Page 2 of 3
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 22:36 27. Apr 2009
by Loki_cz
Jednoznačně Bruna

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 22:43 27. Apr 2009
by paja13
nejzajimavejsi a nejlepsi nevim ale postava nejvic k uvereni je u me bruna
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 22:52 27. Apr 2009
by Pajule
když sme u toho líbí se mi i Terka , němá alchimistka

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 23:24 27. Apr 2009
by innfra
Pajule wrote:když sme u toho líbí se mi i Terka , němá alchimistka

ta je dobrá

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 23:59 27. Apr 2009
by Miky
Každá postava za kterou hráč(ka) dobře hraje je zajímavá. "Kvalita RP" - to je co? Spíš bych mluvil o hloubce RP. Líbí se mi tu hodně postav, ale posuzovat která je lepší než jiná je nesmysl. V originalitě (jména i celkové) vítězí jednoznačně Jeanes - takže Kapibarana

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 00:06 28. Apr 2009
by Prometheus
Terka
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 00:10 28. Apr 2009
by Xaarth
Kapibarana Bobříková
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 01:15 28. Apr 2009
by G14
originalita: Kapibarana Bobříková
RP: Mihiru
vzhled: Berserk Tupá Sekera (ty bosé nohy mě vždycky dostanou)

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 01:38 28. Apr 2009
by G14
lol ted koukam ze jednu postavu mam napsat

.....takzeeee
Mihiru

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 02:08 28. Apr 2009
by Manas
Isabell
(Kdyz vidim jak hrajou s Mihiru tak si tak rikam ze kdyby se Isabell takhle chovala k moji postave tak uz je 3x po smrti Mihiru ma asi pevny nervy)

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 07:23 28. Apr 2009
by Theogil I
Terka
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 07:57 28. Apr 2009
by Jeanes
Většina nej her co jsem hrál, bylo s Isabell!

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 12:53 28. Apr 2009
by Jachym
Grombo Omborg...takže Grombo!
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 13:35 28. Apr 2009
by ravangorn
Jsem taky pro Gromba, je s nim prdel

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 15:17 28. Apr 2009
by Kiri
Je cela rada postav, ktere byli vyborne zahrany pred i po wipu. Bohuzel mam pocit, ze driv jich bylo vic
