Page 2 of 3
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 22:50 27. Apr 2009
by Pajule
Rejty wrote:Rastor byl mág v karathský věži.

já toho mága měla rááda holt noo

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 07:26 28. Apr 2009
by Theogil I
Starý jezevec, nejhorší zabiják na Thalii .... u Norda ten mě sejmul tolikrát, že to snad ani není pravda.
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:21 28. Apr 2009
by Pajule
kucik wrote:Krata wrote:
Rastor: jo ten parchant mě taky killnul, jenom sem se mu chtěl podivat do knihovny a jeho to asi trochu urazilo
To bylo tenkrát, když byl Kráťa ještě malým Kráťátkem.
hehe ...copa Rastor , ale ten jeho golemek zabíjel když mu někdo nakouknul do knihovny..njn kdyby se však hárči podívali v krásném Gruberíku , tak ho tam najdou pod jiným jménem

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 14:38 28. Apr 2009
by Tretas
Theogil I wrote:Starý jezevec, nejhorší zabiják na Thalii .... u Norda ten mě sejmul tolikrát, že to snad ani není pravda.
souhlasím, jezevec mě zabil tak 200krat

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 15:08 28. Apr 2009
by Kiri
Tretas wrote:Theogil I wrote:Starý jezevec, nejhorší zabiják na Thalii .... u Norda ten mě sejmul tolikrát, že to snad ani není pravda.
souhlasím, jezevec mě zabil tak 200krat

Pak ze sem lempl na jezevce!!!
Stejnak to byli kanci a medvedi!!!

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 15:09 28. Apr 2009
by Rejty
Kiri wrote:Pak ze sem lempl na jezevce!!!
Stejnak to byli kanci a medvedi!!!

Njn, a Kiri se furt divil, že chcípá, i když si furt boostí imku na smrt.

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 15:16 28. Apr 2009
by Kiri
Rejty wrote:Kiri wrote:Pak ze sem lempl na jezevce!!!
Stejnak to byli kanci a medvedi!!!

Njn, a Kiri se furt divil, že chcípá, i když si furt boostí imku na smrt.

hele uz sem nechcip mozna pres mesic!!! a zvladam i bez boostu
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 15:42 28. Apr 2009
by Hassan
Kiri wrote:Rejty wrote:Kiri wrote:Pak ze sem lempl na jezevce!!!
Stejnak to byli kanci a medvedi!!!

Njn, a Kiri se furt divil, že chcípá, i když si furt boostí imku na smrt.

hele uz sem nechcip mozna pres mesic!!! a zvladam i bez boostu
A neni to spis tim ze nehrajes nebo malo

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 16:09 28. Apr 2009
by Theogil I
Kiri wrote:Tretas wrote:Theogil I wrote:Starý jezevec, nejhorší zabiják na Thalii .... u Norda ten mě sejmul tolikrát, že to snad ani není pravda.
souhlasím, jezevec mě zabil tak 200krat

Pak ze sem lempl na jezevce!!!
Stejnak to byli kanci a medvedi!!!


takový zrůdy .... na ty jsem se ještě nedostal, ještě mi řekni že sejmeš šavlozubýho králíka a mě vomejou
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 16:18 28. Apr 2009
by Kiri
Theogil I wrote:

takový zrůdy .... na ty jsem se ještě nedostal, ještě mi řekni že sejmeš šavlozubýho králíka a mě vomejou
hmm tak von Arta - chudak

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 11:36 30. Apr 2009
by nomis_b
nejhorsi podle me jsou hraci, co mi pisou tellem stylu:
hrac: nerusim? mohl bych se na neco zeptat?
nomis: jo zeptej.
hrac: prosimte mam nuget kovu. co s tim mam udelat?
nomis: das nuget o pece a das "zavrit"
hrac: to sem udelal a nic to nedela
nomis: a dal si na kostickach nastavit "cisteni rudy" ?
hrac : jee to sem nevedel ze se to tak ma udelat ale nic to nedela
nomis: dal si tam uhli?
hrac: a to se ma? tak to abych ho sel natezit ): ):
----minuta pauza---
hrac: mam cistenou rudu co s tim pak?
nomis: musi koupit legury a dat je do pece
hrac: a kde se daji sehnat?
nomis: v obchodu u spravce.
hrac: jo zkusim ho najit
nomis: hel etak me napada: PRECETL SIS NAVOD? NEZ SI ME ZACAL SPAWNOVAT TELLEM?
hrac: "neozyva se"
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 11:45 30. Apr 2009
by kucik
No vidiš. Máš napsat rovnou to na konci

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 11:49 30. Apr 2009
by innfra
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 11:59 30. Apr 2009
by nomis_b
kucik wrote:No vidiš. Máš napsat rovnou to na konci

ted uz rikam predem, kdo si neprecte navod, tomu neodpovim...
ale uz asi zacnu psta: vsechny dotazy na forum, protoze je to nekdy silene.
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 13:27 30. Apr 2009
by Daanri
Ja sa cudujem ze im vobec odpovedas, ked nieco chcu nech sa spytaju na fore. Mne by to kazilo hru, aby mi niekto po tellle vypisoval rozne blbosti. Ale co sa cudujem, ja som minule v hre zasol kde mi zacali chodi tellom hlasky od neznamej postavy "Nezajdeme niekam?" "Ake si povolanie?" "Aky mas lvl?" "Proc neodpovidas?" Chvilu som sa dobre bavil, ale potom to uz zacalo byt otravne.