Page 2 of 2

Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu

Posted: 22:04 27. Apr 2009
by kucik
Koukni se na foru po tom modulu. Slo o predelavani veci a byl to v podstate polotovar krejciho.

Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu

Posted: 02:58 11. May 2009
by bigbull666
Ahoj,
rek bych ze je zbytecne zakladat nove vlakno kvuli podobne chybe jako je u brneni. Vyrobil jsem mithrilovej stit (paveza) a ejhle kdyz ho nasadim mam na ruce misto stitu objekt tvaru i s texturou pytliku typu pozustatky :)