Page 2 of 9
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 12:21 02. May 2009
by Kiri
Nedela se kolem toho zase moc zbytencej povyk pro nic? rozhodnuti DM neovlivnis, stejne tak jako Sudiho ve hre. Bud to prijmu jako chlap, nebo to nebudu hrat, ne? Taky sem bejval takovej kecal neustale dotcenej...dejte si par tabulek cokolady a bude vse ok

Re: tak tohle je uz moc
Posted: 12:24 02. May 2009
by Neithan1
Kiri wrote:Nedela se kolem toho zase moc zbytencej povyk pro nic?
ja sa obhajujem, im sa nepaci ked ich niekto obvini..ale sami obvinia uplne v pohode a nieje problem niektore veci si prikraslit aby to bolo "user friendly"... pomaly sa tu z toho stava televize nova

Re: tak tohle je uz moc
Posted: 12:26 02. May 2009
by Kiri
Neithan1 wrote:Kiri wrote:Nedela se kolem toho zase moc zbytencej povyk pro nic?
ja sa obhajujem, im sa nepaci ked ich niekto obvini..ale sami obvinia uplne v pohode a nieje problem niektore veci si prikraslit aby to bolo "user friendly"... pomaly sa tu z toho stava televize nova

jokozto sudi se nemusis nikomu spovidat!!! to je jenom zdejsi zlozvyk

Re: tak tohle je uz moc
Posted: 12:28 02. May 2009
by Neithan1
hned sa citim lepsie, proste zacnem rozdavat DM kill a odovodnim si to tym ze sa nemusim nikomu spovedat... "Sialene DM rozdava neopravnene fragy, omg lol"... no to sa hned lepsie cita
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 12:43 02. May 2009
by kaz
Za kazdy trest od DM by mohl hrac dostat cokoladu, jak pise Kiri
Vyhody: hrac by se uklidnil pojidanim cokolady a premyslel by co se stalo, a jak tomu pro priste predejit
DM by zustal prisnou autoritou, ale potrestany hrac by mu sve potrestani nevycital, pac by pojidal cokoladu
pokud by se hrac podelil o cokoladu s DM znamenalo by to, ze prijima sve potrestani a bere rozhodnuti DM jako spravne, a nebudou se o tom dale bavit
a pokud by hrac snedl celou cokoladu, znamenalo by to sice, ze rozhodnuti DM ho pekne nasralo a nesouhlasi s nim, ale vzhledem k mnozstvi snezene cokolady by byl stejne v pohode
no a brzo by se na Thalii hralo uplne na pohodu, protoze by vseci zmoulali svou cokoladu, nehadali by se, meli by se radi a zabijeli by se jen podle RP pravidel a forum by se neplnilo porad takovejma prispevkama
A pamatujte na to ze negativni mysleni odpuzuje Vesmirne lidi, kteri to s nama fakt mysli dobre
http://video.google.com/videoplay?docid ... 2728984842
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 12:49 02. May 2009
by Miky
Neithan1 wrote:Lahko sa povie ze by DM mal pristupovat k hracom s uctou a slusne, ale to by sa najprv rovnako museli spravat aj hraci.
P.S. Tvrdy trest najviac pouci aj ked sa to vacsine hracom nepaci, tresty su vsak od toho.
Nesouhlasím. DM byl měl být nad věcí, snažit se vcítít do hráče a jeho pocitů, pokud jsou negativní nebrat si je osobně. Je to težké a nevděčné, ale jde o zábavu a pro tu je důležitý dojem jaký DM dělají.
Tvrdý trest může taky odradit, pokud ho potrestaný považuje za nepřiměřený nebo nespravedlivý. Pak se míjí účinkem.
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 12:54 02. May 2009
by nomis_b
ja to vidim tak, ze postava k tomu nahlaseni pasti u prechodu mela urcite duvod. kdyby to bylo dal tak by si mohla nadavat jen sobe.
a jinac ohledne trestu: DM kill je nejjednodusi forma trestu. Zabaveni veci se vetsinou provadi v pripadech neadekvatnich zisku a IC vezeni zase v pripade kradezi a podbnych veci.
Z dalsich trestu smazani postavy, ci BAN mi prijde tenhel jako nejjednodussi a nejprimerenejsi. takze asi tak.
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 13:00 02. May 2009
by Neithan1
Miky wrote:Neithan1 wrote:Lahko sa povie ze by DM mal pristupovat k hracom s uctou a slusne, ale to by sa najprv rovnako museli spravat aj hraci.
P.S. Tvrdy trest najviac pouci aj ked sa to vacsine hracom nepaci, tresty su vsak od toho.
Nesouhlasím. DM byl měl být nad věcí, snažit se vcítít do hráče a jeho pocitů, pokud jsou negativní nebrat si je osobně. Je to težké a nevděčné, ale jde o zábavu a pro tu je důležitý dojem jaký DM dělají.
Tvrdý trest může taky odradit, pokud ho potrestaný považuje za nepřiměřený nebo nespravedlivý. Pak se míjí účinkem.
Nesuhlasim, prekrutil si to co som napisal. Pisal som ze sa to lahko povie, nie ze kazdy hrac je kus hovna na mojej podrazke.
Vacsina hracov berie trest ako neprimerany a nespravedlivy - to je tak trochu v ludskej povahe.
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 13:02 02. May 2009
by Krata
Innfra: v DM klientu vidime hru jako normální hráč, jen máme svoje postavičky neviditelné a máme o mnoho víc funkcí a nějaké tabulky k tomu, grafiku ale vidíme jako normální hráči
Drzost DM: já se ke všem snažim přistupovat stejně a přátelsky, ale někdy jsou i hráči arogantní na DM, málo kdo si to nechá líbit a ozve se taky.. jinak se mi všichni zdejší DM zdaji v pohodě, tak by stálo za úvahu šáhnout si na svědomí, jesli jste si to arogantní chování nečim nezasloužili.. vyjímka je nevyrovnaný jedinec Rejty, kterej se vyžívá v trestání a kazení hry ostatních

Re: tak tohle je uz moc
Posted: 13:04 02. May 2009
by Neithan1
Krata wrote:vyjímka je nevyrovnaný jedinec Rejty, kterej se vyžívá v trestání a kazení hry ostatních

Ano, ano u nas v parte je to najneoblubenejsi siger...
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 13:45 02. May 2009
by Miky
Neithan1 wrote:Miky wrote:Neithan1 wrote:Lahko sa povie ze by DM mal pristupovat k hracom s uctou a slusne, ale to by sa najprv rovnako museli spravat aj hraci.
P.S. Tvrdy trest najviac pouci aj ked sa to vacsine hracom nepaci, tresty su vsak od toho.
Nesouhlasím. DM byl měl být nad věcí, snažit se vcítít do hráče a jeho pocitů, pokud jsou negativní nebrat si je osobně. Je to težké a nevděčné, ale jde o zábavu a pro tu je důležitý dojem jaký DM dělají.
Tvrdý trest může taky odradit, pokud ho potrestaný považuje za nepřiměřený nebo nespravedlivý. Pak se míjí účinkem.
Nesuhlasim, prekrutil si to co som napisal. Pisal som ze sa to lahko povie, nie ze kazdy hrac je kus hovna na mojej podrazke.
Vacsina hracov berie trest ako neprimerany a nespravedlivy - to je tak trochu v ludskej povahe.
Souhlasím. Lahko sa to povie. Jesli jsem něco překroutil tak se omlouvám, není to záměr. Zastávám názor že DM by neměl přistupovat stylem jak ty nam mě, tak já na tebe.
Pokud někdo bere trest jako neoprávněný a nepřiměřený, je lepší to s ním probrat ne se odlognout, pak se mu vysmát a říct že píše hovna. Je to můj subjektivní pohled.
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 13:59 02. May 2009
by nomis_b
Lord_Berserk wrote:tak kdepa je ten nomis aby s tohodle topicu odstranil ten odpornej Spam jak se kasal

spam promazan. tohle je seriozni topic, kde se neco resi. spamujte si neco jineho.
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 15:33 02. May 2009
by Neithan1
Miky wrote:Pokud někdo bere trest jako neoprávněný a nepřiměřený, je lepší to s ním probrat ne se odlognout, pak se mu vysmát a říct že píše hovna. Je to můj subjektivní pohled.
Skusal si uz niekedy preberat trest s hracom ? Kazdy je nevinny v konecnom dosledku..
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 15:45 02. May 2009
by Krata
přesně tak.. každej se snaží bránit a je na DM, jak rozhodne.. s každym se nakládá stejně podle trestu a moc se nediskutuje, toho dotyčnémo neznám, nikdy sem ho neviděl a nevim, jesli si vymejšlí že je nevinej, nebo je opravdu nevinej
Re: tak tohle je uz moc
Posted: 18:45 02. May 2009
by creeper
obhajujeme se, pac nikde doposud nebyla moznost to udelat, nehrajeme na city. nejsem utlocitna, ale tohle je uz nehratelny.
1. ad neithan - trest za zabiti v promene jsem nakonec akceptovala - poruseni pravidla i kdyz kolem toho byly zmatky. branila jsem se proto pac mi bylo receno davneji neco jinyho a ja to udelala v dobry vire. nacez mi bylo vysmato. dal - skoda ze nemam log, tohle je smesny ze Neithan napsal ze pouze jsem se branila tim ze hrac by stejne nemel sanci!! natahovala jsem se s neithanem pres celou stranku abych popsala jak to probihalo. RP tam praveze bylo a na rozdil takovyho berserka nebo drowu jsme se nevrhli na hrace hned. kdyz tak kouknete se na popsani myho prohresku na vyvesce. neithan jednal jinak se mnou snad jeste nejslusneji, akorat se mi nemusel vysmat ze si vymyslim ze mi to dm reklo. to co napsal ted do diskuze me mineni o nem meni. jak muzu dal verit ze hraci lzou a prekrucuji kdyz ted vidim co tady pisete a vim jak se to doopravdy zbehlo?! odted mam vazny pochybnosti o vsem co zleho jsem kdy o hracich slysela.
2. ad nomis - to by ses divil, ja totiz tu celou situaci s pasti videla a taky videla dva hrace ktery tam v danou chvili byli, jen si nejsem jista jestli pan E. tam nahodou nevesel az pote co pan L. probehol na past. jednoznacne ten hrac nemel duvod si stezovat.
3. nikdo mi neodpovedel jaka je minimalni hranice, a tedy ja se nemela moznost branit jak daleko jsem polozila. trvam na svych 10 cm. prisaham vam, ze hrac dokonce nalitl na past z opacny strany a ne od prechodu (sel od Karathy) a nez zabrzdil, neni divu ze stal pred (zduraznuji pouze PRED a ne NA) prechodem. je mi jasny kdo pribarvoval. kdo me zna, vi ze jsem chtela na thalii s brunou hrat alespon 100 let, nedelala bych nic co by mi v konecnym dusledku uskodilo.
4. VZDY jsme s dm jednali slusne a to i v pripade ze vuci nam pouzili slova "hovna, svinarny, prasarny, buggeri, podvodnici, lhari, bachorky, kecy, vymysly" a KUPY ironie. - presna citace urovne zdejsich DM. byli jsme slusni a skousali si celej jazyk nez abychom reagovali stejne i kdyz jsme byli vytoceni ke zblazneni svoji bezmoci.
mam predstavu jak takovy nekonecny diskuze tady vypadaji. napsala jsem vse, trvam na tom at odted uz napise kdokoli cokoli a uz se k tomu nebudu vic vyjadrovat.
mam za to ze za zabiti medu jsem mela dostat pouze napomenuti, protoze jsem mela spatny info. ale ok, akceptuju i dm kill at sou naplneny pravidla. jsem vsak absolutne proti ze jsem se bez vseho vrhla na hrace a nedala mu moznost k rp.
mam taky za to, ze s pastma neni vina na my strane, ale ze na spravne polozenou past nabehl Thalii prilis nizko letici hrac. toz trest je absolutne neoduvodneny.