Page 2 of 6

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:42 11. May 2009
by Tretas
innfra wrote:Pokud to chceš teda odpískat a nařídit dopravní prostředek, tak by teda kůň mohl dostat alespoň stejný oč a HP jako má ten sumon, aby alespoň chvíli vydržel, možná i ty útoky, aby se ubránil, vyhazovat 80K je docela srandovní, když ho zabije zmije jednou ranou...
na mojeho poníka si nikdy nikdo nedovolil, a vlastně není to chyba? Když muj poník stojí pul metra od Malaroveho pantera a jen tak se na sebe dívají?

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:45 11. May 2009
by Jeanes
jen je trestejte, me je to šumák. Já to nikdy nedělal a navíc teď už ani nemůžu. Ale jinak mi to příjde hodně legrační, kdyby aspoň tu mulu oblíkl do plných plátů a dal jí helmu a ocelový boty :lol: Nechcete radši zavést nějaký mula-armor? :wink:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:47 11. May 2009
by innfra
no já jednou přijel k hostinci na severu, za mnou se někde vyloupla zmije a než jsem stačil seskočit z koně, tak sundala toho co tam postával, asi npc, ale tipuju, že kůň nebude mít jiný staty než ten co tam stál a roztrhla ho zmije jednou ranou...

MG Jeanes na toho sumona nejde naházet armor, natož prohlížet inventář, je to sumon...

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:48 11. May 2009
by aster3
nezamenujte muly a obycejne kone s tema paladinskymi. je to uplne neco jineho. kun paladina je bojovy kun v podstate ve zbroji (ma normalni "pancerovani" jako ve stredoveku)

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:51 11. May 2009
by Tretas
jo ale to panceřování má aby se nezranil jak na něm bude bojovník bojovat :wink:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:52 11. May 2009
by innfra
No asi tě nekopnul někddy kůň do palice co ? :mrgreen:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:55 11. May 2009
by aster3
Tretas wrote:jo ale to panceřování má aby se nezranil jak na něm bude bojovník bojovat :wink:
nerozumim ti celkem ale prijde mi logicky ze kdyz ma pancerovani tak by mnel byt pomalejsi ale na druhou stranu by mnel davat bonus k OC nebo kdyz ne tak by mnel mit sam vyssi OC. Nebo se snad mylim ? mozna by nebylo od veci kdyby mnel jiste pohlceni.

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:58 11. May 2009
by G14
paladinsti konicci to maj beztak jenom na okrasu :mrgreen:
kdyby meli takovy "opancerovani" i ty ostatni bylo by to super :wink:
proc nemoct nekde nezakoupit deku a brasnu pres kone?ciste jen pro okrasu a rozpoznani koni se taky vylepsi,pro vas praktiky no :mrgreen:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 18:02 11. May 2009
by aster3
G14 wrote:paladinsti konicci to maj beztak jenom na okrasu :mrgreen:
kdyby meli takovy "opancerovani" i ty ostatni bylo by to super :wink:
proc nemoct nekde nezakoupit deku a brasnu pres kone?ciste jen pro okrasu a rozpoznani koni se taky vylepsi,pro vas praktiky no :mrgreen:
protoze takove kone nosili rodove erby a rytiri (paladinove) byli neco extra. To ze se paladin nemuze s nicim michat aspon kousek kompenzuje ten "jedinecny" kun.

ten tvuj napad vidim hodne blede, kdyz by treba i pulcici a trpaslici se hrali na rytire (nebo paladiny)

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 18:02 11. May 2009
by innfra
:roll: Mě stačí to jak vypadaj teď, hlavně že jezdí sprintem... brnění bych si nekoupil, aby mě nezpomalovalo, potřebuju se rychle pohybovat mezi městama a zdrojema surovin... hlavně když neumřou, to je jediný co mě zajmá...

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 18:04 11. May 2009
by Prometheus
myslim ze o tom sa uz debatovalo a nieco sa chysta, len to chce cas...

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 18:04 11. May 2009
by Krata
koně slouží k jezdění.. je jedno jakej je, může mít na sobě svatební šaty a taky vám nepřidá charismu.. to aby měli víc životů a nechcípl po jedný ráně by se mohlo promyslet, na druhou stranu ho nemáte tahat do nebezpečí

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 18:06 11. May 2009
by Tretas
přesně! nechávat v bezpečí! *koukne na kratu, jako by chtěl ať "to" nevyzradí* :oops:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 18:09 11. May 2009
by G14
aster3 wrote:
G14 wrote:paladinsti konicci to maj beztak jenom na okrasu :mrgreen:
kdyby meli takovy "opancerovani" i ty ostatni bylo by to super :wink:
proc nemoct nekde nezakoupit deku a brasnu pres kone?ciste jen pro okrasu a rozpoznani koni se taky vylepsi,pro vas praktiky no :mrgreen:
protoze takove kone nosili rodove erby a rytiri (paladinove) byli neco extra. To ze se paladin nemuze s nicim michat aspon kousek kompenzuje ten "jedinecny" kun.

ten tvuj napad vidim hodne blede, kdyz by treba i pulcici a trpaslici se hrali na rytire (nebo paladiny)
yop presne,a proto bych nastavila hodne vysokou cenovou latku pro ty co chtej "zdobit" svy konicky at to nemuze mit jen tak nekdo :wink:

jasny jasny,ten napad uz sem psala a neco se vymisli,alespon doufam :mrgreen:
a taky sem napsala tohle a lidi si zacli vymyslet na cem vsem moznym by chteli jezdit-verzus pegas,krokodyl a kdo vi co jeste :roll: :mrgreen:
tak myslim,ze to neni tak bledy :twisted:
ale to uz sem asi nepatri.... :wink:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 18:11 11. May 2009
by Xaarth
aster3 wrote:
Tretas wrote:jo ale to panceřování má aby se nezranil jak na něm bude bojovník bojovat :wink:
nerozumim ti celkem ale prijde mi logicky ze kdyz ma pancerovani tak by mnel byt pomalejsi ale na druhou stranu by mnel davat bonus k OC nebo kdyz ne tak by mnel mit sam vyssi OC. Nebo se snad mylim ? mozna by nebylo od veci kdyby mnel jiste pohlceni.
****
Kůn a pohlcení? :lol: To rovnou z něj můžeš udělat trpaslíčího obránce. :mrgreen: