny mi jede přímý vlak, tak tam bych se objevil i já z valašska!

Re: Sraz na SR

Posted: 21:50 17. Apr 2009
by MaSo
Se mnou mužete taky počitat :)....už jenom proto že to mam od nás z Valašska bliž než do Plzně ;)...a navic...ta krajina...*blaženě se usmívá* a ke mě se určitě přida Gorrgorroth :)....jakožto nejenom velký zastánce poznávání všech háčů....ale taky velký cestovatel :D

hm...tak byl rychlejši :D