Page 2 of 3
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:41 08. May 2009
by jachyra
No ja žena určite som ;DD ...
ale inak sa hanbite, že nik nechce súťažiť - však by to bola sranda .... veď dajte na chvíľu pokoj looteniu, creepenie a crafteniu a poďte si zaRPiť
to Isabell: no Kora je jednoznačne krajšia a čarovnejšia ... ak chceš dokázať opak, tak prijmi výzvu a poď skúsiť - pri prehre ale neplač
to Sandra: no a Kora je epický bojovník a dokonca členka armády .. a keďže už dokázala, že je craftový majster (to si myslí ona, nie ja), prečo by nedokázala, že je aj najkrajšia? ;D šaty jednoznačne má krajšie ako Isabell (výzva do boja pre obe)
to Pajula: tak to som nečakala, že práve ty to vzdáš ... s tvojimi krásnymi šatami som myslela, že práve ty pozdvihneš úroveň

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:44 08. May 2009
by Addieau
No, taky si nemyslím, že by se zrovna tohle moc hodilo pro důstojnost postav, včetně té mé. No ale společenských akcí není nikdy dost a pokud to bude pro dobrou věc a zlepšení života Thalie... tak se mileráda zúčastním jako soutěžící. I když asi dostanu pěkně na frak
soutěžící - Liana Coldarrow
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:48 08. May 2009
by innfra
To Kora: Já soutěžit nemůžu jsem chlap, jsou prostě věci, který se svojí Tariel, prostě dělat nebudu, né že by to nebyla sranda... ale mám svoje limity

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:51 08. May 2009
by jachyra
to Marvin - čo tak ponúknuť k výhre aj nejakú tú fajnú vecičku pre toho kto vyhrá? Ja osobne som ochotná zadarmo vyrobiť (len s preplatenými nákladmi) hocijakú zbraň, nablízko či na diaľku, ktorá sa dá, prípadne štít - možno to bude hráčov viac inšpirovať
to innfra: ale no ;D hráš za ženskú postavu alebo nie? ;DD
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:51 08. May 2009
by kaz
pokud berete trpaslika do poroty (hodne piva a jidla) tak vas nezaujate ohodnotim (teda pokud nemate miry 130-110-140 a na vysku neco pod sah a pul

)
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:53 08. May 2009
by Addieau
Jachyra - zbraň pro najkrásnější dívku? Spíš nějakou pěknou korunku na hlavu

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:55 08. May 2009
by Marvin
Odmeny samozrejme budu

. Len musim vediet ci sa nad tym oplati vobec premyslat kvoli ucasti

. Ked bude aspon 5 sutaziacich tak sa urcite pustim aj do hodnotnych cien.
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:56 08. May 2009
by kaz
jestli budu v porote, tak za peknou halapartnu mas par bodu navic
pro me

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:58 08. May 2009
by Marvin
Ako vidim ako sa plni skor porotcovsky post tak limit porotcov bude 8 ... sutaziacich minimalne 5 .. divakov CO NAJVIAC

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:59 08. May 2009
by jachyra
to Marvin : supeeer
to Liana : to si asi ešte nevidela môj najnovší luk ;D by padla sánka z tých vlastností ... a keby bol z meteoru ... to by bolo hocijakej výherkyni - lukostrelkyni jedno, že dostane korunku a namiesto prachov ten luk ;D
to kaz : porota ma netrápi, ale prezleč sa za dievča a vyhraj a dostaneš halapartňu v sume niekoľko stotisíc ;D
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 17:34 08. May 2009
by kaz
jachyra wrote:
to kaz : porota ma netrápi, ale prezleč sa za dievča a vyhraj a dostaneš halapartňu v sume niekoľko stotisíc ;D
za tako halapartnu se prevliknu klidne aji za babu,

ale na fousy me nikdo nesahne

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 18:47 08. May 2009
by Pajule
haha nebudu ataková mrcha , abych El posílala na smrt

ostrá žoldačka Alleya se tam též nehodí a o co víc ani jedna o tom nevím a ani jejich charakter by to asi nedovolil
+ vim jaký to je , tak je nechci nějak ponižovat

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 21:00 08. May 2009
by Neithan1
pokial viem tak toto je priebezne zistovanie zaujmu, neskor by sa o tom tvoje postavy dozvedeli tak nebud taka feministka pajky a ukaz bikiny tvojej RPG postavicky (pre policiu)
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 21:51 08. May 2009
by Krata
Já se hlásim se svou DM postavičkou bezhlavého trpaslíka.. můžu?
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 22:08 08. May 2009
by innfra
to kora: Já nemůžu, ženskou mám jen pro svojí vlastní potřebu
