Page 2 of 6
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 17:42 11. May 2009
by Tretas
innfra wrote:Pokud to chceš teda odpískat a nařídit dopravní prostředek, tak by teda kůň mohl dostat alespoň stejný oč a HP jako má ten sumon, aby alespoň chvíli vydržel, možná i ty útoky, aby se ubránil, vyhazovat 80K je docela srandovní, když ho zabije zmije jednou ranou...
na mojeho poníka si nikdy nikdo nedovolil, a vlastně není to chyba? Když muj poník stojí pul metra od Malaroveho pantera a jen tak se na sebe dívají?
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 17:45 11. May 2009
by Jeanes
jen je trestejte, me je to šumák. Já to nikdy nedělal a navíc teď už ani nemůžu. Ale jinak mi to příjde hodně legrační, kdyby aspoň tu mulu oblíkl do plných plátů a dal jí helmu a ocelový boty

Nechcete radši zavést nějaký mula-armor?

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 17:47 11. May 2009
by innfra
no já jednou přijel k hostinci na severu, za mnou se někde vyloupla zmije a než jsem stačil seskočit z koně, tak sundala toho co tam postával, asi npc, ale tipuju, že kůň nebude mít jiný staty než ten co tam stál a roztrhla ho zmije jednou ranou...
MG Jeanes na toho sumona nejde naházet armor, natož prohlížet inventář, je to sumon...
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 17:48 11. May 2009
by aster3
nezamenujte muly a obycejne kone s tema paladinskymi. je to uplne neco jineho. kun paladina je bojovy kun v podstate ve zbroji (ma normalni "pancerovani" jako ve stredoveku)
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 17:51 11. May 2009
by Tretas
jo ale to panceřování má aby se nezranil jak na něm bude bojovník bojovat

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 17:52 11. May 2009
by innfra
No asi tě nekopnul někddy kůň do palice co ?

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 17:55 11. May 2009
by aster3
Tretas wrote:jo ale to panceřování má aby se nezranil jak na něm bude bojovník bojovat

nerozumim ti celkem ale prijde mi logicky ze kdyz ma pancerovani tak by mnel byt pomalejsi ale na druhou stranu by mnel davat bonus k OC nebo kdyz ne tak by mnel mit sam vyssi OC. Nebo se snad mylim ? mozna by nebylo od veci kdyby mnel jiste pohlceni.
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 17:58 11. May 2009
by G14
paladinsti konicci to maj beztak jenom na okrasu
kdyby meli takovy "opancerovani" i ty ostatni bylo by to super
proc nemoct nekde nezakoupit deku a brasnu pres kone?ciste jen pro okrasu a rozpoznani koni se taky vylepsi,pro vas praktiky no

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 18:02 11. May 2009
by aster3
G14 wrote:paladinsti konicci to maj beztak jenom na okrasu
kdyby meli takovy "opancerovani" i ty ostatni bylo by to super
proc nemoct nekde nezakoupit deku a brasnu pres kone?ciste jen pro okrasu a rozpoznani koni se taky vylepsi,pro vas praktiky no

protoze takove kone nosili rodove erby a rytiri (paladinove) byli neco extra. To ze se paladin nemuze s nicim michat aspon kousek kompenzuje ten "jedinecny" kun.
ten tvuj napad vidim hodne blede, kdyz by treba i pulcici a trpaslici se hrali na rytire (nebo paladiny)
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 18:02 11. May 2009
by innfra

Mě stačí to jak vypadaj teď, hlavně že jezdí sprintem... brnění bych si nekoupil, aby mě nezpomalovalo, potřebuju se rychle pohybovat mezi městama a zdrojema surovin... hlavně když neumřou, to je jediný co mě zajmá...
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 18:04 11. May 2009
by Prometheus
myslim ze o tom sa uz debatovalo a nieco sa chysta, len to chce cas...
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 18:04 11. May 2009
by Krata
koně slouží k jezdění.. je jedno jakej je, může mít na sobě svatební šaty a taky vám nepřidá charismu.. to aby měli víc životů a nechcípl po jedný ráně by se mohlo promyslet, na druhou stranu ho nemáte tahat do nebezpečí
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 18:06 11. May 2009
by Tretas
přesně! nechávat v bezpečí! *koukne na kratu, jako by chtěl ať "to" nevyzradí*

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 18:09 11. May 2009
by G14
aster3 wrote:G14 wrote:paladinsti konicci to maj beztak jenom na okrasu
kdyby meli takovy "opancerovani" i ty ostatni bylo by to super
proc nemoct nekde nezakoupit deku a brasnu pres kone?ciste jen pro okrasu a rozpoznani koni se taky vylepsi,pro vas praktiky no

protoze takove kone nosili rodove erby a rytiri (paladinove) byli neco extra. To ze se paladin nemuze s nicim michat aspon kousek kompenzuje ten "jedinecny" kun.
ten tvuj napad vidim hodne blede, kdyz by treba i pulcici a trpaslici se hrali na rytire (nebo paladiny)
yop presne,a proto bych nastavila hodne vysokou cenovou latku pro ty co chtej "zdobit" svy konicky at to nemuze mit jen tak nekdo
jasny jasny,ten napad uz sem psala a neco se vymisli,alespon doufam
a taky sem napsala tohle a lidi si zacli vymyslet na cem vsem moznym by chteli jezdit-verzus pegas,krokodyl a kdo vi co jeste
tak myslim,ze to neni tak bledy
ale to uz sem asi nepatri....

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 18:11 11. May 2009
by Xaarth
aster3 wrote:Tretas wrote:jo ale to panceřování má aby se nezranil jak na něm bude bojovník bojovat

nerozumim ti celkem ale prijde mi logicky ze kdyz ma pancerovani tak by mnel byt pomalejsi ale na druhou stranu by mnel davat bonus k OC nebo kdyz ne tak by mnel mit sam vyssi OC. Nebo se snad mylim ? mozna by nebylo od veci kdyby mnel jiste pohlceni.
****
Kůn a pohlcení?

To rovnou z něj můžeš udělat trpaslíčího obránce.
