Page 2 of 2
Re: Hádanka
Posted: 21:25 05. May 2009
by Czech_Luthor
G14 : Zamlada toho uměli
Za mlada měli všichni dost sil na vše
Re: Hádanka
Posted: 22:32 05. May 2009
by Krata
Tretas wrote:Vy už fakt nevíte jak by jste nabrali ty příspěvky že??? Spameři!
A kdo jsi ty že nám to zakazuješ? Kazispamere!
Re: Hádanka
Posted: 22:59 05. May 2009
by innfra
Vy to nevidíte ? To je přece jasný jak facka
To je Charles's Bartzowsky father a ta baba je Sarah Walker

Re: Hádanka
Posted: 23:03 05. May 2009
by G14
Re: Hádanka
Posted: 23:05 05. May 2009
by innfra
no v přestrojení přece, natáčí třetí serii

Re: Hádanka
Posted: 23:07 05. May 2009
by Krata
já mám za to že to jsou Maxi Turbulenc, ale nejsem si jistý
Re: Hádanka
Posted: 23:19 05. May 2009
by G14
tak ted sem fakt na vazkach....
myslela sem ze to je Eva a Vasek,jak psal R.I.P.,ale ted kdyz Krata napsal ze to jsou nejspis Maxi Turbulenc,tak jim hold nezbyva nic jinyho,nez byt Maxi Turbulenc,nebot i kdyby nebyli,tak proste jsou,protoze Krata rekl jasne
*premysli jestli nejsou na Maxi Turbulenc moc tlusty,nakonec se presvedci,ze si asi zavedli dietu,presili se a jeden z nich uz utekl do Pelhrimova,.....ale na tuty to jsou oni*
Re: Hádanka
Posted: 06:45 06. May 2009
by Tretas
Krata wrote:Tretas wrote:Vy už fakt nevíte jak by jste nabrali ty příspěvky že??? Spameři!
A kdo jsi ty že nám to zakazuješ? Kazispamere!
Já? Já jsem se postavil proti vašemu spamu!! A kdyby se nomis prokousal až sem, tak by mě musel podpořit! SPAMEŘI
Re: Hádanka
Posted: 10:24 06. May 2009
by Krata
Když nás nemůžeš porazit, přidej se k nám

Re: Hádanka
Posted: 10:56 06. May 2009
by nomis_b
Tretas wrote: kdyby se nomis prokousal až sem, tak by mě musel podpořit! SPAMEŘI

[/size]
ja sem to jen proletel.. v pokecu si to spamujte jak chcete.. ale ve vaznych vecech to budu mazat..
Re: Hádanka
Posted: 11:24 06. May 2009
by ripatko
nomis_b wrote:
ja sem to jen proletel.. v pokecu si to spamujte jak chcete.. ale ve vaznych vecech to budu mazat..
jasne slovo zakona

Re: Hádanka
Posted: 15:19 30. Nov 2009
by Jkerry
Poznal jsem je hned že jsou to pan Blackmoor a paní Nightová.

mám od nich doma všecko.