Page 2 of 2

Re: Craft - pady serveru

Posted: 17:44 09. May 2009
by monstera
innfra wrote:sakra né, já teď viděl u dobrodruha štít za 2 a půl mega... na to budu vybíjenim mobů šetřit jakou dobu... no a nebo taky ne... *otevře ampuli s návem mor*
než na něj vyděláš, tak mnohokrát v nabídce zmizí a znova se objeví...

Re: Craft - pady serveru

Posted: 00:06 10. May 2009
by innfra
no jak to tak krásně padá tak jsem přišel asi ve tři do obchodu a byl tam znova :)
ne, jako je to blbý že to padá, ale nevim co budu dělat ten tejden bez craftu... teď lezu po prahvozdu a jeden mob je jako jeden boss... prostě total...

Re: Craft - pady serveru

Posted: 22:51 12. May 2009
by Bahnak
jakykoliv pokus, uspěšný či neuspěšný povede k tomu že přijdem pádům servru na kloub... krom toho aspon prestanu tupe koukat do monitoru...

Re: Craft - pady serveru

Posted: 21:14 14. May 2009
by melvik
OSTAVKA TED NEBUDE

Re: Craft - pady serveru

Posted: 14:03 15. May 2009
by Tretas
hm bohužel, aspon by se zase začlo něco dít, ne jen sedět v dílně

Re: Craft - pady serveru

Posted: 14:13 15. May 2009
by Bahnak
a proto: VŠICHNI DO DÍLEN!!!

....továrny na kůže, peníze na boty....
....a do vlasů růže a nový kalhoty....

...když ten umí to a ten zas tohle, tak všichni dohromady vycraftíme MOC!....

Re: Craft - pady serveru

Posted: 14:32 15. May 2009
by innfra
Nevycraftíme, protože roka jsem neviděl už je to doba a sandra má dovolenou... takže mi nikdo moc nekraftne :mrgreen:

Re: Craft - pady serveru

Posted: 20:06 15. May 2009
by monstera
innfra wrote:Nevycraftíme, protože roka jsem neviděl už je to doba a sandra má dovolenou... takže mi nikdo moc nekraftne :mrgreen:
Sandra dovolenou předčasně ukončila, je odpočatá a chystá se zúčastnit se jedné slavné události, která se zatím tají.

Re: Craft - pady serveru

Posted: 22:57 15. May 2009
by innfra
Jestli byl další neplánovaj, mohl se pls shoutnout.. :?

Edit: creepeni v prahvozdu...

Re: Craft - pady serveru

Posted: 22:58 15. May 2009
by monstera
innfra wrote:Jestli byl další neplánovaj, mohl se pls shoutnout.. :?
22,56 pád výroba luků

Re: Craft - pady serveru

Posted: 22:58 15. May 2009
by Tretas
innfra wrote:Jestli byl další neplánovaj, mohl se pls shoutnout.. :?
to byl spíš pád ne?

Re: Craft - pady serveru

Posted: 02:37 16. May 2009
by melvik
jo byl to pad, kdyby byl neplanovanej tak se shoutne ;)

ale asi ste nemohly o nic moc prijit. Dival sem se, ze uz to zas zaclo automaticky ukladat postavy. takze vybava postavy max stara 2 minuty pred padem.

jinak by zjisten zpusob vzniku tohoto padu, kterej se objevuje nejcastej jednou za deset let :D

Re: Craft - pady serveru

Posted: 02:49 16. May 2009
by innfra
No, tak zrovna dvě minuty před tím pádem jsem měl staženo asi polovinu tygrů na stezce a po logu měl kulový :D Jinak expy mi zůstali, tak jsem to šel vybít znova... a že vybít jednu skupinku trvá víc jak 2 minuty (mě)

Re: Craft - pady serveru

Posted: 11:06 16. May 2009
by melvik
3 minuty mozna :)