Re: NPC s batohy
Posted: 14:32 20. May 2009
to Nomis - a za to stackovanie by ti myslím že temer všetci crafteri ruky nohy najradšej boskávami ... no ja určite áno
s tými stromami - no ja to môžem skúsiť odôvodniť povedzme tým, že som nasekané polená popripínala koňovi na sedlo, ale i tak si neviem predstaviť, že by som tam uviazala viac stromov ako jeden
Škoda len toho trezoru, že to dobre nefunguje, ale zase sa mi ani raz nestalo, že by sa pokazil napr. aj neosekaný aj osekaný strom - vždy jedna možnosť z týchto dvoch sa v banke nepokazí (to je moje odporučenie pre crafterov, zistiť si, čo funguje a čo nie a to tam potom s pokojným svedomím dávať)
s tými stromami - no ja to môžem skúsiť odôvodniť povedzme tým, že som nasekané polená popripínala koňovi na sedlo, ale i tak si neviem predstaviť, že by som tam uviazala viac stromov ako jeden
Škoda len toho trezoru, že to dobre nefunguje, ale zase sa mi ani raz nestalo, že by sa pokazil napr. aj neosekaný aj osekaný strom - vždy jedna možnosť z týchto dvoch sa v banke nepokazí (to je moje odporučenie pre crafterov, zistiť si, čo funguje a čo nie a to tam potom s pokojným svedomím dávať)