Page 2 of 2

Re: takova rp kravinka

Posted: 14:16 20. Apr 2009
by kucik
A o mě řikali, že mám zvrhlý postavy...

Re: takova rp kravinka

Posted: 14:33 20. Apr 2009
by Jeanes
DenGrasse wrote:tak znovu: rasy v NWN se nekříží... jediný povolený sou půlelfové a půlorci, ty sou systemizovaný.... jinak nic ať šuká kdo chce s kym chce kde chce kdy chce v jaký podobě chce...


ať chcípnou všichni elfčíci!!!!!

hah! A co třeba půldémoni, půldraci, tieflingové, půldebilové, polopancíře a hodně dalšího! Ty se regulerně křížej a množej!
Když se na thálii dokáže zkřížit sova s medvědem za vzniku sovomedvěda! UF! :D:D:D
Tyo, klidně bych uvěřil, že tu jednou potkám i jezevce zkříženého s kedlubnou! :D
Ať žijou mutanti a všichni rozliční boží tvoreckové!

Re: takova rp kravinka

Posted: 14:39 20. Apr 2009
by innfra
Kedlubno-jezevec, to by ale už musela bejt práce nějakýho magiče, protože ty hle dvě věci opravdu nejsou kompatibilní :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: takova rp kravinka

Posted: 15:47 20. Apr 2009
by Pajule
náhodou na dragonu je hlaf drow a je drowama naprosto opovrhovanej , prostě špíná , která se přirovnává k otrokům :wink:

Re: takova rp kravinka

Posted: 15:56 20. Apr 2009
by Neithan1
ako vy vobec viete co sa deje pri premene druida na zviera, ste si to odskusali alebo co ? :mrgreen:

Re: takova rp kravinka

Posted: 16:06 20. Apr 2009
by Marvin
Chces snad povedat, ze ty si to este neskusal? LoL .. NooB :roll:

Re: takova rp kravinka

Posted: 16:07 20. Apr 2009
by Neithan1
len som si este nevybral premenu, to je vsetko :?

ale vazne, kazdy tu pise ako sa meni a nemeni morfologia druida. Co citi, preco robi to robi...
Podla mna ked sa druid zmeni na krysu tak ma aj creva krysy, predsa by sa na nu nemenil a vnutornosti by si nechaval svoje.. to by bol trochu nafukly potkan nie ? To by si potom mohol druid premenit treba svojho vtaka na konskeho aby ocaril damy, ale nikde som o tom nepocul. ALEBO! mi chcete povedat ze sa zmeni na krysu len povrchovo a svoje vnutornosti zmensi tak aby pasovali ?

Re: takova rp kravinka

Posted: 16:09 20. Apr 2009
by Marvin
Skus prasa ...som hnusny spamer !

Re: takova rp kravinka

Posted: 20:39 20. Apr 2009
by igor
Tak už vim z čeho vzniknul jezevčík... jezevec a pulčík

Re: takova rp kravinka

Posted: 21:06 20. Apr 2009
by Bahnak
dobrý den, jmenuji se Pepa Všeckochtěl a chtěl bych se zeptat jestli bych si mohl zahrát za toho jezevcokedlubnodlaka a jake by měl rasove bonusy...

rovnou navrhuji imunitu na DM, +50 k AC proti čemukoli a -50 k utoku proti čemukoli at je prdel.... dekuji....

PS: ještě bych chtěl začinat v podtemnu a stat se věrným Berserkrovým jezevcokedlubníčkem s modrejma vočima...

Re: takova rp kravinka

Posted: 21:29 20. Apr 2009
by paja13
Neithan1 wrote:to by bol trochu nafukly potkan nie ?
uz vim co za hajzla je hnilobnik! druid co vyhnil zevnitr :o)
Neithan1 wrote:To by si potom mohol druid premenit treba svojho vtaka na konskeho aby ocaril damy, ale nikde som o tom nepocul
to jeceni by bylo slyset daleko uz vidim takovej druidi gympl na skolnim vylete :oP

Re: takova rp kravinka

Posted: 21:56 20. Apr 2009
by Neithan1
paja13 wrote:to jeceni by bylo slyset daleko uz vidim takovej druidi gympl na skolnim vylete :oP
vyborny napad pre teenagersku komediu. Druidi gymp.. awsome