Page 2 of 3

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:41 08. May 2009
by jachyra
No ja žena určite som ;DD ...

ale inak sa hanbite, že nik nechce súťažiť - však by to bola sranda .... veď dajte na chvíľu pokoj looteniu, creepenie a crafteniu a poďte si zaRPiť ;)

to Isabell: no Kora je jednoznačne krajšia a čarovnejšia ... ak chceš dokázať opak, tak prijmi výzvu a poď skúsiť - pri prehre ale neplač :mrgreen:

to Sandra: no a Kora je epický bojovník a dokonca členka armády .. a keďže už dokázala, že je craftový majster (to si myslí ona, nie ja), prečo by nedokázala, že je aj najkrajšia? ;D šaty jednoznačne má krajšie ako Isabell (výzva do boja pre obe)

to Pajula: tak to som nečakala, že práve ty to vzdáš ... s tvojimi krásnymi šatami som myslela, že práve ty pozdvihneš úroveň ;)

:mrgreen:

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:44 08. May 2009
by Addieau
No, taky si nemyslím, že by se zrovna tohle moc hodilo pro důstojnost postav, včetně té mé. No ale společenských akcí není nikdy dost a pokud to bude pro dobrou věc a zlepšení života Thalie... tak se mileráda zúčastním jako soutěžící. I když asi dostanu pěkně na frak 8)

soutěžící - Liana Coldarrow

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:48 08. May 2009
by innfra
To Kora: Já soutěžit nemůžu jsem chlap, jsou prostě věci, který se svojí Tariel, prostě dělat nebudu, né že by to nebyla sranda... ale mám svoje limity :mrgreen:

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:51 08. May 2009
by jachyra
to Marvin - čo tak ponúknuť k výhre aj nejakú tú fajnú vecičku pre toho kto vyhrá? Ja osobne som ochotná zadarmo vyrobiť (len s preplatenými nákladmi) hocijakú zbraň, nablízko či na diaľku, ktorá sa dá, prípadne štít - možno to bude hráčov viac inšpirovať ;)

to innfra: ale no ;D hráš za ženskú postavu alebo nie? ;DD

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:51 08. May 2009
by kaz
pokud berete trpaslika do poroty (hodne piva a jidla) tak vas nezaujate ohodnotim (teda pokud nemate miry 130-110-140 a na vysku neco pod sah a pul :wink: )

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:53 08. May 2009
by Addieau
Jachyra - zbraň pro najkrásnější dívku? Spíš nějakou pěknou korunku na hlavu 8)

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:55 08. May 2009
by Marvin
Odmeny samozrejme budu :) . Len musim vediet ci sa nad tym oplati vobec premyslat kvoli ucasti :). Ked bude aspon 5 sutaziacich tak sa urcite pustim aj do hodnotnych cien.

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:56 08. May 2009
by kaz
jestli budu v porote, tak za peknou halapartnu mas par bodu navic pro me :wink: :lol:

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:58 08. May 2009
by Marvin
Ako vidim ako sa plni skor porotcovsky post tak limit porotcov bude 8 ... sutaziacich minimalne 5 .. divakov CO NAJVIAC :)

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:59 08. May 2009
by jachyra
to Marvin : supeeer

to Liana : to si asi ešte nevidela môj najnovší luk ;D by padla sánka z tých vlastností ... a keby bol z meteoru ... to by bolo hocijakej výherkyni - lukostrelkyni jedno, že dostane korunku a namiesto prachov ten luk ;D

to kaz : porota ma netrápi, ale prezleč sa za dievča a vyhraj a dostaneš halapartňu v sume niekoľko stotisíc ;D

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 17:34 08. May 2009
by kaz
jachyra wrote:
to kaz : porota ma netrápi, ale prezleč sa za dievča a vyhraj a dostaneš halapartňu v sume niekoľko stotisíc ;D
za tako halapartnu se prevliknu klidne aji za babu, :lol: ale na fousy me nikdo nesahne :evil:

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 18:47 08. May 2009
by Pajule
haha nebudu ataková mrcha , abych El posílala na smrt :twisted: ostrá žoldačka Alleya se tam též nehodí a o co víc ani jedna o tom nevím a ani jejich charakter by to asi nedovolil :D

+ vim jaký to je , tak je nechci nějak ponižovat :mrgreen:

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 21:00 08. May 2009
by Neithan1
pokial viem tak toto je priebezne zistovanie zaujmu, neskor by sa o tom tvoje postavy dozvedeli tak nebud taka feministka pajky a ukaz bikiny tvojej RPG postavicky (pre policiu)

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 21:51 08. May 2009
by Krata
Já se hlásim se svou DM postavičkou bezhlavého trpaslíka.. můžu?

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 22:08 08. May 2009
by innfra
to kora: Já nemůžu, ženskou mám jen pro svojí vlastní potřebu :D