Page 2 of 3
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:09 02. May 2009
by innfra
Nechápu proč píšete Gruberick když se to jmenuje Gruberik, mršíte angličtinu s češtinou dohromady

Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:18 02. May 2009
by nomis_b
innfra wrote:Nechápu proč píšete Gruberick když se to jmenuje Gruberik, mršíte angličtinu s češtinou dohromady

to jeste nevis, ze podle Kraty je Ivory Ajvory

Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:20 02. May 2009
by innfra
nomis_b wrote:innfra wrote:Nechápu proč píšete Gruberick když se to jmenuje Gruberik, mršíte angličtinu s češtinou dohromady

to jeste nevis, ze podle Kraty je Ivory Ajvory

Ajvory je sleng, ale sleng bych řekl že nepoužívá smíchání angličtyny s češtinou(patlaninu)...

Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:22 02. May 2009
by Pajule
Gruberík jedině

akorát mi chybí ty hypografové co tam bejvali okolo..
kdysi řped wipem ivory ...dokud to byla ves s božkou

Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:24 02. May 2009
by Kiri
Ajvory byl negr z filmu: Kdo huli, ten umi!!!
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:27 02. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:Ajvory byl negr z filmu: Kdo huli, ten umi!!!
jooo a byl chytrej

Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:30 02. May 2009
by Neithan1
Ajvory je fajn, Grjuberik tiez..ale nic nema na staru dobru novu isilsku pevnost (aj to sa berie ako mesto nie?)
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:34 02. May 2009
by Krata
on to každej řiká jinak, na srazu několik lidí řiká ajvory a někdo Ivory.. spíš jesli nomis jedinej nepoužívá Ivory

Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:34 02. May 2009
by Krata
add: jak je to oficiálně? Jak plánoval vyslovovat tuto vesničku tvůrce? Ivory nebo Ajvory?
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:38 02. May 2009
by Prometheus
Neithan1 wrote:Ajvory je fajn, Grjuberik tiez..ale nic nema na staru dobru novu isilsku pevnost (aj to sa berie ako mesto nie?)
Si to mohol aj oznacit... Isil ma jediny hlas odomna

Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:39 02. May 2009
by Krata
mě se líbí Hagol
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:42 02. May 2009
by Neithan1
aha tu su aj moznost
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 12:57 02. May 2009
by cmon
Alwariel...supr enti a lokace s mega stromem
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 17:27 02. May 2009
by Jeanes
Doubkov je nejhezčí a taky je to první město, které jsem na thálii viděl
Re: Nejoblíbenější město
Posted: 18:53 02. May 2009
by Kiri
Jeanes wrote:Doubkov ... je to první město, které jsem na thálii viděl
jo muj taky, ale jakmile sem vylez ven, tak mi sezrali naky svinsky hadi...