Page 2 of 5

Re: Dotaz

Posted: 15:43 28. Apr 2009
by Kiri
pro prachy udela kazdej cokoli, ne?

Re: Dotaz

Posted: 14:52 30. Apr 2009
by innfra
Novej dotaz co je to:
Skript ku_pres_c_open, OID: 800113c1, Tag: ry_safe_pc, CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCÍ
(příliš mnoho instrukcí jsem za poslední týden viděl celkem častokrát...)
po nějaký chvilce další:
Skript no_si_clos_bot, OID:80022536, Tag: Loom, CHYBA DĚLENÍ NULOU

Re: Dotaz

Posted: 14:53 30. Apr 2009
by nomis_b
innfra wrote:Novej dotaz co je to:
Skript ku_pres_c_open, OID: 800113c1, Tag: ry_safe_pc, CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCÍ
(příliš mnoho instrukcí jsem za poslední týden viděl celkem častokrát...)
po nějaký chvilce další:
Skript no_si_clos_bot, OID:80022536, Tag: Loom, CHYBA DĚLENÍ NULOU
to 1 je chyba perzistence
to 2 je chyba craftu, tedy Roko se pokusel vyzkouset, zda uz je jeden z updatu na foru a bohuzel nebyl :wink:

Re: Dotaz

Posted: 14:53 30. Apr 2009
by kucik
To první je něčí přeplněná truhla.

Re: Dotaz

Posted: 14:57 30. Apr 2009
by innfra
Moje truhlička to nebyla, dufám, když jsem to viděl tak jsem craftil v dílně... leda že by mě tímto volala do banky vyzvednout 50K zlatých...

Re: Dotaz

Posted: 10:50 02. May 2009
by innfra
Jak je to s tím odporem na koho všechno má mít povrchňan bez nějaký příslušnosti(např. řitíři svitu)
nastavenej odpor ? Jak je to s těma útokama, když uvidim vlka a hraničáře, taky musim přepínat, když chci zabít vlka, že ho chce sežrat ? Co ty přeměny do trola a toho transgemanta(nebo je to rytíř zkázy) ? Co se teda považuje za to že dám někomu RP šanci něco říct než ho zabiju ?

Re: Dotaz

Posted: 11:21 02. May 2009
by Kiri
Sanci nedavej a rovnou zabijej s odporem ;-)

Re: Dotaz

Posted: 11:32 02. May 2009
by Daanri
Odpor musis mat vzdy nastaveny pri akomkolvek CvC utoku, ci je v premene, ci nie je v premene alebo nech robi cokolvek ine, vzdy musi byt nastaveny odpor pred akymkolvek utokom na inu postavu. Inac je cely utok povazovany za porusenie pravidiel.

Re: Dotaz

Posted: 11:50 02. May 2009
by Neithan1
ked je postava premene podla vas je normalne aby nanu ostatni utocili bez odporu, bez akejkolvek reakcie ? Vas by to bavilo ak by ste boli tym v premene ?

Re: Dotaz

Posted: 11:51 02. May 2009
by Kiri
NE asi si to spatne pochopil, pri jakymkoli utoku musi bejt odpor....se dobrovolne hlasim, ze vobcas na to zapomenu, nebo to nestihnu...navrhuji pridani XP a zlata + jako bonus za blbost este naky sidlo :mrgreen:
EDIT: samo s sebou sem myslel, sebe (trestanyho)

Re: Dotaz

Posted: 11:53 02. May 2009
by innfra
a co teda ty frakce ? Jak je tam ten dopor u nich ?

Re: Dotaz

Posted: 12:20 02. May 2009
by Neithan1
Podla mna by si ludia v podtemne mali nahazovat odpor automaticky. Ak to vsak neurobi z akehokolvek dovodu, neviem ci je opravnene nanho utocit automaticky bez odporu.
Naviac je tazke vediet komu dat odpor a komu nie pri sucastnej rozmanitosti mien na thalii.

Re: Dotaz

Posted: 12:35 02. May 2009
by innfra
a nefinguje ten příkaz /pc dislikes i u povrchňanů ? abych když jdu dolu, tak bych si to jen nahodil a pak se třeba nedivil že potkám friendly berserka(u něj neni problém, beru jen jako příklad, ale xarth zrovna toho si všímám většinou nemá odpor, ptal jsem se ho jestli si na něj mám dát od por neřekl mi na to nic, tak se ptám tu .-))

Re: Dotaz

Posted: 12:37 02. May 2009
by Neithan1
myslim ze funguje

Re: Dotaz

Posted: 12:40 02. May 2009
by innfra
píše se to /pc dislikes ?