Page 2 of 2
Re: Výkupčí oděvu
Posted: 13:12 07. May 2009
by nomis_b
hm.. maji zkopirovat? no musim to vyzkouset ale ve hre. offline to nejde.
Re: Výkupčí oděvu
Posted: 13:31 07. May 2009
by kucik
Můžeš to vyzkoušet i u mě.
Re: Výkupčí oděvu
Posted: 17:04 07. May 2009
by ATom
Znova jsem zkoušel prodat vysušene kuže obyčejne a kvalitni, obyčejne a lepši kuže i kožky. Zkoušel jsem i přes prodejní stolek a prodavačka mi říká že nic u sebe nemám. V Karathském cechu obchodníku, výkupčí oděvů. Bude se s tim teda něco dělat?

Re: Výkupčí oděvu
Posted: 18:19 07. May 2009
by nomis_b
ATom wrote:Znova jsem zkoušel prodat vysušene kuže obyčejne a kvalitni, obyčejne a lepši kuže i kožky. Zkoušel jsem i přes prodejní stolek a prodavačka mi říká že nic u sebe nemám. V Karathském cechu obchodníku, výkupčí oděvů. Bude se s tim teda něco dělat?

kurna sem rikal ze to udelam dneska... by me zajimalo, co byste delali, kdybych odletel na tyden na mars, byste se asi uspawnovali v kanalu hlaseni chyb nebo nevim...
Re: Výkupčí oděvu
Posted: 18:23 07. May 2009
by innfra
nomis_b wrote:ATom wrote:Znova jsem zkoušel prodat vysušene kuže obyčejne a kvalitni, obyčejne a lepši kuže i kožky. Zkoušel jsem i přes prodejní stolek a prodavačka mi říká že nic u sebe nemám. V Karathském cechu obchodníku, výkupčí oděvů. Bude se s tim teda něco dělat?

kurna sem rikal ze to udelam dneska... by me zajimalo, co byste delali, kdybych odletel na tyden na mars, byste se asi uspawnovali v kanalu hlaseni chyb nebo nevim...
Já bych dělal něco jinýho pokud bych kvůli nějaký zásadní chybě, nemohl pokračovat... nebo bych se vydal na lov a tejden bych creepil... něco se dá vždycky najít

Re: Výkupčí oděvu
Posted: 18:40 07. May 2009
by ATom
Mě jen zmatlo když tu Jeanes začla psat o očarovačství tak jsem prostě nevěděl jestli řeši očarovačstvi nebo vykup kuži. Kdyby si založla Jeanes svoje téma a nemotala mi to s očarovačstvím tak bych byl v obraze.

Re: Výkupčí oděvu
Posted: 00:39 08. May 2009
by Jeanes
ATom wrote:Mě jen zmatlo když tu Jeanes začla psat o očarovačství tak jsem prostě nevěděl jestli řeši očarovačstvi nebo vykup kuži. Kdyby si založla Jeanes svoje téma a nemotala mi to s očarovačstvím tak bych byl v obraze.

dej si o pár piv víc xardare.... a budeš v obraze!

porozumíš inteligentním bugům očarování, smradlavým bugům koželužnictví, i tajemství zabugovaných jeanesích džínsů a klobáse +4 salámovýho dmg!!!

pak ti bude jasný i to jesi jsem chlap nebo žena

chce to jenom víc blemtat březno a víc kapibaranovat všechny okolo!

Všechny vás proměním na tohlensto roztomilý zvířátko!!!!!!!!

Re: Výkupčí oděvu
Posted: 03:53 23. May 2009
by Dilvish
Já mám taky něco k výkupčímu oděvů, i když z jiného soudku.
Při výkupu krejčovských výrobků (bez kamene) se do ceny nezapočítává louh použitý k výrobě kůže. Nebo to možná není louhem, ale zkrátka to nepočítá s náklady. Tz. pokud kůži usuším, nalouhuji a prodám, mám zisk, pokud ji usuším, nalouhuji a ušiji z ní třeba boty, jdu do ztráty.
Hádám, že to takto není záměrně.
Přesný čísla jsem si nepoznamenal, ale ztráta je tam docela velká. Za tři výrobky z lepší kůže a nějaký z obyčejné mi dal dohromady asi 120 zlatek, přičemž tolik stojí asi jeden louh na lepší kůži.
Re: Výkupčí oděvu
Posted: 12:30 23. May 2009
by nomis_b
no nepocita se cena kuze.
a zisk, pokud nezahrnes zadnej kamen je tusim 1%. byli tu experti co prodavali nevyrobene vyrobky ve velkem a diky jejich rychel vyrobe se tam dalo zbohatnout, takze by stanoven takovyto maly zisk pro nedodelane vyrobky (bez kamene).
Ale jinak to s tim nezapocitanim kuzi do ceny vyrobku je v jednnai. pravdepodobne se ale jen zvedne zisk z 20% na 2X% (X=?) pro zaplaceni kuze.
Re: Výkupčí oděvu
Posted: 16:08 23. May 2009
by Dilvish
Tohle omezení chápu, ale přijde mi jako systémový paradox, pokud vydělám relativně dost při prodeji kožky a hodně tratím, pokud udělám ještě jedn krok práce navíc.
(stažení, usušení, louhování => zisk
stažení, usušení, louhování, šití => ztráta)
Re: Výkupčí oděvu
Posted: 13:45 24. May 2009
by nomis_b
ale nejni to ztrata. to zas valis do hlavy srouby.
je to :
suseni - skoro bez zisku
louhovani 20%zisk na louhu
brouseni - skoro bez zisku
lesteni - 20%zisk na lestidle
usiti 20%zisk na louhu +1% za vyrobu
dokonceni 20%zisk na louhu +20% zisk na lestidle +20% zisk na prachu
Re: Výkupčí oděvu
Posted: 15:42 24. May 2009
by Dilvish
V tom případě to není chyba v systému, ale bug výkupčího. Schválně to ještě dneska vyzkouším znovu a udám přesná čísla.
Posledně když jsem
usušil,
nalouhoval,
ušil a prodal (tzn. neměl jsem kameny na zbylé akty výroby) a pro srovnání stejnou kůži pouze
usušil a
nalouhoval, výkupní cena ušitého byla nižší než výkupní cena nalouhovaného. Tzn. nezapočítal se tam dvacetiprocentní zisk za louh.
Takže žádné šrouby
Edit:
Tady jsou čísla:
kožka – obyčejná: 24 zlatých
boty z obyčejné kůže: 5 zlatých