Page 2 of 10

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:05 18. May 2009
by Pajule
Daanri wrote:No ako trosicku sa nam tu zacina zvrhavat vyjadrovanie a to sa mne osobne nepaci....ako nadavat si mozte neviem kde...ale naozaj sem mozu zabludit aj mensie deti alebo neplnolete osoby....a plus v pravidlach je jasne napisane, ze sa mate vyjadrovat slusne.

Co sa tyka hry, no zlo vs dobro bolo vzdy narocne a hlavne z dovodu, ze Thalia je frakcny svet. Vzdy sa totiz najde niekto ukrivdeny, komu sa RP hra toho druheho nepaci. Pokial je to normalne v hre a nepaci sa ti jeho hra tak s nim nehras, pokial si vsak prepadnuty, tak je ti svojim sposobom hra druheho tak nejak "vnutena". (nebrat doslova, je to len prirovnanie)

Mozno skor ako zacat vypisovat na forum dokola, ako sa citim ukrivdeny, ako sa mi dane RP nepacilo, ako to bolo hrozne, tak sa zamysliet nad tym, co som mohol spravit sam lepsie preto, aby to bolo cele zahrane lepsie. Pokial dojdete k tomu, ze nic, tak stale je este moznost si pokecat s "druhou stranou" a zistit preco to tak zahrali alebo preco to tak nezahrali.

A vzdy pamatajte, ze zakladom je aby sa bavili vsetci a nie len jeden.

souhlasim :wink: ... všichni tu poslední dobrou jen a jen "brečí"
kdy se azse objevíš ve hře? :) :) :)

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:06 18. May 2009
by Lord_Berserk
:mrgreen: ja se ale bavim ...ten plac ohledne dobro vs zlo bude porat a porat, to je jasny

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:07 18. May 2009
by Tretas
Hej vubec nechápu tady ty ostré příspěvky!
Zlouna hraju (sice ne z podtemna) a ANO je to težké, ale za moji "kariéru" jsem se nikdy nesetkal s těma imbecilama jak o nich mluvíš. Hele když se ti nelíbí někoho hraní tak sem napiš jména a domluv si to s ním, pod názvem imbecilové si toho moc nepředstavím.
Někdo prostě RP neovládá jak ostatní a protě chce postavičku silnou hrdinskou....

Jinak mě je 14, aby jsme se tady neschováváli za internet.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:08 18. May 2009
by Pajule
Tretas wrote:Hej vubec nechápu tady ty ostré příspěvky!
Zlouna hraju (sice ne z podtemna) a ANO je to težké, ale za moji "kariéru" jsem se nikdy nesetkal s těma imbecilama jak o nich mluvíš. Hele když se ti nelíbí někoho hraní tak sem napiš jména a domluv si to s ním, pod názvem imbecilové si toho moc nepředstavím.
Někdo prostě RP neovládá jak ostatní a protě chce postavičku silnou hrdinskou....

Jinak mě je 14, aby jsme se tady neschováváli za internet.

hlásím stejnej věk , ačkoliv vlastně mě tu zná...kde kdo :twisted: :mrgreen: :D

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:12 18. May 2009
by Jeanes
no mě je 24, už na to kašlu nebudu se s tou osobou bavit. Aby bylo jasno a už se to nerovíjelo, tema imbecilama jsem myslel charaktery který se tak chovají. A já na ně narážím pořád! Můj názor, zamyslete se jesi chcete, jesi ne kašlete na to. Končím debatu. Je fakt že hádky okolo frakcí tu budou furt. Hrajte si jak uznáte za vhodné, já to budu dělat taky :) čágo, howg, konec

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:14 18. May 2009
by Tretas
Tak nám prosím vysvětli o koho se jedná? Přímo sem napiš jméno postavy a ne imbecil.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:16 18. May 2009
by Jeanes
oki dneska to byl conrad wolf, včera to byla nimbue, nebo jak se jmenuje. A na výpravě na které jsem byl myslím před tím naposled to byl morn a kora. Furt to samy, jejich postavy musí být prostě imbecilní, yop? vy dotyční souhlasíte?

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:18 18. May 2009
by Tretas
Já znám jen a pouze Koru a Morna a Kora je teda dobrý hráč, do te bych to neřek, ale je to možné. Morn... Morn je barbar šílený bojovník, vůbec se nedivím že se ti postavil.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:19 18. May 2009
by Tretas
Skus jim napsat PMku nebo tell o vysvětlení, pochybuju že tady to najdou.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:22 18. May 2009
by Jeanes
yop to uz jsem taky slysel dávno že jsou dobrý nicméne.... podobná situace, kudly na krku a byli stejne to byli ti nejvetsí machri. Dalsí imbeclní postavy byli vetsina podtemna, kdyz ze sebe nechali udelat voly a plyšáky. Mimochodem byl jsem tam taky vím že jsem taky plysák.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:23 18. May 2009
by Jeanes
Tretas wrote:Skus jim napsat PMku nebo tell o vysvětlení, pochybuju že tady to najdou.
skoda chtel jsem to probrat obecne, protože myslím že tohle je problém na celé thálii.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:24 18. May 2009
by Tretas
Jo, tak jim napiš PMku at jdou tady na ten topic, je možné že tady až přes haldy spamu nedojdou.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:25 18. May 2009
by innfra
No to co jsem si přečet, tak se mi nelíbilo, teda tariel je natvrdlá, ale po tom prvním boji by ti už určitě neodporovala, na to je dostatečně inteligentní .-) Ale myslím že to mohli obě strany trochu líp zkoordinovat, ten bug mám na mysli... jinak bych tu radši slyšel jak to hraní víc oživit, když RP moc neumim, než se tu dohadovat... :)

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:26 18. May 2009
by Jeanes
yop napíšu, ale už to kašlu jdu pařit. na flejmech se nic ndá dotáhnout do nějakého závěru. píše tu moc lidí a ty se z nějakého důvodu furt hádaj... chjo

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 21:29 18. May 2009
by Lord_Berserk
Jeanes asi mysli ty jedince, ktery vubec asi nevi ze sou na pokraji smrti, zdrhaj nebo pri muceni delaj absolutni anarchii a tydle si naprosto zaslouzi uriznout kebuli a na naky RP kaslat... jina vec je kdyz hraje blazna co de do boje po hlave a chce proste umrit v boji, ty si pak ale na foru nemuzou pak stezovat :wink: treba Morn sice dole delal bordel (kdyz sme ho chytli na prochazce dole) ale z tech vsech co tam byli to hral nejlip