Page 2 of 3

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:09 02. May 2009
by innfra
Nechápu proč píšete Gruberick když se to jmenuje Gruberik, mršíte angličtinu s češtinou dohromady :roll:

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:18 02. May 2009
by nomis_b
innfra wrote:Nechápu proč píšete Gruberick když se to jmenuje Gruberik, mršíte angličtinu s češtinou dohromady :roll:
to jeste nevis, ze podle Kraty je Ivory Ajvory :wink:

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:20 02. May 2009
by innfra
nomis_b wrote:
innfra wrote:Nechápu proč píšete Gruberick když se to jmenuje Gruberik, mršíte angličtinu s češtinou dohromady :roll:
to jeste nevis, ze podle Kraty je Ivory Ajvory :wink:
Ajvory je sleng, ale sleng bych řekl že nepoužívá smíchání angličtyny s češtinou(patlaninu)... :)

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:22 02. May 2009
by Pajule
Gruberík jedině :wink: akorát mi chybí ty hypografové co tam bejvali okolo..
kdysi řped wipem ivory ...dokud to byla ves s božkou :mrgreen:

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:24 02. May 2009
by Kiri
Ajvory byl negr z filmu: Kdo huli, ten umi!!!

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:27 02. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:Ajvory byl negr z filmu: Kdo huli, ten umi!!!
jooo a byl chytrej :mrgreen:

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:30 02. May 2009
by Neithan1
Ajvory je fajn, Grjuberik tiez..ale nic nema na staru dobru novu isilsku pevnost (aj to sa berie ako mesto nie?)

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:34 02. May 2009
by Krata
on to každej řiká jinak, na srazu několik lidí řiká ajvory a někdo Ivory.. spíš jesli nomis jedinej nepoužívá Ivory :)

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:34 02. May 2009
by Krata
add: jak je to oficiálně? Jak plánoval vyslovovat tuto vesničku tvůrce? Ivory nebo Ajvory?

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:38 02. May 2009
by Prometheus
Neithan1 wrote:Ajvory je fajn, Grjuberik tiez..ale nic nema na staru dobru novu isilsku pevnost (aj to sa berie ako mesto nie?)

Si to mohol aj oznacit... Isil ma jediny hlas odomna :?

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:39 02. May 2009
by Krata
mě se líbí Hagol

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:42 02. May 2009
by Neithan1
aha tu su aj moznost

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:57 02. May 2009
by cmon
Alwariel...supr enti a lokace s mega stromem

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 17:27 02. May 2009
by Jeanes
Doubkov je nejhezčí a taky je to první město, které jsem na thálii viděl

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 18:53 02. May 2009
by Kiri
Jeanes wrote:Doubkov ... je to první město, které jsem na thálii viděl
jo muj taky, ale jakmile sem vylez ven, tak mi sezrali naky svinsky hadi...