Page 2 of 2
Re: cep zbraně
Posted: 00:57 15. May 2009
by Rejty
Sry, ale nevím, proč furt s něčím prudíte. Kucík nemá teď moc času, ale každá pomocná ruka je vítaná. Pokud se někdo nemůže dočkat....
Re: cep zbraně
Posted: 08:43 15. May 2009
by tao kan
v jakém formátu a pixelech? může to být vlastnoručne malované?
Re: cep zbraně
Posted: 09:47 15. May 2009
by tao kan
našel jsem pár ikonek, dá se z toho použít na obouruční šavli, trident,velké kladivo...ale není to zrovna ono. Možná bych se dnes uchýlil k vlastní tvorbě aby to zapadlo do stylu NWN.
Re: cep zbraně
Posted: 09:53 15. May 2009
by kucik
tao kan wrote:v jakém formátu a pixelech? může to být vlastnoručne malované?
Bude to pravděpodobně .tga. Když pohledáš mezi texturama nwn (nwnexplorer nejlépe), tak tam ty ikonky featů najdeš. Možná je ale jednoduší podívat se na
http://nwvault.ign.com/ najít si kdo kdy přidával featy a jak k nim vypadají obrázky.
Re: cep zbraně
Posted: 10:16 15. May 2009
by tao kan
Re: cep zbraně
Posted: 10:25 15. May 2009
by kucik
jestli jsme to pochopil správně, tak tam je právě pro všechno použitá ikonka meče. To je samozřejmě taky možnost, ale přijde mi lepší, kdyby byl pro každou zbraň obrázek. Některé budou samozřejmě stejné. (třeba mercirial sword a tak)
Re: cep zbraně
Posted: 10:31 15. May 2009
by tao kan
Tak nic jiného jsem bohužel nenašel. Možná by bylo zatím dobré tam dát s jednou ikonkou ale funkční. Stejnak se na tu ikonku podíváte jen jednou při naklikávání levelu.
Re: cep zbraně
Posted: 12:49 22. May 2009
by kucik