Page 2 of 5
Re: Skrytí expů
Posted: 16:05 30. Apr 2009
by innfra
Hej ale doufám teda že skryjete expy u craftu pokud to projde, aby všichni crafteři viděli prd jak jsou dobrý a všechno jim porupalo a mohli zahlasovat že to nechtějí...(ani to že se na prstenu obejevila prasklina by se jim nemělo ukázat nebo že to vylili do uhlí, to si taky domyslí)
poznámka: ty craft expy jsou nápad lynxe..
Re: Skrytí expů
Posted: 16:10 30. Apr 2009
by kucik
A třeba by tim pádem ani nebyly delevely při smrti. Prostě by se to jenom zastavilo na poslední hranici a pak by hráč ty xp dotahoval zase nahoru.
Re: Skrytí expů
Posted: 16:11 30. Apr 2009
by nomis_b
innfra wrote:Hej ale doufám teda že skryjete expy u craftu pokud to projde, aby všichni crafteři viděli prd jak jsou dobrý a všechno jim porupalo a mohli zahlasovat že to nechtějí...(ani to že se na prstenu obejevila prasklina by se jim nemělo ukázat nebo že to vylili do uhlí, to si taky domyslí)
poznámka: ty craft expy jsou nápad lynxe..
craft xpy sou nezavisle na tomhle nastaveni. Jedine, ze by se tam vymysello neco ve stylu, ze by se ukazal odhad obtiznosti. napr :
odhad 70% uspesnost.
ty xpy sou totiz celkem voditkem, jak moc je to zhruba tezke a kdyby tam nebyli, asi by crafteri prichazeli o hoodne penez. ale uvidime. kazdopadne jestli neco tkaoveho zavest, tak na to zalozte jinej topic.
Tenhle topic se tyka jen obyc xpu a tedy prispevky o zakryti crfat xpu budu mazat.
Re: Skrytí expů
Posted: 16:12 30. Apr 2009
by Kiri
no a nenahodim rovou vsichni 40 lvl at je to fer pro vsechny? Vsichni tu hrajou radu let tak proc ne
EDIT NOMIS: heh vy fakt zaspawnujete vsechno a jeste se predhanite kdo vice... asi vam to zacnu mazat...
Re: Skrytí expů
Posted: 16:15 30. Apr 2009
by G14
hehe
zneviditelnit xp?jsem urcite pro

Re: Skrytí expů
Posted: 16:18 30. Apr 2009
by innfra
no pro mě jsou taky expy vodítkem jestli jsou ty moby low nebo mám jít jinam... s ledním medvědem si bojuju dlouho prootže má hafo HP a nic moc mi neudělá a mám za něj 1 exp...
Edit: Tím mám na mysli že by ty expy u craftu měli taky zmizet a nebo se u mobů objevit hláška obtížnost v nějakym měřítku a když se lognu x % zbývá k postupu nebo nějaká hláška už to skoro bude...
Re: Skrytí expů
Posted: 16:21 30. Apr 2009
by Jeanes
sem taky pro to aby to nebylo videt, to bude sranda

Re: Skrytí expů
Posted: 16:29 30. Apr 2009
by kucik
Se mi líbí, jak jsou všichni pro, ale v anketě přibejvaj hlasy jen do poslední možnosti. Pokrytci!

Re: Skrytí expů
Posted: 16:30 30. Apr 2009
by Tretas
Hm, no mě se to teda nelíbí abych pravdu řek.

Re: Skrytí expů
Posted: 16:35 30. Apr 2009
by Sveneld
a az padne server nebudu kolik xp me ma dm vratit

Re: Skrytí expů
Posted: 16:36 30. Apr 2009
by kucik
Sveneld wrote:a az padne server nebudu kolik xp me ma dm vratit

Právěže když padne server, tak o žádný nepřijdeš. Mimochodem přišel jsi o nějaký v poslední době pádem serveru?
Re: Skrytí expů
Posted: 16:38 30. Apr 2009
by Sveneld
myslim ze ne
tak beru zpet..
Re: Skrytí expů
Posted: 16:41 30. Apr 2009
by Tretas
Já jsem ale proti stále

Prostě to je taková nejistota, sice při smrti by mi to šiklo ale jinak je to takové nijaké... A doufám že se to neuchytí.
Re: Skrytí expů
Posted: 17:01 30. Apr 2009
by Rejty
Jsem proti, zase se tu vymejšlí kraviny!
Re: Skrytí expů
Posted: 17:01 30. Apr 2009
by Kiri
Kiri wrote:no a nenahodim rovou vsichni 40 lvl at je to fer pro vsechny? Vsichni tu hrajou radu let tak proc ne
EDIT NOMIS: heh vy fakt zaspawnujete vsechno a jeste se predhanite kdo vice... asi vam to zacnu mazat...
TEd si mi fakt vylekal, zrovna se mse divil co sem to nacmaral za pic**nu, lae hnedka mi to doslo

i ty jeden
